Android’de WhatsApp Aramalarını Kaydetme

3
783414
Android'de WhatsApp Aramalarını Kaydetme
Android'de WhatsApp Aramalarını Kaydetme

Telefon konuşmalarını kaydetmek oldukça basittir ve bizi düşündürdü “WhatsApp çağrıları da kaydedilebilir mi?” Son zamanlarda, neredeyse tüm mesajlaşma uygulamaları en önemli özellikleri olarak görüntülü ve sesli aramaları kullandı. Artık VoIP teknolojisini kullanarak dünyanın her yerinden insanları ücretsiz olarak arayabiliyoruz. Peki Android’de WhatsApp Aramalarını Kaydetme mümkün mü?

Android’de WhatsApp Aramalarını Kaydetme

Ancak normal telefon konuşmalarını kaydetme gibi, bunu yapmak için WhatsApp tarafından verilen varsayılan seçenek yoktur. Birçoğunuz WhatsApp Çağrıları Nasıl Kaydedilir? Bu yüzden, size söyleyeyim, yerel bir yolu yok, ancak bunu yapmanıza yardımcı olabilecek farklı WhatsApp Çağrı Kaydedici uygulamaları var.

Hemen konuya gelelim ve Android için en iyi WhatsApp ses kaydı uygulamalarından bazılarını keşfedelim. Android Telefonlarda WhatsApp Arama Kaydı:

Amacınıza tam olarak uyan En iyi WhatsApp Çağrı kaydediciler listemize göz atın.

Android'de WhatsApp Aramalarını Kaydetme
Android’de WhatsApp Aramalarını Kaydetme

1. Cube Call Recorder ACR

Cube Call Recorder ACR, Android cihazınızdan gelen veya giden aramaları kaydetmek için ilk tercihimizdir. Bu WhatsApp çağrı kaydedici, Telefon Görüşmeleri, WhatsApp Sesli Görüşmeler, Skype , Viber, Hangout, Facebook, WeChat, LINE, Slack, Telegram ve diğerlerinin kaydedilmesini destekler. Cube Call Recorder ACR’yi kullanarak, kristal netliğinde ses kalitesinden emin olabilirsiniz. Araç, herhangi bir sesli aramanın WhatsApp’ta başlatıldığı anda kaydı otomatik olarak başlatmak için tasarlanmıştır. Ve en iyi kısmı?

Konuşmaları her zaman kaydetmek istediğiniz kişilerin bir listesini yapmanızı sağlar. Üstün sürümü, PIN Kilidi, Bulut Yedekleme, Ekstra Ses Biçimi desteği ve daha fazlası gibi ek özellikler sunar.

2. Messenger Call Recorder

Messenger Call Recorder, piyasadaki en popüler WhatsApp arama kayıt uygulamalarından biridir. Ses kayıt aracı ücretsiz olarak kullanılabilir ve yapmanız gereken tek şey cihazınıza yüklemek. Şimdi Etkinleştir düğmesine dokunarak uygulamanın iznini yapılandırmaktır. Gerekli tüm izinleri verdiğinizde, Messenger Call Recorder arka planda çalışmaya başlar. WhatsApp sesli aramalarını aramaları kaydetmek istediğiniz kişiye yerleştirmeye başlayabilirsiniz; uygulama sizin için tüm konuşmaları otomatik olarak kaydeder.

Bu WhatsApp arama kaydedici, kayıtları kayıtlarınızla paylaşma seçeneğine de sahiptir.

 3. Gerçek Çağrı Kaydedici

Bob Takoss tarafından Gerçek Çağrı Kaydedici , sesli çağrılarınızın verilerini aynı anda FB Messenger, Skype, Viber, vb. Platformlardan indirmek için kullanabileceğiniz WhatsApp sesli çağrı kayıt uygulamasıdır. Kaydedilen tüm konuşmalar otomatik olarak SD Kart’a kaydedilir. MP3 dosya formatı. Bu nedenle, herhangi bir cihazı kullanarak aramaları dinlemek oldukça kolaydır. Bu WhatsApp arama kaydedici, kayıtlarınızı Posta, Facebook, Twitter vb. Yoluyla paylaşmanıza olanak sağlayan sezgisel bir arayüzle birlikte gelir.

Ses kaydı uygulaması Google Play Store’da mevcut değil, ancak buradan yükleyebilirsiniz.

4. Call Recorder for WhatsApp

Adından da anlaşılacağı gibi, WhatsApp için Arama Kaydedici sesli aramaları kaydetmek için mükemmel bir alternatiftir. WhatsApp Video ve Sesli Aramaları kaydetmek için basit görünümlü bir arayüz ile kullanımı oldukça kolaydır. Kayıtları yüksek kaliteli MP3, MP4, FLV ve diğer dosya formatlarında kaydedebilirsiniz. Yerel özellikleriyle kolayca Google Drive’a kayıt yapabilir, paylaşabilir, e-posta gönderebilir veya dosya yükleyebilirsiniz. Makalede belirtilen diğer WhatsApp Arama Kaydedici uygulamalarının aksine, bu araç aynı zamanda dahili bir kayıt oynatıcısına sahiptir, böylece uygulamanızın içindeki konuşmaları zahmetsizce kaydedebilir ve dinleyebilirsiniz.

Bu WhatsApp Çağrı Kayıt Uygulaması Play Store’da mevcut değil. Bu sebepten bu uygulamayı buradan yükleyebilirsiniz!

En İyi WhatsApp Çağrı Kayıt Uygulamaları ile Mutlu Kayıt!

Şimdi Android için En İyi WhatsApp Çağrı Kayıt Uygulamaları listemizi tamamlıyoruz, size izinsiz yapılan aramaların izinsiz ve etik dışı olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Bu nedenle, yukarıda belirtilen yöntemlerden herhangi birine devam etmeden önce yerel yönetmeliklerinizi kontrol etmeniz daha iyi olur.

Not: Verilen bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. interbilgi, üçüncü taraf bir aracın doğruluğundan, geçerliliği, güvenilirliği veya eksiksizliğinden sorumlu değildir. Yaptığınız herhangi bir işlem kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır!

Konu hakkında görüş ve önerileriniz için yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Farklı bir Android’de WhatsApp’ın Aramalarını Kaydetme uygulaması varsa kullandığınız bunu da bildirebilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Trabzon
Trabzon
11 ay önce

uzun zamandır merak ettiğim bir konuydu bu , google de arama yaparken karşıma çıktı , teşekkürler.

toptan temizlik malzemeleri
toptan temizlik malzemeleri
11 ay önce

müşterilerimizin bazen ne dediğini ne istediğini unutuyoruz. normal telefon görüşmelerimi kayıt ederim ama whatsapp şimdiye kadar aklıma gelmemişti. tşk ederim.

Hazal
Hazal
11 gün önce

Merhaba