Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

0
231245
Bilgisayardan instagram'a Fotoğraf Yükleme
Bilgisayardan instagram'a Fotoğraf Yükleme

Popüler sosyal mecralardan birisi olan instagram’a “Bilgisayardan instagrama nasıl fotoğraf yüklerim?” diye düşünüyorsanız, Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme klavuzumuz sizin için yazılmış desek yeridir.

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Günümüzün en popüler fotoğraf ve video paylaşma uygulamalarından birisi hiç kuşkusuz Instagram. iOS, Android ve Windows Phone işletim sistemini kullanan cihazlar için kullanılabilir olan popüler sosyal medya uygulamasının aynı zamanda birde web sürümü bulunuyor.

Bilgisayardan instagram'a Fotoğraf Yükleme
Bilgisayardan instagram’a Fotoğraf Yükleme

Ancak Instagram’a resmi web sitesi üzerinden fotoğraf yüklemek maalesef mümkün değil. Bu durumda imdadınıza yetişerek sizlere bilgisayarınız üzerinden oldukça kolay bir şekilde Instgram’a nasıl fotoğraf yükleyeceğinizi aktarıyoruz.

Adım Adım Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Eğer bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları telefonunuza aktarmadan, direkt olarak Instagram hesabınıza yüklemek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Gramblr isimli programı bilgisayarınıza kurmak.

Gramblr Nasıl Kullanılır?

Bir kaç basit adım ile bilgisayarınızdaki fotoğrafları instagram hesabınıza aktarabileceğiniz Gramblr, sadece .jpg uzantılı dosyaları destekliyor ve ekleyeceğiniz resmin boyutunun en fazla 650 x 650 olmasına izin veriyor bunlara dikkat etmemiz gerekiyor.

Gramblr’ı bilgisayarınıza kurduktan sonra program ile Instagram hesabınızı eşleştirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında bilgisayarınızdan paylaşmak istediğiniz fotoğrafı “Choose File” yazan yere tıklayarak seçiyor ve “Upload”tuşuna basarak programa yüklüyorsunuz.

Son olarak ise eğer dilerseniz “Caption” satırına fotoğrafınız ile ilgili bir başlık veya hashtag ekleyerek fotoğrafı Instagram’a gönderiyorsunuz.

Dilerseniz Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak hızlı bir şekilde fotoğrafınızı bu platformlarda da paylaşabiliyorsunuz.

Windows XP, Vista, 7, 8 ve Mac OSX ile uyumlu olan uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gramblr uygulamasını kullanmak kişinin kendi sorumluluğu altındadır. Yapacağınız işlemlerden hiç bir şekilde sorumlu olamayız.

Kimler Bu Makale Hakkında Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir