GenelinternetTeknolojiWebmaster

Yandex Interests Nedir ?

Reklamlar

Yandex arama motorları platformunda adından çokça söz ettirmekte haksız değil desek yeridir. Google gibi uygulamaları olan Yandex arama motorunun bir başka uygulaması ise ” yandex interests ”.

Neler Okuyacaksınız? →

Yandex Interests Nedir?

Uygulama şu şekilde çalışmakta Yandex arama motoru üzerinden yapılan tüm kelime aramaları dünya üzerinde hangi noktadan aranmış ise belirtmekte. Yapılan anlık aramaları gösteren uygulama her ne kadar arama mahremiyetini ufaktan da olsa ihmal etse de pek de eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz. Webmaster topluluğu için iyi bir kaynak olacağı şüphesiz. Henüz Türkçe dil versiyonu olmayan uygulama için bir süre sonra çıkacağından şüphemiz yok sonuçta iyi bir pazar olan Türkiye kullanıcıları için bu uygulamanın Türkçe dil desteğini merakla bekliyor olacağız. Gözlemlediğimiz bilgilerden göze çarpanlar arasında Yandex arama motorunda google araması yapılması ilginç. Oyun, film ve tabi ki de korsan severler ” müzik indirme programları ” gibi arama kelimeleri olmakta.

Yandex interests e ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz ;

https://yandex.ru/company/

yandex interest
yandex interest

Bu uygulamayı Google un yaptığını düşünürsek çok eğlenceli, düşündürücü, gülünç aramalar çıkacaktır. Yandex te bile eğlenceli bakınız: Kaymak gibi

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x