GeneliOSiOS UygulamalarNasıl Yapılır?Uygulamalar

Apple TV Plus Yayında

Reklamlar

Bu resmi İlk duyurudan aylar sonra, Apple TV Plus premium video yayını hizmeti yayınlandı. Birden fazla platformda kullanılabilir (yalnızca Apple’a ait olanlar değil), Apple TV+, Hollywood’un en büyük aktörlerinden bazılarının başrolde olduğu, Oscar ödüllü Reese Witherspoon, “Friends” yıldızı Jennifer Aniston ve daha pek çoğu dahil olmak üzere yeni programlar başlattı.

Apple TV Plus Abonelik Al

Apple TV+ bir aile için ayda 7,99 ABD doları (7 günlük ücretsiz deneme süresinden sonra) fiyatlandırılır. Bununla birlikte, bir yıllık ücretsiz abonelik, 10 Eylül 2019 tarihinden sonra Apple veya Apple yetkili satıcılarından satın alınan herhangi bir iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV veya Mac ile birlikte gelir.

Ücretsiz Bir Yıl

Ücretsiz aboneliğinizi etkinleştirmek için, nitelikli cihazınıza en son yazılım sürümünün yüklendiğinden emin olun. Buradan:

 1. Henüz yapmadıysanız, uygun cihazınızda Apple Kimliğinizle oturum açın.
 2. Cihazdaki Apple TV uygulamasını açın.
 3. 1 Yıllık Ücretsiz tadını çıkarına dokunun. Mesajı görmüyorsanız, teklif görünene kadar Şimdi İzle uygulamasında aşağı kaydırın.
 4. Sorulursa Apple Kimlik şifrenizi, fatura bilgilerinizi ve geçerli ödeme yönteminizi doğrulayın. Bir yıllık ücretsiz deneme süresinde ücret alınmaz.
 5. Apple TV’nin keyfini çıkarın

Not : Yeni cihazınızı etkinleştirdikten sonraki üç ay içinde ücretsiz aboneliğinizi talep etmeniz gerekir. Ücretsiz aboneliğinizi yıl boyunca istediğiniz zaman iptal ederseniz, başka bir ücretsiz abonelik için uygun olmazsınız ve eskisini ödemeden yeniden etkinleştiremezsiniz.

Servise Kayıt Olmak İçin

Yeni bir cihazınız yoksa ve Apple TV+ ‘ya abone olmak istiyorsanız, bunu Apple TV, iPhone, iPad, iPod touch ve Mac dahil olmak üzere Apple TV uygulamasıyla herhangi bir cihazda yapabilirsiniz. Ayrıca kayda değer, Roku’daki Apple TV uygulaması üzerinden abone olabilirsiniz.

Tv.apple.com adresini ziyaret ederek de abone olabilirsiniz. Yeni abonelikler 7 günlük ücretsiz deneme sürümü ile birlikte geliyor. Fiyatlandırma hakkında ek bilgi için apple.com/apple-tv-plus adresini ziyaret edin.

Apple TV Plus Yayında
Apple TV Plus Yayında

Apple TV Plus ‘a neler dahildir?

Bir Apple TV+ aboneliği ile, her ay eklenen yeni başlıklar ile Apple Originals içeriğini, reklamsız ve talep üzerine yayınlayabilirsiniz. Varsa, Apple Originals’i 4K HDR’de Dolby Vision ile izleyebilirsiniz. Çoğu başlık aynı zamanda Dolby Atmos sesi sunar. Mobil cihazınızda, çevrimdışı görüntüleme için bölümleri veya filmleri indirebilirsiniz.

Apple Family Sharing kullanıyorsanız, altı taneye kadar aile üyesi aboneliğinizle Apple TV+ ‘nın keyfini çıkarabilir. Bu, gerekirse altıya kadar eş zamanlı akışı içerebilir.

Apple TV+ Nerede ve Nasıl Kullanılabilir?

Başlangıcta, Apple TV+ 100’den fazla ülke ve bölgedeki Apple kullanıcıları için mevcuttur. Apple Orijinal içeriği, neredeyse 40 dilde altyazılı ve / veya dublajlı olarak gelir. İşitme Engelliler ve İşitme Engelliler (SDH) alt yazıları ve altyazılar da vardır. Dizi ve filmler için ses açıklamaları sekiz dilde mevcuttur.

Resmi olarak, Apple TV + piyasaya sürüldüğü sırada aşağıdaki platformlarda kullanılabilir:

 • İOS’un en son sürümüne sahip bir iPhone veya iPod touch
 • İPadOS’un en yeni sürümüne sahip bir iPad
 • TVOS’un en yeni sürümüne sahip bir Apple TV 4K veya Apple TV HD
 • En son Apple TV Yazılım Güncelleştirmesi olan bir Apple TV (3. nesil)
 • Apple TV uygulamasını destekleyen akıllı bir TV veya akış kutusu
 • MacOS’un en son sürümünü çalıştıran bir Mac
 • tv.apple.com bir Safari, Firefox veya Chrome web tarayıcısında

içerik

Apple TV+, Apple Original serisi ve filmlerin bir kombinasyonunu içerir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Apple TV’nın gelişine kadar önde gelen reklam şovları, ilk başta çıkanlar arasında. Daha fazla bilgi için, bazı yeni şovların ön izlemeleri de dahil olmak üzere, Apple TV+ program serisine bakabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x