AndroidAndroid UygulamalarGenelOyunUygulamalar

Hospital Havoc 2

Reklamlar

Eğlenceli grafiklere sahip tycoon oyun tarzı severlerin istediği gibi bir hastane işletme oyunu Hospital Havoc 2, deyim yerinde ise bağımlılık yapabilecek kalitede bir hastane işletme oyunu. Oyun da ki temel amaç işletmekte olduğunuz hastanenize gelen hastaları başarılı şekilde tedavi ederek onları taburcu etmek.

Hospital Havoc 2

Oyun içersin de 35 farklı hasta profili bulunuyor ve bu hastaların teşhis ve tedavisinden göreve yeni başlamış bir doktor olarak siz sorumlusunuz. Görevinizi başarıyla yerine getirmek için işletmekte olduğunuz hastanenize gelen hastalara gerekli tedaviyi uygulamalı ve size yardımcı olan sağlık personelinizle birlikte elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

Hastanenize gelen hastayı öncelikle kabul edin, daha sonra pansumana başlayın ve gerekli reçeteyi yazarak ilaç tedavisiyle iyileşme sürecini hızlandırın. Her oyunda olduğu gibi istenilenleri yaptığınızda belirli bir oranda deneyim puanı kazanmak dasınız. Hospital Havoc, 20’den fazla eğlenceli sağlık senaryosu sunuyor. Yüzlerce seviyeye sahip oyunda başarılı olabilmeniz için kliniğinizi başarılı bir şekilde yönetmeli ve en son teknolojiye sahip tıbbi cihazları alabilecek konuma yükselmelisiniz. Zira oyunda elinizde olmayan tibbi cihazlar ile hasta tedavisi yapamıyorsunuz. Kararları doğru alarak tıbbi cihazlarla donata bilirsiniz hastanenizi.

Hospital Havoc 2 Oyun Özellikleri:

  •  150 seviye
  •  35 farklı hasta tipi
  •  Teşhis ve tedavi için 20’den fazla komil sağlık senaryosu
  •  Karakterleri özelleştirilebilir bay ve bayan doktorlar
  •  Hastaneyi komple özelleştirebilme
  •  2 çeşit oyun modu: Kariyer ve Senaryo
  •  Bonuslarla özel oda kurabilme (Psikiyatri Kliniği ve Morg gibi)
0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklamlar bizim için önemli lütfen reklam engelleyicinizi kapatır mısınız?