Bilgisayarınızda ki gereksiz programları bulun!

0
231232
Gereksiz programları bulun!

Hangi program gerekli, hangisi gereksiz? Bir programı bilgisayarınızdan sileceksiniz ama gerekli olup olmadığını bilmiyorsunuz. İşte size çözüm!Gereksiz programları bulun!

Bilgisayarınızda ki gereksiz programları bulun!

Yeni satın aldığınız bilgisayar, kutusunda sizin ona kurmadığınız sayısız işe yaramaz yazılımla çıktı. Bilgisayarınızı rahatlatmak için bu yazılımları tek tek kaldırmak istiyorsunuz, ancak bazılarının sisteminiz için gerekli olup olmadığından emin değilsiniz.

Ücretsiz bir araç olan ” Should I Remove It? ” sahip olduğu veritabanına başvurarak hangi uygulamaların kullanıcılar tarafından ne sıklıkla kaldırıldığını veya sistemde tutulduğunu size gösteriyor. PC nizden en sık kaldırılan programların hangi nedenle kaldırıldığını da görmeniz mümkün. Tahmin edebileceğiniz gibi çoğu durumda bu neden, yazılımın birçok reklam, teklif gibi rahatsız edici içeriklerle dolu olması.

Should I Remove It

Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8’de çalışan Should I Remove It ‘i yükledikten sonra sisteminizde yüklü programları taraması için ona birkaç dakika izin verin. Bunun ardından program, karşınıza yüklü programların bir listesini çıkaracak. En çok kaldırılan programlar listenin en üstünde, en az kaldırılan programlar ise listenin en altında yer alacaktır.

Listedeki bir uygulamayı kaldırmadan önce “What is it?” düğmesine basarak onun hakkında daha ayrıntılı bir bilgi almanız mümkün. Bu sayfada yazılımın ne kadar bellek ve işlemci kullandığından, hangi IP adresleriyle bağlantı kurduğuna bir çok detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

İndirmek İçin Tıkla yınız!

Resmi Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments