AndroidAndroid UygulamalarFotoğrafGenelUygulamalar

WarpMe Android Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Reklamlar

Çeşitli android uygulamaları sayesinde cihazlarınızda farklılıklar yaratabiliyorsunuz. Tabi bu uygulamalardan bazıları çok eğlenceli olabilmekte WarpMe fotoğraf düzenleme uygulaması gibi.

WarpMe fotoğraf düzenleme uygulaması ile fotoğraflarınıza çeşitli efektler vermekle kalmıyor onlara çeşitli komik görüntülerde entegre edebiliyorsunuz.

Eğlenmeyi seviyor iseniz ve şaka yapmayı (ki düzenlediğiniz resimler ile şaka yapılabilir) WarpMe fotoğraf düzenleme uygulaması size göre desek yeridir. Telefon ve taşınabilir bilgisayarlar da rahatlıkla kullanılabilen uygulama ile daha önceden çekmiş olduğunuz fotoğraflarda çeşitli komiklikler yapabilmektesiniz.

WarpMe

WarpMe Android Uygulaması daha önce çekilmiş olduğunuz fotoğrafları uygulama içerisinde istediğiniz boyutlara getirerek, yine uygulama içerisinde bulunan eğlenceli görsel efektleri fotoğraflarınıza uygulamanızı sağlamaktadır. Uygulamanın basit arayüzü ile 4 adımda kolayca eğlenceli fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

WarpMe uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. Android kullanıcılarına sunulan uygulamayı Google Play mağazasından ücretsiz olarak indirebilmek desiniz. Henüz yorum ya da oylama almamış olması uygulamanın gereksiz ya da eğlenceli olmadığı düşüncesi yaratmasın ki canınızın sıkıldığı bir anında cihazınızda bulunan resimleri şekilden şekle sokup can sıkıntısını bir nebze azaltabilecek bir uygulamadır.

WarpMe nedir

Uygulamadı ki fonksiyonlar şöyle;

  • El işareti olarak görünen yani baş parmak olarak belirtilen simge ile resmin çeşitli yerlerinden sizin hayal dünyanıza ve bakış açınıza kalmış bir biçimde resmi şekillendirmek sizin parmaklarınızın ucunda.
  • Yapılan işlemleri geri alabilmek desiniz.
  • Resmi genişletme ya da daraltma fonksiyonu da bulunmaktadır.
interbilgi indir
İndirmek İçin Tıklayınız

 

 

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x