GenelInstagramInstagram UygulamalarıNasıl Yapılır?Sosyal MedyaUygulamalar

Sahte instagram Mesaj Simülatörü Web Siteleri

Reklamlar

Bu yazıda, ücretsiz çevrimiçi sahte instagram mesaj simülatörü web siteleri hakkında okuyacaksınız. Bu web sitelerini kullanarak, özel içerik ekleyerek gerçek görünümlü bir instagram gönderisi oluşturabilirsiniz.

Çevrimiçi Sahte instagram Mesaj Simülatörü Web Siteleri

Sosyal medya için içerik oluşturmayı seviyorsanız, bu web siteleri size çok yardımcı olacaktır. Çevrimiçi sahte instagram mesaj simülatörü, size kendi düzenleyebileceğiniz bir şablon sunar. Her instagram gönderisinin kullanıcı adı, profil resmi, açıklama içeren resimli resim, etiketler, beğenilerin sayısı ve yorumlar gibi temel ayrıntıları belirleyebilirsiniz. Sahte yayınları paylaşarak, insanları şakalaştırabilir veya izleyicileri cezbedecek şekilde anılar oluşturabilirsiniz.

Şimdi bu çevrimiçi sahte instagram mesaj gönderme simülatörü web sitelerini inceleyemeye başlayalım.

1. Zeoob.com

Zeoob.com çevrimiçi sahte instagram mesaj simülatörüdür. Site, kaydedebileceğiniz mükemmel bir Instagram gönderisi oluşturmak için özel içerik eklemenizi sağlar.

Bu web sitesinde, instagram için sınırsız mesaj oluşturabilirsiniz. Sahte bir yazıyla başlamak için birkaç ayrıntı girmeniz gerekir. Profil görüntüsünü ekleyebilir ve bilgisayarınızdan göz atabileceğiniz görüntüyü gönderebilirsiniz.

Bunun dışında, başlığı görünür hale getirebilir, öykü durumunu etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir, coğrafi konumun yerini, noktaları, postadaki tepkinizi, açıklama durumunu, emojiyi, tarihi ve Instagram postasının etrafında görünen diğer küçük ayrıntıları görebilirsiniz. Sağdaki tüm değişiklikleri önizleyebilirsiniz. Gönderiden memnun kaldığınızda, görüntüyü bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Örnek bir görsel;

Sahte instagram Mesaj Simülatörü Web Siteleri
Sahte instagram Mesaj Simülatörü Web Siteleri

2. GenerateStatus.com

GenerateStatus.com , farklı sosyal medya profilleri için sahte bir durum yaratmanızı sağlayan ücretsiz bir web sitesidir. WhatsApp, Facebook, Twitter, Snapchat, vb. İçin yazılar oluşturabilirsiniz.

İnstagram için sahte bir gönderi oluşturmak için söz konusu web sitesi bağlantısını açabilirsiniz. Orada ayarlamanız gereken bazı genel ayarları göreceksiniz. İnstagram profili ve gönderim için resim yükleyebilirsiniz. Ardından, ad, beğenilerin sayısı, posta metni, yorum sayısı, yayın süresi ve daha fazla metni gösterme / gizleme gibi diğer ayrıntılardan bahsedebilirsiniz.

Sağdaki sonucu önizleyebilirsiniz. Resim, diğer İnstagram yayınları gibi oldukça gerçek görünüyor. İçerikle işiniz bittiğinde, Resim Oluştur butonuna tıklayabilirsiniz. Ardından, görüntüyü kaydedebilir, görüntü bağlantısını, HTML kodunu kopyalayabilir ve görüntüyü sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

3. TheFakeStatus

Adından da anlaşılacağı gibi ( TheFakeStatus ), web sitesi instagram için sahte statü oluşturmanıza izin veriyor. Gerçek gibi gözüken bir yazı yaratır.

Bir instagram gönderimi yapmak için, profil fotoğrafını yüklemeniz ve resim göndermeniz gerekir. Bundan sonra adı, zamanlama sonrası, beğenme sayısı, açıklama belirtebilirsiniz. instagram post love önizlemesini yapabilir ve sonra resmi kaydetmek için gidebilirsiniz.

4. Fake Details

Fake Details, sahte instagram gönderim sonrası simülatörü olarak da değerlendirilebilir. Site, Instagram, Facebook, WhatsApp, Telgraf, Metin Messenger, Mail vb. İçin sahte detaylar oluşturmanıza izin verir.

Gönderiyi oluşturmak ve gerçeğe dönüştürmek için, profil resmini gönderi resmi, kullanıcı adı, coğrafi etiket girme, vb. yükleyebilirsiniz. Noktaları gösterme / gizleme, takip etme / takip etme, yazıya tepki verme, yorum ekleme vb. Bu ayarı ekleyerek gönderinin gerçek görünmesini sağlayabilirsiniz.

Web sitesi canlı önizlemeyi gösterir. Ondan sonra, görüntüyü kaydetmek için instagram Gönder’i Resim Olarak İndir’e tıklayabilirsiniz. Ardından, görüntüyü ilgi alanınıza göre kullanabilirsiniz.

Kısaca

Instagram veya başka herhangi bir sosyal medya profilleri için sahte bir yazı oluşturmak eğlencelidir. Açıklamadan ve diğer ayrıntılardan tıpkı instagram yayında görünmesini istediğiniz şekilde belirtebilirsiniz. Oldukça gerçek görünüyor ve arkadaşlarınızı sahte post göstererek şaka yapabilirsiniz.

Çevrimiçi sahte instagram mesaj simülatörü web siteleri için önerdiğiniz bir web sitesi varsa bize yorum bölümünde bildirebilir ya da önerdiğimiz sitelerden kullandıklarınızın beğendiğiniz özelliğini bizimle paylaşabilirsiniz.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et