GeneliOS UygulamalarTeknolojiUygulamalar

iOS Vyclone Uygulaması

Reklamlar

iOS Vyclone Uygulaması

Vyclone

Bir konserde olduğunuzu hayal edin ya da bir sosyal olayın için telefonunuzun iOS işlemcili olduğunuda ekleyin bu hayale ve Vyclone uygulamasının olduğunu varsayalım sizinle birlikte bulunduğunuz ortamdakiler ile aynı uygulamaya sahipsiniz ve bulunduğunuz ortamlarda farklı açılar ile video kaydı yapılmasını hayal edin sonra bunları birleştiren bir uygulama kulağa hoş gelmekte sizin görmediğiniz bir noktayı kayıt ediyor ve daha sonra bu noktadan o an için neler yapıldığını ya da yaptığınızı görmek istiyorsunuz hoş bir anı ya da değil (: eğer böyle bir düşünceni varsa Vyclone tam size göre.

iOS Vyclone Uygulaması nasıl kullanılır

Vyclone uygulaması ile bu uygulamaya sahip ortamda bulunan cihazlarla ortak video çekme olanağı sağlamaktadır. Vyclone uygulamasıyla çekilen videoları tek bir video şeklinde de toplayıp birleştirmek mümkün. Uygulama cihazlarda ki GPS özelliği ile bulunduğunuz ortamı anlık saptamakta ve ortamda bulunan aynı uygulamaya sahip cihazlar ile bağlantı kurabilmekte. Tabi izin verilmesi halinde.

Uygulama şuan için sadece 1 dakika uzunluğunda bir çekim yapmakta. Uygulama çekilen videoyu etrafınızdakilerle paylaşmaya olanakta sağlamakta ya da dilerseniz videoyu sosyal ağlarda da paylaşma fonksiyonu bulunmakta.

Uygulama Gereksinimleri ;

iPhone, iPod touch ve iPad ile uyumlu. iOS 5.0 veya üst sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

Uygulama Özellikleri;

Uygulamanın dili İngilizce’dir. Boyutu 4.2 MB. Şuan ki versiyonu 1.7.2  son güncellemesi 20 Aralık 2012 ‘de yapılmış görünmekte. Ücretsiz olması ile dikkatte çekmekte.

Geliştiricisi Vyclone Inc.

İndirmek İçin Tıklayınız
İndirmek İçin Tıklayınız
0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklamlar bizim için önemli lütfen reklam engelleyicinizi kapatır mısınız?