GenelinternetSEOWebmasterWebmaster Araçları

Hatalı Html Kodlarını Temizleme Yöntemi

Reklamlar

Hatalı html kodlarınızı temizlemek istiyorsunuz ama bir türlü yapamıyor musunuz?

Son günlerde valid kodlamalar seo için bir hayli önem arz eder oldu. Bu nedenle web sitenizde ya da blogunuz da html kodlarının düzgünlüğü çok önemli.

Hatalı Html Kodlarını Temizleme Yöntemi

Şimdi size bu yazımızda tanıtacağımız html kod düzeltme aracı sayesinde hem html kodlarınızı optimize edebileceksiniz , hemde web siteniz de ya da blogunuz da bulunan hatalı html kodlarını düzeltebilecek siniz.
Bu araç özellikle acemilerin yaptığı onlarca , yüzlerce hatta yüz binlerce satırlık kodları tek bir tıkla düzeltebilecektir

hatalı html kodlarını temizleme
Hatalı Html Kodlarını Temizleme Yöntemi | html kodlarını nasıl temizlerim düzeltirim

Peki bu sistem nasıl kullanılır?

Sistem çok kolay bir kullanıma ve temiz bir arayüze sahip. İlk olarak hatalı kodumuzun ya da hatalı olduğunu düşündüğümüz html kodlarının yedeğini alıp tedbirli davranmanızı öneririz.

Daha sonra bu adresten ilgili siteye giriyoruz, siteye giriş yaptığımızda karşımıza bir boş kutucuk çıkacaktır ve sağ tarafında ‘FIX IT‘ bulunan boş kutucuğa kodumuzu yapıştırıp ‘FIX IT‘ diyoruz ve bir kaç saniye bekleyip düzeltilmiş kodu kopyalayıp değiştiriyorsunuz. Eğer sitede bir hata oluşmuş ise diğer kodla değiştirip kullanmaya devam edebilirsiniz.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et