GenelInstagramInstagram UygulamalarıNasıl Yapılır?Sosyal MedyaUygulamalar

6 Online IGTV Video indirme Web Siteleri

Reklamlar

İşte ücretsiz çevrimiçi IGTV Video indirme web siteleri listesi. Bir IGTV videosunu kaydetmek istediğiniz zamanlar olabilir ama ne yazık ki, bunu yapmak için doğrudan bir seçenek bulamazsınız.

Bunun için IGTV videolarını URL ile kaydetmeye yardımcı olan 6 ücretsiz web sitesini ele alacağım.

6 Online IGTV Video indirme Web Siteleri

IGTV, Android ve iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilen Instagram tarafından hazırlanan bir video uygulamasıdır. IGTV, 10 dakikalık videolar (bir kanal oluşturduktan sonra) kaydederken, doğrulanmış kullanıcılar 60 dakika uzunluğunda videolar kaydedebilir.

IGTV videosunu kaydetmek istiyorsanız, bu çevrimiçi IGTV video indiricilerini kullanabilirsiniz. Girmeniz gereken tek şey kaydetmek istediğiniz IGTV videonun URL’sidir. Ardından, doğrudan dizüstü bilgisayarınıza veya PC’nize indirebilirsiniz.

Öyleyse çevrimiçi IGTV video indiricisini kullanarak IGTV videosunu indirelim.

6 Online IGTV Video indirme Web Siteleri
6 Online IGTV Video indirme Web Siteleri

ThumbTube

ThumbTube IGTV videolarını indirmek için ücretsiz bir web sitesidir. Site, daha sonra çevrimdışı olarak izleyebilmeniz için yalnızca URL girerek IGTV videolarını kaydetmenizi sağlar.

Web sitesini başlattığınızda, bir arama motoru gösterilir. Orada, indirmek istediğiniz videonun URL’sini yazmak ya da yapıştırmak zorundasınız.

Videoyu indirmeden önce önizleyebilirsiniz. Sağ altta, üç dikey nokta göreceksiniz, indirme seçeneğini görüntülemek için buna tıklayabilirsiniz.

Veya doğrudan mavi renkli Video İndir düğmesini tıklayabilir ve videoyu bir klasöre kaydetmek için sağa tıklayabilirsiniz.

IGTV Downloader

IGTV Downloader, IGTV videolarını kaydetmek ya da IGTV videolarını indirmek için başka bir web sitesidir. Bu, basit IGTV video indiricilerinden biridir. Burada, arama motorunda IGTV videosunun URL’sini girmeniz yeterlidir. Ardından videoyu bulmak için Ara üzerine tıklayın.

Ancak, videoyu burada önizleyemezsiniz. Orada Şimdi İndir düğmesini bulabilirsiniz, videoyu izlemek için üzerine tıklayabilirsiniz. Bundan sonra, videoyu belirli bir klasördeki gibi kaydetmek için sağa tıklayabilirsiniz. Benzer şekilde, tüm favori videolarınızı bu siteden kaydedebilirsiniz.

SaveIGTV

SaveIGTV ayrıca bir IGTV video indiricisidir. Bu, en sevdiğiniz IGTV videolarını kaydetmek için ücretsiz bir web sitesidir. IGTV videolarını kaydederek daha sonra izleyebilirsiniz.

SavelGTV’nin instagram ig tv video indirme konusunda site kullanımı basittir. Tek yapmanız gereken, kaydetmek istediğiniz IGTV videosunun bir URL’sini eklemek. Ardından Şimdi İndir seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Bundan sonra, IGTV indirici videosu önizleme yapmak için aşağıda görünür. Videoyu indirmek ve IGTV izlemenin keyfini çıkarmak için üç nokta seçeneğine tıklayabilirsiniz.

DownloadGram

DownloadGram, anında IGTV videolarını indirmek için kullanılabilir. Site ayrıca Instagram fotoğraf, video ve IGTV videolarını kaydetmenize de izin veriyor.

Web sitesini ziyaret ettikten sonra, IGTV video URL’sini girmeniz gereken arama motorunu göreceksiniz. Bağlantıya girdikten sonra, İndir düğmesine tıklayabilirsiniz. Bundan sonra, başka bir Video İndir düğmesi alacaksınız. Bu seçeneği tıkladığınızda, video PC / Dizüstü bilgisayarınıza indirilir.

InstaUncle

InstaUncle, IGTV videolarını indirmek için başka bir web sitesidir. Site, IGTV videosunu saniyeler içinde indirmeyi kolaylaştırıyor. Ardından, daha sonra PC’niz de IGTV videolarını izleyebilirsiniz.

Buraya sadece bir IGTV videosu URL’si girmeniz yeterlidir. Kopyalanan URL’yi yapıştırdıktan sonra, videoyu aramak için İndir’i tıklayabilirsiniz.

Bundan sonra, IGTV videolarını kaydetmek için tıklayabileceğiniz video İndirme Bağlantısını alacaksınız. Video indirilemeyecek. IGTV videosunu indirmek için, sağ tıklayıp videoyu kaydetmeniz gerekecektir. Diğer IGTV videolarını da indirebilirsiniz.

Download-IGTV-Videos

Download-IGTV-Videos adında başka bir online IGTV video indirme platformu olarak listede. Şimdi, bu site IGTV videolarını MP4 ve MP4 HD olarak kaydetmenizi sağlar.

Siteyi ziyaret ettikten sonra, IGTV video URL’sini girmeniz gerekecektir. Bunun altında bir video indirmek için iki seçenek göreceksiniz. IGTV videoyu HD kalitesinde veya sadece MP4 dosya biçiminde kaydedebilirsiniz.

Ayrıca sahte instagram gönderileri hazırlayıp görsel almak istiyorsanız Sahte instagram mesaj simülatörü web siteleri adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Kısaca

Saniyede birçok IGTV videosu kaydetmeyi oldukça kolay buldum. Yukarıda belirtilen web siteleri işin yapılması için oldukça faydalıdır. Sadece IGTV video URL’sini girerek, favori IGTV’lerinizi kaydedebilirsiniz. Tüm siteler benzer şekilde çalışır.

İşte burada igtv video indir ihtiyacınızı gidermek için daha sonra izlemek üzere IGTV videolarını indirmek için farklı seçenekleriniz var.

5 1 vote
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ay yapı
ay yapı
2 yıl önce

saatlerdi aradığım igtv video indirme işlemini burada buldum teşekkür ederim.

izmir web tasarım
izmir web tasarım
2 yıl önce

Fotoğraf ve video indirme siteleri var ancak igtv indirmek için çok az kaynak var yetersiz. Paylaşımınız çok yararlı olmuş çok teşekkürler.

Başa dön tuşu
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklamlar bizim için önemli lütfen reklam engelleyicinizi kapatır mısınız?