GenelInstagramInstagram UygulamalarıNasıl Yapılır?Sosyal MedyaUygulamalar

3 Adımda instagram Hikaye indirme Yöntemleri

Reklamlar

instagram kelimesini duyduğumuzda, instagram story yani instagram hikayeleri, muhteşem resimler, ilginç düşünceler akla geliyor örneğin instagram hikaye indirme yöntemleri gibi. Öyle değil, birçoğunuz 2021’de instagramdan diğer bir instagram hesabından instagram hikayelerini indirmek istediniz.

Herkesin instagram hikayelerini ve resimlerini ücretsiz olarak kolayca indirmenize izin veren ilk 3 yöntemimiz ile karşınızdayız.

instagram Story indirme Yöntemleri

instagram Hikayelerini İndir: instagram, çekici ve yeni özellikleri nedeniyle çarpıcı bir şekilde büyüyor. Facebook instagram’ı edindikten sonra birçok şey değişiyor ve tanıtılıyor. instagram, bu yıl sonuna kadar yaklaşık 900 milyon kullanıcının bir milyara ulaşması bekleniyor. Facebook devralmadan önce sadece 100 milyon kullanıcısı var. instagram’ın temel özelliği, 24 saat sonra kaybolan hikayeler kavramı.

instagram hikayelerine göre, Facebook bu özelliği Whatsapp ve Facebook gibi diğer tüm uygulamalarda da tanıtmıştır. Birçok kullanıcı instagram geliştiricilerin arkadaşlarının instagram hikayelerini indirmek / kaydetmek için yasal bir fırsat olmasını talep eder. instagram sürekli yeni özellikler yayıyor, ancak kullanıcıların ihtiyaç duyduğu şeyi vermiyor. Çoğu kişi, arkadaşlarından gerektiğinde gönderdikleri resmi / videoyu paylaşmasını ister. Bununla birlikte, birçok insan için, insanlardan bir resim istemek bir tür sıkıntıdır.

Bu, birçok insanın instagram hikayeleri nasıl indirilebilir düşüncesi hakkında bize soru sormasının nedenlerinden biri. Bu makalenin nedeni bu. Bir makale isteğiniz olsa bile, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu makalede, arkadaşlarınızın ve etkileyicilerinizin instagram hikayelerini indirmek için birçok yöntemi tartışmak istiyoruz. Daha fazla zaman kaybetmeden asıl makaleye başlayalım.

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

3 instagram Hikaye indirme Yöntemleri

Makalemizde iOS, Android ve bilgisayardan instagram hikayeleri nasıl indirilir detaylı olarak ele aldık.

Instagram Stories İndirme Yöntemleri

Android’de instagram Hikaye indirme:

Çoğumuz instagram kullanmak için Android mobil veya tablet kullanıyoruz. Yerel instagram uygulamasının diğer instagram hikayelerini indirme özelliği yoktur. Ancak, aşağıda belirtilen adımları izleyerek arkadaşınızın hikayelerini ya da hikayesini indirmek istediğiniz kişilerin hikayelerini indirebilirsiniz.

 1. Daha önce belirttiğim gibi, yerel bir uygulamaya instagram hikayeleri indirmenin yolu yok. “Story Saver” adlı başka bir uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıyı tıklatarak bu uygulamayı kolayca indirebilir veya Google Play Store Uygulamanızda sadece “Stroy Saver” için arama yapabilirsiniz.
  Uygulama indirme link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kimcy929.storysaver&hl=tr&gl=US
 2. Şimdi indirme düğmesine tıklayın ve uygulamanın İnternet hızınıza bağlı olarak telefonunuza indirmesi ve kurulması için birkaç saniye bekleyin.
 3. indirdiğiniz Story Saver adlı uygulamayı açın.
 4. Başlarken düğmesine tıkladıktan sonra, instagram hesabınıza giriş yapmanız istenecektir. Korkmadan, instagram hesap bilgilerinizi girin ve hesabınıza girmek için “Giriş Yap” ı tıklayın.
 5. Şimdi hesabınıza başarıyla giriş yaptınız. Bir sonraki ekranda, arkadaşlarınızın bir listesini göreceksiniz ve burada istediğiniz birinin hikayesini indirmek için listedeki herhangi bir adı tıklayın.
 6. Diğer ekranda bu adamın hikayesini görebilirsiniz. “Kaydet” düğmesine tıklayın ve istediğiniz yolu seçin. Bir video indirmek istiyorsanız, oynat düğmesine tıklayın; indirme düğmesine basmanız istenecektir.

Bu basit uygulama ile arkadaşınıza sormadan instagram story indirme işlemini yapabilirsiniz. Google Play Store’da bu özelliği sunan birçok uygulama var, ancak bu uygulamanın daha kullanışlı olduğunu ve diğer uygulamaların çoğundan daha az reklam içerdiğine inanıyoruz. iPhone / iOS’ta instagram hikayelerinin nasıl indirileceğine bakalım.

iOS’ta instagram Hikaye indirme:

Android gibi, instagram story indirmek için iOS’ta ek bir uygulamaya ihtiyacınız var. Aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir, ardından arkadaşlarınızın hikayelerini veya hikayesini indirmek istediğiniz hesabın hikayelerini indirebilirsiniz.

 1. Sadece App Store’unuza gidin ve “REPOST” aratın ya da sizi doğrudan bu Uygulamanın indirme sayfasına götürecek olan aşağıdaki linke tıklayın.
  Uygulama indirme linki: https://apps.apple.com/tr/app/repost-for-instagram/id797818385?l=tr
 2. ”GET” düğmesine tıklayın ve uygulama cihazınıza yüklenip yüklenirken birkaç dakika bekleyin.
 3. Şimdi bu uygulamayı açınız ve instagram butonu ile giriş yapınız.
 4. instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girme zamanı.
 5. Şimdi, üstünde arama çubuğu bulunan bir yayınınız var. Kullanıcıyı feed’den seçebilir veya doğrudan kullanıcı adını arayabilirsiniz. Bundan sonra sadece indirilecek olan resim veya videoyu seçin ve seçeneğe tıklayın ve “kaydet” seçeneğini seçin.

İşte bu Bundan sonra, seçtiğiniz resim veya video iOS cihazınıza indirilir. Öyleyse Android ve iOS ele alındı sırada ne var? Kesinlikle PC!

PC’de instagram Story indirme:

Hala Windows / Mac makinelerinde instagram kullanan çok sayıda insan var. Tüm bu insanlar için, Arkadaşınızın hikayesini bu adımları izleyerek indirebilirsiniz.

 1. instagram hikayelerini indirmek için Chrome tarayıcısında instagram kullanman gerekiyor. Öncelikle açık instagram ana sayfasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
 2. Şimdi, instagram arkadaşlarının hikayelerini indirmene yardım edecek “Chrome IG Story” eklentisini indirmek için aşağıdaki linke tıkla.
  Eklenti indirme linki: https://chrome.google.com/webstore/detail/chrome-ig-story/cnmhknopedmipekbmmilfjgpefeonmog
 3. Bu eklentiyi kurduktan sonra Chrome tarayıcınızı yeniden başlatın ve instagram hesabınıza giriş yapın. Şimdi bir arkadaşın hikayesini aç. Sol üst köşede bir indirme düğmesi göreceksiniz. İstediğiniz hikayeyi indirmek için bu butona tıklamanız yeterli.

Bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve bu instagram hikayesi indirme numarasını bilmelerine yardımcı olun.

Bu makalemizde yani instagram story indirme konusunda herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

Programsız instagram Hikaye ya da Resim indirme Nasıl Yapılır?

Bu sorunun cevabını arıyor iseniz size tavsiye olarak şu adresleri önerebilirim. instagram story indirme adresleri için örneklerimiz şunlar olacak. Yapmanız gereken indirmek istediğiniz videonun kullanıcısını belirtmek. Sonrasında indirme işlemi tamamlanınca size bilgi verecek web sitesi. Burada öne çıkanların ya da öne çıkan hikayeleri indirmekte çok kolay.

 • https://www.storysaver.net/tr

Sizlerinde tavsiye ettiği instagram hikaye indirme yöntemleri ya da instagram story indirme varsa bizlere yorum bölümünde bildirebilirsiniz.

Tüm sosyal medyadaki sayfamızı beğenin ve daha fazla insana ulaşmamıza yardımcı olun. Okuduğunuz için çok teşekkürler.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et