Instagram Stories İndirme Yöntemleri
Instagram Stories İndirme Yöntemleri

instagram kelimesini duyduğumuzda, instagram stroy yani instagram hikayeleri, muhteşem resimler, ilginç düşünceler akla geliyor örneğin instagram hikaye indirme yöntemleri gibi. Öyle değil, birçoğunuz 2019’da instagramdan diğer bir instagram hesabından instagram hikayelerini indirmek istediniz. Herkesin instagram hikayelerini ve resimlerini ücretsiz olarak kolayca indirmenize izin veren ilk 3 yöntemimiz ile karşınızdayız.

instagram Story indirme Yöntemleri

instagram Hikayelerini İndir: instagram, çekici ve yeni özellikleri nedeniyle çarpıcı bir şekilde büyüyor. Facebook instagram’ı edindikten sonra birçok şey değişiyor ve tanıtılıyor. instagram, bu yıl sonuna kadar yaklaşık 900 milyon kullanıcının bir milyara ulaşması bekleniyor. Facebook devralmadan önce sadece 100 milyon kullanıcısı var. instagram’ın temel özelliği, 24 saat sonra kaybolan hikayeler kavramı.

instagram hikayelerine göre, Facebook bu özelliği Whatsapp ve Facebook gibi diğer tüm uygulamalarda da tanıtmıştır. Birçok kullanıcı instagram geliştiricilerin arkadaşlarının instagram hikayelerini indirmek / kaydetmek için yasal bir fırsat olmasını talep eder. instagram sürekli yeni özellikler yayıyor, ancak kullanıcıların ihtiyaç duyduğu şeyi vermiyor. Çoğu kişi, arkadaşlarından gerektiğinde gönderdikleri resmi / videoyu paylaşmasını ister. Bununla birlikte, birçok insan için, insanlardan bir resim istemek bir tür sıkıntıdır.

Bu, birçok insanın instagram hikayeleri nasıl indirilebilir düşüncesi hakkında bize soru sormasının nedenlerinden biri. Bu makalenin nedeni bu. Bir makale isteğiniz olsa bile, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu makalede, arkadaşlarınızın ve etkileyicilerinizin instagram hikayelerini indirmek için birçok yöntemi tartışmak istiyoruz. Daha fazla zaman kaybetmeden asıl makaleye başlayalım.

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

3 instagram Hikaye indirme Yöntemleri

Instagram Stories İndirme Yöntemleri
instagram hikaye indirme yöntemleri

Android’de instagram Hikaye indirme:

Çoğumuz instagram kullanmak için Android mobil veya tablet kullanıyoruz. Yerel instagram uygulamasının diğer instagram hikayelerini indirme özelliği yoktur. Ancak, aşağıda belirtilen adımları izleyerek arkadaşınızın hikayelerini indirebilirsiniz.

ADIM 1: Daha önce belirttiğim gibi, yerel bir uygulamaya instagram hikayeleri indirmenin yolu yok. “Story Saver” adlı başka bir uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Aşağıdaki uygulamayı tıklatarak bu uygulamayı kolayca indirebilir veya Google Play Store Uygulamanızda sadece “Stroy Saver” için arama yapabilirsiniz.

Uygulama indirme link: https://play.google.com/store/apps/details?id=io.yoba.storysaverforinsta

ADIM 2: Şimdi indirme düğmesine tıklayın ve uygulamanın İnternet hızınıza bağlı olarak telefonunuza indirmesi ve kurulması için birkaç saniye bekleyin.

ADIM 3: indirdiğiniz Story Saver adlı uygulamayı açın.

ADIM 4: Başlarken düğmesine tıkladıktan sonra, instagram hesabınıza giriş yapmanız istenecektir. Korkmadan, instagram hesap bilgilerinizi girin ve hesabınıza girmek için “Giriş Yap” ı tıklayın.

ADIM 5: Şimdi hesabınıza başarıyla giriş yaptınız. Bir sonraki ekranda, arkadaşlarınızın bir listesini göreceksiniz ve burada istediğiniz birinin hikayesini indirmek için listedeki herhangi bir adı tıklayın.

