GenelNasıl Yapılır?

Bilgisayardan Snapchat Hesabına Giriş (Windows / MAC)

Reklamlar

Snapchat Instagram’dan sonra en sevdiğim uygulamalardan biri. Ancak işimde (tabii ki Laptop) çok meşgulüm, akıllı telefonumu tekrar tekrar kontrol edemedim. Genelde yaptığım şey şu: Bilgisayarımdaki çalışma sekmesinin hemen yanındaki Snapchat’a giriş yapıyorum ve bütün gün enstantanelerin tadını çıkarıyorum. Ancak, Bilgisayardan Snapchat Hesabına Giriş yapmanın o kadar kolay olmadığını mı düşünüyorsunuz? Öyleyse bu derste, Bilgisayarda Snapchat Giriş yapmayı kolaylaştırabileceğimiz bazı çalışma yöntemlerini öğreneceğiz.

İnternet yirminci yüzyılda tamamen dünyayı ele geçirdi. Gerçek bir hayattan başka, insanlar sosyal hayatı da sürdürürler. Bir dizi sosyal medya uygulaması başlatıldı ve her birinin kendine özgü bir özelliği var. En çok kullanılan sosyal medya platformlarından bazıları Facebook, Instagram, Whatsapp, Yürüyüş, Snapchat, vb . İnsanlar aynı anda tüm bu platformlarda hesaplarına sahip. Böylece insanlar bu platformlar üzerinde birbirleriyle sanal olarak etkileşime girerek zaman geçiriyor ve bu platformlara çeşitli görüntüler ve videolar yüklüyorlar.

İnsanların çoğu, tüm bu platformları idare etmek için akıllı telefonlarını kullanıyor. Ancak, akıllı telefonunu kaybettiği veya akıllı telefonu kullanamadığı için bir tür sorunla karşı karşıya kaldığı durumlar vardır. Artık dünyanın güncellemelerini alamadıkları ve başkalarının onlar hakkında bilgi sahibi olamayacağı için huzursuz oluyorlar. Böylece bir alternatif ararlar.

Bir alternatif, PC’lerinde akıllı telefonlar için kullanılabilen uygulamaları kullanmaktır. Burada, Snapchat Giriş yöntemini bir PC / Dizüstü bilgisayarda tartışmak üzereyiz.

Bilgisayardan Snapchat Hesabına Giriş
Bilgisayardan Snapchat Hesabına Giriş

Snapchat nedir?

Snapchat, mesajlaşma uygulaması olarak kullanılan bir sosyal medya uygulamasıdır. Başlangıçta 2011 yılında piyasaya sürüldü. Bu uygulama, kullanıcılarının, diğer kullanıcıların görüntüleyebileceği hesaplarına Snaps ekleyebilmelerini sağlayan özelliği için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu Snap’ler 24 saat geçtikten sonra kendilerini otomatik olarak siler. Kullanıcılar ayrıca manuel olarak istedikleri zaman silebilirler.

Snapchat’in diğer bir ilginç özelliği, o anda uygulanan filtreye bağlı olarak bir yüzü tanıma ve değiştirme yeteneğine sahip bir Snap oluştururken çeşitli filtreler sağlamasıdır. Bu özellik, gençler ve bazı orta yaşlı insanlar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu uygulama Android ve iOS kullanıcıları için geçerlidir. Başka bir işletim sistemi için resmi bir uygulama başlatılmadı. Bu nedenle, üzerinde Snapchat’i çalıştırmak için PC’nizde bir uygulama oynatıcısı kullanmanız gerekecektir.

Yaygın popülaritesinin nedeni , dünyanın her yerinden insanların kullanmasını rahatlatan 22 dilde mevcut olmasıdır!

Eğer şifrenizi unuttuysanız, “Şifremi Unuttum” seçeneğini kullanabilirsiniz. Kayıtlı e-posta kimliğinizi girmeniz istenecek ve size yeni bir şifre belirlemek için bir bağlantı verilecektir. Bu nedenle, yalnızca kayıtlı e-posta kimliğine erişimi olan kişi şifreyi değiştirebilir.

Evan Spiegel , Snapchat’un CEO ve Kurucusudur. Tam adı Evan Thomas Spiegel ve 4 Haziran 1990’da ABD, Los Angeles, Kaliforniya’da doğdu. Şu anda 27 yaşında bir internet girişimcisi.

App Player nedir?

App Player, bilgisayarda sanal bir ortam yaratan ve daha sonra kullanıcıların uygulamaları üzerindeki çeşitli işletim sistemlerinden çalıştırmalarına izin veren bir yazılımdır. Android kullanıcıları için böyle kullanışlı bir uygulama oyuncusu Bluestacks App Player. Android uygulamalarını çalıştırmak için Windows PC’de sahip olabileceği en eski ve en verimli uygulama oynatıcılardan biridir . Bluestacks dışında, Android, YouWave, GenyMotion, vb. Gibi birçok seçenek daha var .

MacOS kullanıcıları için bir başka kullanışlı uygulama oyuncusu Bliss, Nox Player, KO Player, vb. Bu Android emülatörleri macOS cihazlarında çalışabilir.

Bilgisayardan Snapchat Hesabına Giriş

Bilgisayardan Snapchat hesabına giriş için işte 8 kolay adım. Bu adımları tek tek uygulamanız sizin için yeterli olacaktır.

Adım 1 – Öncelikle, PC’nize bir uygulama oynatıcı indirip yüklemeniz gerekir. Bunun nedeni, yukarıda da belirtildiği gibi, Android ve iOS dışındaki herhangi bir işletim sistemi için resmi bir uygulama bulunmamasıdır. Bluestacks App Player’ı buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Adım 2 – Şimdi, App Player’ı PC’nize kurmak için kurulum dosyalarını bulmanız ve çalıştırmanız gerekir. Uygulama oynatıcısını bilgisayarınıza başarıyla kurmak için ekrandaki talimatları izleyin.

Adım 3 – En son Snapchat sürümünün APK dosyasını bilgisayarınıza indirmek için BURAYA tıklayın. Daha sonra, Snapchat PC’nize yeni kurduğunuz uygulama oynatıcısı aracılığıyla yüklenecektir.

Adım 4 – APK dosyaları tamamen indirildikten sonra, İndirilenler bölümüne gidin ve APK dosyasını arayın. Üzerine sağ tıklayın ve açılır kutudan “Birlikte Aç …” ı seçin.

Adım 5 – Ekranınızda beliren iletişim kutusunda App Player’ı aramanız gerekecektir. Bulduktan sonra, üzerine tıklayın ve iletişim kutusunun altındaki “” seçeneğini seçin.

Adım 6 – Snapchat’in APK’sı, kullandığınız uygulama oynatıcı ile bilgisayarınıza başarıyla yüklenir! Şimdi PC’nizde App Player’ı başlatın ve Snapchat simgesini arayın. Bulduktan sonra, başlatmak için üzerine çift tıklayın.

Adım 7 – Oturum açmak veya kaydolmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Zaten bir hesabınız varsa, Giriş Yap‘ı tıklayın. Yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız, Giriş Yap‘ı tıklayın.

Adım 8 – Bilgisayarınızdaki Snapchat hesabınıza giriş yapmak için gerekli bilgileri girmeniz istenecektir. Doğru girmişseniz, verdiğiniz verileri doğrulamak için Giriş’i tıklayın. Ayrıntılar doğrulandıktan sonra, PC’niz de ki Snapchat hesabınıza giriş yapmış olacaksınız.

Yöntem 2 : Doğrudan Snapchat Giriş

Şimdi, önceki bilgisayardan Snapchat hesabına giriş yönteminde belirtildiği gibi herhangi bir yazılımı yüklemek istemiyorsanız. Ardından, Snapchat Hesabınıza Chrome, IE ve Safari tarayıcılarınızdan kolayca giriş yapabilirsiniz. (Aynı yöntemi kullanıyorum, hızlı ve güvenli)

1. Adım: Bu bağlantıyı açın: https://accounts.snapchat.com/accounts/login?continue=https%3A%2F%2Faccounts.snapchat.com%2Faccounts%2Fwelcome

Adım 2: Basitçe Snapchat Hesap bilgilerinizi girin ve “ GİRİŞ ” e tıklayın

Artık PC kullanıcıları için mevcut olan Snapchat özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bilgisayarınızı kullanarak Snapchat hesabınızı ve Snapchat hesabınıza giriş yapmak için izlemeniz gerekenler hakkında bilmeniz gereken tek şey budur. Yöntem oldukça basittir ve adımlar kolayca gerçekleştirilebilir. Tüm adımlar yerine getirildiğinde, PC’nizde ki bir uygulama oynatıcısı üzerinden Snapchat hesabınıza başarıyla giriş yapacaksınız. Adımların hiçbiri bir insanı şaşırtmayacak herhangi bir karmaşıklığı içermez.

Bilgisayardan Snapchat giriş adımlarını uygularken herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız ya da daha iyi bir yöntem biliyorsanız, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

3 25 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nslnr
nslnr
2 yıl önce

2.yöntemle yapıyorum bağlantıyı açınca hesabımı yönet yazıyor ne yapmalıyım?

burak
burak
Reply to  nslnr
2 yıl önce

merhaba yapabildin mi ben yapamıyom

berfin
berfin
2 yıl önce

güzel

alaaddin
alaaddin
2 yıl önce

erlrejkgjuregıejrr

Başa dön tuşu
23
0
Would love your thoughts, please comment.x