GenelInstagramInstagram UygulamalarıNasıl Yapılır?Sosyal MedyaUygulamalar

YouTube Videolarını Instagram’a Yükleme

Reklamlar

YouTube videolarını sanal dünyanın sosyal ağlarından olan Vine ile Instagram’a yükleme işleminin nasıl olduğunu merak edenler için YouTube videolarını çok kolay bir şekilde Instagram ve Vine’a nasıl yükleyebileceğinizi rehberimizde anlatıyoruz. Ayrıca Youtube videolarını bu yöntem ile PC’ye de indirebilirsiniz.

YouTube Videolarını Instagram’a Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır

Eski PayPal çalışanı tarafından 2005 yılında kurulan YouTube günümüzde dünyanın en büyük video paylaşım platformu haline geldi. İnternet kullanıcılarının çeşitli videolar yüklediği YouTube içeriklerini PC veya akıllı cihazlara indirmek bazen işkence haline dönüşebiliyor. Biz de bu haberimizde YouTube’da yer alan videoları PC’ye çok kolay bir şekilde indirmenin yanında YouTube Videolarını Instagram’a nasıl yükleyeceğinizi ya da twitter’a nasıl yükleyeceğinizi anlatacağız.

YouTube Videolarını instagram'a Yükleme

Tube2gram sitesi sayesinde YouTube’daki videoların linklerini kopyalayarak ister Instagram için videonun 15 saniyelik beğendiniz bölümünü kesebilir, ister Vine için yine beğendiniz bölümün 6 saniyelik bölümünü kırpabilir ya da videonun tamamını bilgisayara indirebilirsiniz.

Tube2gram Nedir?

Öncelikle beğendiğiniz ya da paylaşmak istediğiniz YouTube’daki videonun linkini kopyalayın. Daha sonra bu işlem yapacağımız site olan Tube2gram.com sitesine girin öncelikle video nerede paylaşılacak ise onu belirlememiz gerekiyor Vine,İnstagram veya bilgisayarınıza indirebileceğiniz 3 seçenek sunulmakta burada seçeneği belirleyip sonrasında sayfada bulunan kopyaladığımız youtube adresini yapıştıracağımız kutucuğa linki yapıştırın. Instagram veya Vine’a tıkladığınız takdirde videoyu kesmek için sayfada bir araç sizleri karşılayacak. Dilediğiniz aralıkları formata uygun bir şekilde kesebilirsiniz. Daha sonra “Start Download” butonuna basarak videoyu indirip YouTube Videolarını Vine ile Instagram’a Yükleme işleminizi yapabilirsiniz.

YouTube videolarını bilgisayara indirmek için ise “Custom Video” seçeneğine tıklayın ve daha sonra “Start Download” seçeneği ile indirin.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x