GeneliOSiOS UygulamalarNasıl Yapılır?Uygulamalar

Yazılım Yüklemeden Telefonun Konumunu İzle

Reklamlar

Bugün sizin için iyi haberlerimiz var – herhangi bir yazılım yüklemeden telefonun konumunu izleyip takip edebilirsiniz! Ve bu yazıda, size bunun nasıl yapılacağını göstereceğiz. Okumaya devam et!

Gizlilik her zaman önemli olacaktır. Genellikle, insanlar İnternet’teki belirli etkinliklerde gizli kalmak ister ve kişisel bilgiler herkes tarafından kullanılmamalıdır. Ancak, bazen İnternet’e bağlıyken bölgenizdeki kişilerin yaptığı her şeyi bilmeniz gerekir. Bu işverenler, endişeli ebeveynler ve bazı evlilikler için geçerlidir.

Her şeyi kontrol ediyor olsanız bile, başkalarının çevrimiçi ortamda yaptığı her şeyin etkinlik günlüğünü korumak kesinlikle kolay değildir. Belirli etkinlikleri izlemek için tasarlanmış uygulamalar ve özel yazılımlar, çok uzun zamandan beri ticari olarak kullanılmaktadır. En önemli şeylerden biri konumdur – nerede olduklarını bilmek için birisinin yerini takip edebilirsiniz. Hırsızın nerede olduğunu görebileceğinizden telefonunuz çalınırsa bile faydalıdır! Ancak seçilen telefona uygulama yüklemeden birini izlemek o kadar kolay değildir. Ve bunu kullanıcıya bildirmeden gizliliklerini ihlal eder.

Yazılım Yüklemeden Telefonun Konumunu izle

Akıllı telefonun konumunu izlemek için bilinen alternatiflerin çoğu iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilir, bu yüzden ilk önce buna odaklanacağız. iCloud, kolay bir şekilde görülebilir çünkü etkin bir şekilde kullanmak için harici bir yazılıma veya uygulamaya ihtiyaç duymazsınız, ancak tek seçeneğiniz bu değil. FindMyPhone yazılımını veya mSpy uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Yazılım Yüklemeden Telefonun Konumunu izle

MSpy alternatifini seçerseniz şu adımları izleyin:

Uygulanacak olan adımlara başlamadan belirtmek isterim ki bu yöntemde yazılım yüklenmeden telefonun konumunu izlemek istediğiniz cihazın iCloud bilgileri gerekli bu bilgiler yok ise bu adımı atlayabilirsiniz.

  1. mSpy sayfasına girin ve bir hesap oluşturun.

2. Hedef cihazı seçin. Bu cihazda kullanılan iCloud kimliğini ve şifreyi girin.

3. Site, cihazın konumunu izlemeye başlayacaktır. Görmek istiyorsanız, gösterge tablosunda Konum sekmesine tıklayın.

FindMyPhone alternatifini kullanmak istiyorsanız, bunun yerine aşağıdaki adımları izleyin:

1.) Uygulamayı App Store’dan indirin.

2.) Kurulumdan sonra, Ayarlar’a gidin. Başlangıç ​​yöntemi olarak iCloud’u seçin. Apple ID’nizi girmeniz ve bu adımdan sonra FindMyPhone’u açmanız gerekir.

3.) Bunu yaptıktan sonra, uygulamayı yükler ve cihazın hesap ayrıntılarını girerseniz FindMyPhone’a başka bir cihazdan girebilirsiniz.

FindMyPhone, iOS cihazınızı hırsızlık durumunda bile güvenli ve emniyetli tutmak için tasarlanmış bir izleyicidir. Ancak, kurulumdan önce daima sahiplerin onayını istemeniz gerekir.

Cihazlarınızdan birinin konumunu bilmek için iCloud’u kullanmak istiyorsanız, şunu yapın:

1. iCloud web sitesine girin. Apple kimliğinizi kullanarak giriş yapın.

2. Kontrol paneline gidin ve Telefonumu Bul simgesine dokunun.

3. Harita göründükten sonra Cihazlarım öğesine tıklayın. Bulmak istediğiniz cihazı seçin.

4. Artık cihazın konumunu izleyebilir ve akıllı telefonda ses çalabilir, ekranı engelleyebilir ve tüm verileri silebilirsiniz.

iCloud yönteminin yalnızca Apple Kimliğinizi kullanan tüm cihazlarla çalışacağını unutmayın.

Bir Android’iniz varsa, mSpy’ı da kullanabilirsiniz. Ne yazık ki, bu durumda uygulamayı telefonunuza yüklemeniz gerekir, çünkü şu anda Android için bir yazılım yüklemeyi gerektirmeyen bir yöntem yoktur. Yine de çok kolay:

1.) mSpy sayfasına girin ve bir hesap oluşturun.

2.) Android için mSpy uygulamasını hedef cihaza yükleyin. Uygulamayı burada bulabilirsiniz: https://howtotrackacellphone.net/  Bundan sonra uygulama simgesini gizleyin.

3.) Hesabınıza erişin veya mSpy uygulamasını cihazınıza yükleyin. Diğer cihazın konumunu belirtilen seçeneklerden herhangi birinden görebilirsiniz.

Artık yazılım yüklemeden telefonun konumunu izleme konusunda hangi alternatiflerin olduğunu bildiğine göre, senin için en iyisini seçebilirsin. Bu yöntemlerden herhangi birini zaten biliyor muydunuz? Yazılım yüklemeden birinin konumunu izlemek için kullanılabilecek başka yöntemler biliyor musunuz? Devam edin ve yorumlarda bize anlatın! Görüşleriniz her zaman takdir edilmektedir.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. tam olarak istediğim çözüm, çocukların okula gidişini gelişini takip ediyorum. Zaman çok kötü teşekkürler

  2. Yazılım yüklemeden telefonun konumunu izleme konusunda okuduğum ender makalelerden biri. Bilgilendirici makale için teşekkürler.

  3. Yazılım yüklemeden telefonun konumunu izleme konusunda harika bir içerik olmuş teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin