Tweetlere Müzik Ekleyebilen Mobil Uygulama

0
1194
SoundTracking

SoundTracking ne işe yarar

Bir fotoğraf çektiniz ya da resim buldunuz bununla birlikte müzikli sunum yapmak istiyorsunuz tweetter de ve bu sunumu yaparken bulunduğunuz konumuda belirtmek istemektesiniz o halde sizin ilacınız. SoundTracking aracılığıyla bir parça tweetlendiğiniz de, parça çaldığı sürece sanatçı ya da grubun görseli ekranda gösterilebilmek de.

Bu işlemi yapabilen ise SoundTracking. Uygulama sayesinde atmış olduğunuz tweetlere görsel bir biçimde, sesli medya entegre edilebiliyor.

Tweetlere Müzik Ekleyebilen Mobil Uygulama

SoundTracking nasıl kullanılır

Bildiğiniz gibi tweetler, Web ’de genişletilmiş şekilde görüntülenebiliyor. Tweetin altındaki metin “özeti görüntüle” ya da “fotoğrafı göster” şeklindeki ifadelerle kullanıcıyı yönlendiriyor. Böylece kullanıcılar da Twitter ’ı terk etmeden medyayı görüntüleyebiliyor.

SoundTracking de aynı şekilde Twitter ’da kendine özel bir alan yaratıyor. Böylece, örneğin bir fotoğraf kartı ile müziği görsel bir yolla paylaşma imkanı sunuyor. Mobil uygulama SoundTracking’in Instagram benzeri bu arayüzü sayesinde kullanıcılar, takipçilerine daha çekici görünecek bir yöntemle müzik paylaşma deneyimini yaşıyor.

Uygulama ile ayrıca Facebook ve Foursquare ’de de paylaşım yapılabiliyor.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Lse_EsqRMDw

SoundTracking Uygulamasının Android Versiyonunu İndirmek İçin Tıklayınız.

SoundTracking Uygulamasının iOS Versiyonunu İndirmek İçin Tıklayınız.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments