GenelTanıtım Yazıları

Yolcu.com YOLCU KART ile Kazandırmaya Devam Ediyor!

Reklamlar

Türkiye’nin en büyük uçak bileti sitesi yolcu.com yeni ürünü YOLCU KART ile yolculuk yaptıkça kazandırıyor. Hadi hep beraber YOLCU KART’ı tanıyalım!

Yolcu Kart Nedir?

YOLCU Kart, bir müşteri sadakat programıdır. Bu program; Classic , Gold , Platinum olmak üzere dört statüden ve farklı özelliklerden oluşmaktadır. Bir statüden diğer statüye geçişlerde mevcut kurallara uyulması, uyulmadığı takdirde statü düşümünün gerçekleşeceği uygulamadır. Statü yükselme ve düşme kuralları ayrıca kart özelliklerinin tanımlarından sonra aşağıdaki gibi belirtilecektir.

Yolcum.com YOLCU KART ile Kazandırmaya Devam Ediyor!

Yolcu PARAM Nedir?

YOLCU PARAM site ve uygulamaları üzerinden üyelerimizin ve alt üyelerinin otobüs bileti hariç, uçak bileti vb. ürün alımlarında hizmet bedeli üzerinden kazandığı ve site üzerinden alacağı yeni ürünlerde kullanabileceği puanlama sistemidir.

Yolcu Statü Puanı Nedir?

Üyenin site ve uygulamaları üzerinden aldığı ürünlerden kazandığı Yolcu Param ile eşittir. Her alımından kazandığı Yolcu Param aynı zamanda Yolcu Statü Puanıdır.

Alt Üye Nedir?

Alt üye; Ana üyenin sistem üzerinden gerekli iletişim kanalları ile davet ettiği üye tipidir. Ancak her alt üye aynı zamanda kendi kartının ana üyesidir.

Classic Kart: Üyelik başlangıç tarihi itibariyle sistem tarafından tanınan kart statüsüdür. Bu kart ile üye kendi alımlarının hizmet bedeli üzerinden YOLCU Param kazanır. Alt üyelerinin kat sayısız kazandığı YOLCU Paramın %15’i kadar YOLCU PARAM ‘ı ayrıca kazanacaktır. Kendi işleminden site üzerinde kazandığı 1 Yolcu Param = 1.00 TL, mobil üzerinde kazandığı 1 Yolcu Param = 1.05 TL’dir.

Gold Kart: üyenin bir takvim yılında Gold Statü için gerekli koşulları sağlayıp statü atladığı kart tipidir. Bu kart ile üye kendi alımlarının hizmet bedeli üzerinden YOLCU Param kazanır. Alt üyelerinin kat sayısız kazandığı YOLCU Paramın %15’i kadar YOLCU PARAM ‘ı ayrıca kazanacaktır. Kendi işleminden site üzerinde kazandığı 1 Yolcu Param = 1.05 TL , mobil üzerinde kazandığı 1 Yolcu Param = 1.10 TL’dir.

Platinum Kart: üyenin bir takvim yılında Platinum Statü için gerekli koşulları sağlayıp statü atladığı kart tipidir. Programdaki en üst kart statüsüdür. Bu kart ile üye kendi alımlarının hizmet bedeli üzerinden YOLCU Param kazanır. Alt üyelerinin kat sayısız kazandığı YOLCU Paramın %15’i kadar YOLCU PARAM ‘ı ayrıca kazanacaktır. Kendi işleminden; site üzerinde kazandığı 1 Yolcu Param = 1.10 TL, mobil üzerinde kazandığı 1 Yolcu Param = 1.15 TL’dir.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin