GenelinternetNasıl Yapılır?Yazılım

5 En İyi WiFi Şifre Çözücü Araçları | Ücretsiz indirin

Reklamlar

Son on yıl, hem ticari hem de ev kurulumlarında kablolu LAN ağlarından kablosuz WiFi ağlarına geçişi gördü. Bu değişimin temel nedenleri, internete artan bağımlılığımız nedeniyle, aynı anda ve daha fazla sayıda cihazı internete bağlama gereksinimimizdir.

Bu durumda, bir ağın şifresini kaybetmek veya unutmak önemli bir rahatsızlık ve rahatsızlık verebilir. Bu yüzden biz burada, WiFi şifrelerinizi kurtarmanıza yardımcı olacak araçların bir listesini hazırladık.

5 En iyi WiFi Şifre Çözücü Araçlar | Wifi Şifre Kırma

Bu en iyi wifi şifre çözücü araçlarının çoğu, algıladığınız ancak şifrenizi bilmediğiniz WiFi bağlantısına erişmenizi sağlayan WiFi şifre kırma aracı olarak da kullanılabilir. İşte internette mevcut olan en iyi 5 WiFi Şifre Çözücü aracı.

5 En İyi WiFi Şifre Çözücü Araçları | Ücretsiz indirin
5 En İyi WiFi Şifre Çözücü Araçları Ücretsiz indirin

Aircrack Wifi Şifre Kırma Aracı

WiFi güvenlik şifresini çözmek ve WiFi ağlarına erişmek için bir dizi araç Aircrack-ng. Bu yazılım bilinmeyen WiFi ağlarının yazılımını kırmak ya da wifi şifre kırma için son derece popüler ve kullanışlıdır.

Öncelikle, söz konusu WiFi ağından veri paketlerini yakalayarak, bu paketlerden verileri dışa aktararak ve bu verilerden şifreyi kurtarmaya çalışarak çalışır.

Aircrack Özellikleri

 • Bu yazılım tarafından hedeflenen farklı WiFi güvenliği alanları: İzleme, Saldırı, Test Etme ve Çatlamadır.
 • WEP ve WEP PSK (veya WEP 2) ağlarının çatlamasını sağlar.
 • Yazılım, ham izleme modunu (veya RFMON) destekleyen herhangi bir WNIC (Kablosuz Ağ İnternet Denetleyicisi) ile çalışmak için uyumludur.
 • Yazılım başlangıçta Windows ve Linux için piyasaya sürüldü, ancak şimdi OS X, OpenBSD, FreeBSD, NetBSD, eComStation 2 ve Solaris için mevcut. Limanlar son zamanlarda Android, Maemo ve hatta Zaurus PDA platformları için geliştirilmiştir. Yazılım ayrıca, iOS platformu için bir bağlantı noktası geliştirme sürecindedir ancak yine de konsept aşamasının kanıtıdır.
 • Bu yazılım paketindeki tüm araçlar komut satırı komut dosyası oluşturmanıza olanak sağlar.

Proje başlangıçta, Aircrack olarak adlandırılan Darmstadt Teknoloji Üniversitesi Alman Üniversitesi’nde ki geliştiricilerden oluşan bir ekiple başladı. Mevcut proje olan Aircracking orijinal plandan ayrıldı ve Şubat 2006’da başladı.

Resmi web sitesini ziyaret etmek ve yazılımı indirmek için Buraya tıklayın.

Smart Key WiFi Password Recovery

Ternoshare tarafından geliştirilen bu yazılım, öncelikle kaybolan veya unutulan WiFi şifrelerini kurtarmak için kullanılır. Ancak işlevinin doğası gereği, kablosuz ağ şifresi kırma aracı olarak işlev görmenize yardımcı olan bir şifre çözme yazılımı olarak ikiye katlayabilir, WiFi şifrelerini kırmanıza ve ağa erişmenize olanak tanır.

Smart Key WiFi Password Recovery Özellikleri

 • Uyumlu NVIDIA veya ATI donanımıyla birleştiğinde, bu yazılım çok daha hızlı olur ve şaşırtıcı hızlarda parola kurtarmaya izin verir.
 • Yazılım, Parola-Sözlük Saldırısı, Kelime Saldırısı, Maske Saldırısı, Kombinasyon Saldırısı ve Hibrit Saldırı’yı ​​kurtarmak için beş tür saldırı kullanır. Bu seçenekler, koşullara bağlı olarak şifreleri kurtarmak / kesmek için çeşitli yolların kullanılmasına izin verir.
 • 64 karakter uzunluğunda olan ve WPA-PSK ve WPA2-PSK şifreleri dahil olmak üzere herhangi bir türe ait şifreleri kesebilir.
 • Şifrelerin yanı sıra, karma numarası, SSID gibi bilgileri de .txt formatında kaydedebilirsiniz.
 • Bu yazılımı kullanarak ağınızın şifresini kırmaya çalışarak sisteminizin güvenliğini gözden geçirebilirsiniz.
 • 5000, 6000 ve 7000 gibi Radeon HD serisi ATI ekran kartları ve NVIDIA GeForce 8, 9, 100, 200, 400, 500 ve 600 ile eşleştirilen bu yazılım, çok daha hızlı bir performans sunar.
 • Yazılım tüm Wifi bantlarını destekler (örneğin, ZyXEL, Buffalo, Apple AirPort Express, Asus RT-AC66U, TRENDne, Linksys, Netgear, Western Digital,)

Resmi web sitesini ziyaret etmek ve yazılımı indirmek için Buraya tıklayın.

Kismet Wife Şifre Kırma Programı

Kismet, WiFi şifre çözücüsü, ağ dedektörü, izinsiz giriş tespit sistemi ve paket izleyici ve dinleyicisi olarak kullanılabilecek ücretsiz bir yazılımdır. Yazılımın çalışma prensibi, kablosuz ağların veri paketlerini yakaladığı ve kullanıcı adı ve parola bilgilerini çıkarmayı açıkladığı için basittir.

Kismet’in Özellikleri

 • Yazılım paket bilgi toplama işleminde, bilgiyi müşteriye ileten verilerin yorumlanması ve ekstrapolasyonunun üç ayrı kısmı vardır.
 • Yazılımın desteklediği platformlar Microsoft Windows, FreeBSD, OpenBSD, NetBSD, Linux ve Mac OS X’tir.
 • Yazılım GPS etiketleme özelliğini desteklediği için ağa coğrafi koordinatlar ekleyebilirsiniz.
 • Kismet web sitesinde verilen öğreticiler, yazılımın tüm potansiyelini öğrenmenize olanak sağlar.

Resmi web sitesini ziyaret etmek ve yazılımı indirmek için Buraya tıklayın.

WiFi Password Decryptor

Özel olarak iyi bir WiFi Şifre Çözücü olan bir yazılımdır. Ayrıca, Windows Wireless Configuration Manager’ın depoladığı tüm kayıp veya unutulmuş Kablosuz şifrelerinizi kurtarmanıza yardımcı olur.

WiFi Password Decryptor Özellikleri

 • Anında kurtarma servisi.
 • Kurtarılan her hesap için görüntülenen bilgiler; ilişkili WiFi ağının Güvenlik Ayarları ile birlikte Şifre Türü, Açık metin olarak Şifre ve Onaltılık Formatı içerir.
 • WEP / WPA / WPA2 gibi her tür WiFi şifresi için çalışır.
 • Son derece kullanıcı dostu nezaket basit GUI.
 • Kurtarılan şifreleri .txt, HTML, CVS gibi birden çok biçimde kaydedebilirsiniz.
 • Yazılım şifre çözme için Sistem Hizmetleri yöntemini kullandığından, hem 32 bit hem de 64 bit için kullanılabilir.
 • Dahası, araç ayrı bir .exe dosyası geliştirmeden sistemlerle çalışır.
 • Yazılım, Windows 10’un daha yüksek Windows sürümünde sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ancak, Windows XP ve 2003’ün eski sürümlerinde sınırlamaları var.
 • Yazılımla birlikte gelen Yükleyici, kurulum sihirbazı kılavuzunun yönlendirdiği kolay kuruluma izin verir.

Resmi web sitesini ziyaret etmek ve yazılımı indirmek için Buraya tıklayın.

NetStumbler Wifi Şifre Kırıcı

Marius Milner, yaygın olarak Network Stumbler adında bir NetStumbler geliştirdi,çok işlevli bir WiFi ağ şifre çözücüsüdür.

Bu, ağı kapsamayan yerleri bulmak için çok amaçlı bir yazılımdır. Ayrıca, ağ sorunlarının nedenlerini saptayabilir, yetkisiz erişim noktalarını saptayabilir ve WiFi ağları için şifreleri kurtarabilir.

Nisan 2004’te yayımlandı, yani oldukça eski. Windows platformu bu yazılımı destekler ve ayrıca Windows CE için kullanılabilen kısaltılmış bir sürümü de vardır.

Resmi web sitesini ziyaret etmek ve yazılımı indirmek için Buraya tıklayın.

Sizinde kullandığınız tavsiye edeceğiniz bir wifi şifre çözücü araç ya da wifi şifre kırma araçları var ise bizlere yorum bölümünde bildirmekten çekinmeyin.

4 3 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hakan
Hakan
2 yıl önce

wifi şifre kırma ile ilgili çok güzel bir içerik olmuş

wifi şifre kırma
wifi şifre kırma
2 yıl önce

En iyi wifi şifre çözücü araçları hakkında yapmış olduğunuz paylaşım için teşekkürler

Başa dön tuşu
2
0
Would love your thoughts, please comment.x