Hatalı Html Kodlarını Temizleme Yöntemi

0
1453
hatalı html kodlarını temizleme
hatalı html kodlarını temizleme

Hatalı html kodlarınızı temizlemek istiyorsunuz ama bir türlü yapamıyor musunuz?

Son günlerde valid kodlamalar seo için bir hayli önem arz eder oldu. Bu nedenle web sitenizde ya da blogunuz da html kodlarının düzgünlüğü çok önemli.

Şimdi size bu yazımızda tanıtacağımız html kod düzeltme aracı sayesinde hem html kodlarınızı optimize edebileceksiniz , hemde web siteniz de ya da blogunuz da bulunan hatalı html kodlarını düzeltebilecek siniz.
Bu araç özellikle acemilerin yaptığı onlarca , yüzlerce hatta yüz binlerce satırlık kodları tek bir tıkla düzeltebilecektir

hatalı html kodlarını temizleme

Peki bu sistem nasıl kullanılır?

Sistem çok kolay bir kullanıma ve temiz bir arayüze sahip. İlk olarak hatalı kodumuzun ya da hatalı olduğunu düşündüğümüz html kodlarının yedeğini alıp tedbirli davranmanızı öneririz.
Daha sonra bu adresten ilgili siteye giriyoruz, siteye giriş yaptığımızda karşımıza bir boş kutucuk çıkacaktır ve sağ tarafında ‘FIX IT‘ bulunan boş kutucuğa kodumuzu yapıştırıp ‘FIX IT‘ diyoruz ve bir kaç saniye bekleyip düzeltilmiş kodu kopyalayıp değiştiriyorsunuz. Eğer sitede bir hata oluşmuş ise diğer kodla değiştirip kullanmaya devam edebilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments