GeneliOSWindows

En iyi 5 iOS Emülatör Windows PC için

Reklamlar

Telefonunuz çökmeden üzerinde çalıştığınız bazı iOS uygulamalarını test etmek ister misiniz? O zaman en iyi 5 iOS Emülatör Windows PC için listemize göz atalım.

iOS emülatör ile telefonunuz çökmeden üzerinde çalıştığınız bazı iOS uygulamalarını test etmek ister misiniz?

PC için iOS Emülatörleri

Bu şeylerden herhangi birini yapmakla ilgileniyorsanız, Windows çalıştıran pencereleriniz için en iyi iOS emülatörlerini bilmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden, bu emülatörlerden bazılarına pencerelere göz atarak başlayalım.

Windows PC için en iyi 5 iOS Emülatör
Windows PC için en iyi 5 iOS Emülatör

Mobione Studios

Windows PC için en iyi emülatörlerden biri Mobione Studios. PC’niz de ki tüm iOS uygulamalarını ve oyunlarını göreceli kolaylıkla çalıştırmanıza izin verir. Bu, bir uygulama geliştiren kişiler için mükemmel bir çözümdür. Uygulamaya resmi olarak son verilse de, yine de kullanabilirsiniz.

Buradan Mobione Studios iOS emülatör programı indirebilirsiniz.

Smartface

Smartface, Windows tabanlı PC’niz için birçok mükemmel iOS emülatöründen biridir. Çapraz platform uygulamaları oluşturmaya çalışan geliştiriciler tarafından ve iOS uygulamalarını test etmek isteyenler tarafından düzenli olarak kullanılır. Uygulamaya, gereksinimlerinize bağlı olarak ücretsiz veya lisanslı bir yazılım olarak ulaşılabilir.

Smartface Windows iOS Emülatör İndir.

IPADIAN

Bilgisayarınızda bir iPad deneyimi yaşamak istiyorsanız, IPADIAN’ı denemelisiniz.Gerçekten bir PC veya dizüstü bilgisayar yerine bir iPad kullandığınızı hissettirecek. Siri, TvOs, iMessages ve Apple Watch OS gibi birçok özellik ile birlikte geliyor. PC’nizde bir iOS uygulaması elde etmenin mükemmel bir yoludur, ancak bazı uygulamaları kullanırken belirli sorunlar olabilir.

IPADIAN iOS simülatörünü buradan indirin.

Air iPhone

Air iPhone, PC’nizde sanal bir iPhone kullanmanıza izin veren bir emülatörüdür. Aslında size iPhone’un kine benzer bir ekran sunuyor. Kullanışlı olabilen Adobe Air framework’ü destekler. Resmi web sitesinden indirilebilir.

Air iPhone, PC’nizde doğru şekilde uygulamaya çalıştırmak için gereklidir.

Air iPhone Windows emülatör İndir.

iPad ve iPhone simülatörleri

Simülatör, Chrome uzantısının bir parçasıdır. Bulut tabanlı bir işletim sistemi ve bir simülatör gibi çalışır. Size Siri gibi iOS özelliklerini tek bir kuruş ödemeden sağlar. Simülatör, PC’deki en iyi grafikleri sağlar. Bir iPhone ya da iPad’i para harcamadan ya da bir arkadaşınızdan ödünç para almadan denemek isterseniz, bu simülatörler sizin için en iyi seçenektir.

Dolayısıyla, bir iOS cihazını fiziksel olarak sahip olmadan deneyimlemek istiyorsanız, bu iOS emülatörleri ve simülatörleri mükemmel bir seçimdir. Harikalar ama bazı sınırlamalarla geliyorlar ve gerçekten mükemmel iOS deneyimini istiyorsanız, gerçek cihazları denemeniz gerekiyor. Aksi takdirde, bir iPad veya iPhone’da bir servet harcamadan uygulamalarınızı test etmek için oldukça iyidir.

Sizlerinde önerdiği bir emülatör varsa bize yorum bölümünde bildirebilir ya da bu listede bulunanlardan tavsiye ettiklerinizi artı ve eksi yönleri ile tartışabilirsiniz.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Windows PC için ios emülatör arıyordum ki, bulacağımız en iyi ios emülatörlerini listelemişsiniz teşekkürler

 2. Merhaba Erol,

  bu emülatörleri resmi web sitesinden indirdiğiniz taktirde herhangi bir sorun ya da güvenlik problemi oluşmayacaktır.

  Mutlu Günler.

 3. Merhaba okuyucular! Bu makalede Windows PC için en iyi 5 iOS emülatörü hakkında bilgiler bulunuyor. İşte benim bu konudaki düşüncelerim:

  Mobione Studios’un hala kullanılabilir olması ilginç, ancak resmi olarak sona erdiği belirtilmiş. Belki güncellemeler konusunda sıkıntı yaşanabilir mi?

  Smartface, çapraz platform uygulamalar geliştirmek isteyenler için uygun gibi görünüyor. Ancak, ücretsiz veya lisanslı kullanılabilir olması biraz karışık. Kullanıcı dostu bir arayüz ve iyi bir performans var mı?

  IPADIAN’ın bilgisayarınızda bir iPad deneyimi sunması ilgi çekici. Ancak, belirli uygulamalarda sorun yaşanabileceği söylenmiş. Bu sorunlar ne kadar yaygın ve önemli?

  Air iPhone, sanal bir iPhone deneyimi sunuyor ve Adobe Air framework’ü destekliyor. Ancak, doğru çalıştırmak için gerekliliklere dikkat etmek önemli. Bu gereklilikler nelerdir?

  Son olarak, iPad ve iPhone Simülatörleri ücretsiz iOS özellikleri sunuyor gibi görünüyor. Ancak, gerçek bir iOS deneyimini sağlamıyor denilmiş. Bu simülatörleri kullanan okuyucular, gerçekten ne kadar etkili olduklarını paylaşabilirler mi?

  Sizlerin de bu konuda düşünceleri nelerdir? Başka önerebileceğiniz emülatör veya simülatörler var mı? Yorumlarınızı bekliyorum!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin