GenelInstagramInstagram UygulamalarıNasıl Yapılır?Sosyal MedyaUygulamalar

Instagram’a Yüklenen Fotoğraf Arşivini Alma

Reklamlar

Dev sosyal fotoğraf paylaşım platformu Instagram’a birden fazla fotoğraf yüklediniz ve instagram’a yüklenen fotoğraf arşivini alma konusunda pek bilginiz bulunmamakta. Instagram’a yüklenen fotoğraf arşivini alma işlemi için kullanımı basit olan bir web sitesi önereceğiz yazımızda detaylı olarak kullanımı hakkında bilgi mevcuttur.

Instagram’a Yüklenen Fotoğraf Arşivini Nasıl Alabilirim?

Dev sosyal fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram’da bir çok fotoğrafımız bulunmakta ve bunların sayısı her geçen gün de artmakta. Öyle ki bazen kullanıcı en basitinden her yediği veya içtiği kahve vb içeceklerin resmini sosyal fotağraf paylaşım platformu olan Instagram’a atmakta. Peki herşey iyi güzel bu kadar resim yükledik öyle ki bunların her birinde bir anı var bunları birde kendi bilgisayarımız ya da farklı bir harici diskte de saklamak istiyorsanız size uygun bir web site var diyebilriz.

Öncelikle bu işlem için kullanılması gereken sadece ”Instaport” uygulması. Instaport.me adresinden erişilen web tabanlı uygulama, Instagram fotoğraf arşivinizi kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirmenizi sağlıyor.

Instaport.me ile Instagram’a Yüklenen Fotoğraf Arşivini Alma

İlk önce Instaport.me web adresi üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha sonra açılan sayfada Instagram’da bulunan fotoğraflardan hangilerini indirmek istediğinizi seçin.

Sistem size belli seçenekler sunmaktadır örneğin instagram hesabınızda ki ‘Tüm Fotoğraflar’ seçeneğinin yanı sıra instagram’a yüklenen fotoğrafların eklenme tarihi, tarih aralığı, beğenilme durumu ve etikete göre de indirmek istediğiniz instagram içeriği filtre edebilirsiniz. Böylelikle instagram hesabınızın üzerinde aradıklarınızı ya da indirmek istediklerinizi hemen tespit edip Instagram’a yüklenen fotoğraf arşivini alma olanağınız oluyor.

Seçim işlemlerini tamamladıktan sonra “Donate & Download” seçeneği ile bu instagram yazılımını yapan yazılım ekibine bağışta bulunabilirsiniz. Tabi isterseniz bağış yapabiliyorsunuz eğer bağışta bulunmakta istemiyorsanız da “Only Download” seçeneğine tıklayın ve instagram üzerinde ki seçtiğiniz ya da tüm fotoğraflarınızı indirin.

Tekrar ilgili web siteyi belirtelim bu işlemi instaport.me adresinden yapabilirsiniz.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et