GenelinfografikTeknoloji

En iyi pil ömrüne sahip akıllı telefonlar!

Reklamlar

Popüler akıllı telefonlardan hangileri daha uzun konuşma süresi ve internet de gezinme süresi sunuyor. İşte en iyi pil ömrüne sahip akıllı telefonlar.

Günümüzde android, ios işletim sistemine sahip ve çeşidi çoğalan akıllı telefonların üreticileri birbirleriyle yarışıyor. Akıllı telefonların genel olarak en düşündürücü özelliği pil yani şarj kullanımıdır.

En iyi pil ömrüne sahip akıllı telefonlar!

Hal böyle olunca akıllı telefon seçimi konusunda en önemli gereksinimlerden birisi de şüphesiz elbette pil ömrü konusudur. Which.co.uk adlı site, son zamanların popüler akıllı telefonlarının pilleri üzerinde karşılaştırma yaptı.

Konuşma Süresi Ve İnternet Kullanımı

Konuşma süresi ve internet kullanımı konusunda Samsung ‘un yeni amiral gemisi Galaxy S4 ilk sırada yer alırken, şarj olma süresi konusunda ise 141 dakika ile iPhone 5 listenin ilk sırasında kendini gösteriyor.

İnfografiği aşağıda görüntüleyebilirsiniz. İnfografiğe göre en uzun konuşma süresi akıllı telefonlarda Samsung Galaxy S4 başı çekmekte. Samsung Galaxy S4 ‘ü , Sony XperiaZ, Google Nexus takip etmekte. Nokia Lumia 920 ise bu sıralamanın en sonunda yer almakta.

İnternet kullanıma göre sıralamada ise sıralamanın başında yine Samsung Galaxy S4 bulunmakta. S4 ‘ü, HTC One ve BlackBerry ZIO takip etmekte. Bu sıralamanın en sonunda ise yine Nokia Lumia 920 bulunmakta.

En İyi pil Ömrüne Sahip Akıllı Telefonlar Nelerdir
En İyi pil Ömrüne Sahip Akıllı Telefonlar Nelerdir

Şarj olma konusunda listenin başında Apple Iphone 5 16 gelmekte. Iphone 5 ‘i Nokia Lumia 920 ve Samsung Galaxy S4 takip etmekte. HTC One ise sıralamanın en sonunda yer almakta.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et