ADIM 6: Diğer ekranda bu adamın hikayesini görebilirsiniz. “Kaydet” düğmesine tıklayın ve istediğiniz yolu seçin. Bir video indirmek istiyorsanız, oynat düğmesine tıklayın; indirme düğmesine basmanız istenecektir.

Bu basit uygulama ile arkadaşınıza sormadan instagram hikayelerini indirebilirsiniz. Google Play Store’da bu özelliği sunan birçok uygulama var, ancak bu uygulamanın daha kullanışlı olduğunu ve diğer uygulamaların çoğundan daha az reklam içerdiğine inanıyoruz. iPhone / iOS’ta instagram hikayelerinin nasıl indirileceğine bakalım.

iOS’ta instagram Hikaye indirme:

Android gibi, hikayeleri indirmek için iOS’ta ek bir uygulamaya ihtiyacınız var. Aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir, ardından arkadaşlarınızın hikayelerini indirebilirsiniz.

ADIM 1: Sadece App Store’unuza gidin ve “REPOST” aratın ya da sizi doğrudan bu Uygulamanın indirme sayfasına götürecek olan aşağıdaki linke tıklayın.

Uygulama indirme linki: https://itunes.apple.com/tr/app/repost-for-instagram-plus/id1413177486?l=tr&mt=8

ADIM 2: ”GET” düğmesine tıklayın ve uygulama cihazınıza yüklenip yüklenirken birkaç dakika bekleyin.

ADIM 3: Şimdi bu uygulamayı açınız ve instagram butonu ile giriş yapınız.

ADIM 4: instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girme zamanı.

ADIM 5: Şimdi, üstünde arama çubuğu bulunan bir yayınınız var. Kullanıcıyı feed’den seçebilir veya doğrudan kullanıcı adını arayabilirsiniz. Bundan sonra sadece indirilecek olan resim veya videoyu seçin ve seçeneğe tıklayın ve “kaydet” seçeneğini seçin.

İşte bu Bundan sonra, seçtiğiniz resim veya video iOS cihazınıza indirilir. Öyleyse Android ve iOS ele alındı sırada ne var? Kesinlikle PC!

PC’de instagram Hikaye indirme:

Hala Windows / Mac makinelerinde instagram kullanan çok sayıda insan var. Tüm bu insanlar için, Arkadaşınızın hikayesini bu adımları izleyerek indirebilirsiniz.

ADIM 1: instagram hikayelerini indirmek için Chrome tarayıcısında instagram kullanman gerekiyor. Öncelikle açık instagram ana sayfasını açın ve hesabınıza giriş yapın.

ADIM 2: Şimdi, instagram arkadaşlarının hikayelerini indirmene yardım edecek “Chrome IG Story” eklentisini indirmek için aşağıdaki linke tıkla.

Eklenti indirme linki: https://chrome.google.com/webstore/detail/ig-stories-for-instagram/nilbfjdbacfdodpbdondbbkmoigehodg

ADIM 3: Bu eklentiyi kurduktan sonra Chrome tarayıcınızı yeniden başlatın ve instagram hesabınıza giriş yapın. Şimdi bir arkadaşın hikayesini aç. Sol üst köşede bir indirme düğmesi göreceksiniz. İstediğiniz hikayeyi indirmek için bu butona tıklamanız yeterli.

Bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve bu instagram hikayesi indirme numarasını bilmelerine yardımcı olun. Bu yazıda herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin. Tüm sosyal medyadaki sayfamızı beğenin ve daha fazla insana ulaşmamıza yardımcı olun. Okuduğunuz için çok teşekkürler.

Programsız instagram Hikaye ya da Resim indirme Nasıl Yapılır?

Bu sorunun cevabını arıyor iseniz size tavsiye olarak şu adresleri önerebilirim. instagram hikaye indirme adresleri için örneklerimiz şunlar;

[Toplam:5    Ortalama:4.8/5]

Kimler Bu Makale Hakkında Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir