GeneliOSiOS UygulamalarUygulamalar

iPhone’daki Fotoğrafları Gizlemek için En iyi 8 Uygulama

Reklamlar

Herkes anılarını sonsuza dek saklamak için resimleri tıklar. Ancak, özel resimlerinizi güvende tutmak, Fotoğraflar albümünüzde güvende olamayacaklarından endişe vericidir. iPhone’unuzu Fotoğraflar uygulamanızda ki herhangi bir resme bakacak şekilde bir başkasına devrettiğiniz de, iki seçeneğiniz vardır: ya özel resimlerinizi silmek ya da güvenlik açığının kendilerine bakma biçimindeki yolunu çekmesine izin vermek. Pratik olalım, bu seçeneklerin ikisi de bizim için çalışmıyor. Bu nedenle, iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için bir uygulama edinmeniz gerekiyor.

Bu yazıda, iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için en iyi 8 uygulamalardan bazılarını tartıştık.

iPhone’daki Fotoğrafları Gizlemek için En iyi 8 Uygulama

iPhone’da fotoğraflar nasıl gizlenir gibi bir soru varsa aklınızda doğru yerdesiniz. Fotoğrafları iPhone’da güvende tutmak için, güvenliğiniz için yapabileceğiniz bir uygulamanız olması gerekir. Ayrıca, Fotoğraflar albümündeki kilitlenmemiş resimlerle ilgili riskler de yüksektir. Resimlerin iPhone’da nasıl gizleneceği ile ilgili olarak, aşağıdaki en iyi uygulamaları listeledik.

iPhone'daki Fotoğrafları Gizlemek için En iyi 8 Uygulama
iPhone’daki Fotoğrafları Gizlemek için En iyi 8 Uygulama

1. Keep Photos Secret

Keep Photos Secret, iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için en iyi uygulamalardan biridir, iOS 8 ve üzeri için kullanılabilir. Bu, cihazınızın fotoğraflarını şifre korumalı bir kilitte saklamak için kullanılabilir. Fotoğraflarınızı uygulamaya aktardığınızda, Fotoğraflar kitaplığınızdan silinir ve iz bırakmamak için daha güvenli bir seçenek haline gelir. Fotoğraflarınızı kategorilere ayırmak için farklı albümlerin altına yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, iTunes ile bilgisayarınız ile kolayca senkronize edilebilir ve Keep Photos Secret uygulamasından fotoğraflar kullanılabilir. Kodu veya PIN kodunu unutmanız durumunda size bir şifre kurtarma seçeneği sunulur. Bir bulut depolama alanı kullanmaz, böylece herhangi bir siber saldırıya karşı güvenli hale getirir. Uygulama, doğrudan cihazınızda kilitli olan ve sizin tarafınızdan erişilmek üzere iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için kullanılabilir.

iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için Keep Photos Secret uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

2. Gizli Fotoğraf Kasası – KeepSafe

Gizli Fotoğraf Kasası – Keepsafe, iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için en çok indirilen uygulama. Popüler bir uygulama olarak, iPhone’unuza fotoğraflarınızı uygulamanın içinde kilitleyerek yerleştirmek için sunduğu çok şey var. Bir PIN koruması, parmak izi dokunmatik kimliği, parola veya bir model olarak kilidi açmak için girişi kullanır. Uygulaması ile bir genel telefon kütüphanesinde olmasını istemediğiniz tüm kişisel fotoğrafları korumak için olsun. Bu uygulama tarafından sağlanan askeri sınıf şifreleme ile, fotoğraflarınızın buraya aktarılması güvenlidir. Ayrıca, diğer cihazlardan erişmek istemeniz durumunda size bir bulut depolama yedeği verir. Ayrıca, içine kaydedilen görüntüler ve videolar, çeşitli temalarla özelleştirilebilen farklı albümlere kaydedilir.

iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için Gizli Fotoğraf Kasası – KeepSafe uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

3. Private Photo Vault- Pic Safe

Private Photo Vault- Pic Safe iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için yaygın olarak kullanılan bir başka isimdir. Uygulama, medya dosyalarınızı uygulamada güvenli tutmak için parola, PIN, Desen kilidi kullanır. Kayıtlı e-postanızın bulunduğu raporlarda yer alan fotoğrafların fotoğraflarını çeker. Ayrıca, telefonunuzda uygulamayı açmanızı istemeniz durumunda sahte uygulama verilerini göstermek için kullanılabilecek bir şifre çözme şifresi ayarlamanıza izin verir. Bu uygulama içinde, bir slayt gösterisindeki görüntüleri izleyebilir veya videoları izleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı e-posta, iTunes veya kablosuz olarak aktarmak, doğrudan uygulamadan yaptığınız için kolaydır ve Galeri’ye geri aktarmanız gerekmez.

iPhone’da fotoğraf gizlemek için Private Photo Vault- Pic Safe uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

4. Secret Photo Album Vault

Secret Photo Album Vault, iPhone’da PIN veya parmak izi ya da Yüz kilidi ile korunan şifreli saklama alanına sahip fotoğrafları gizler. Doğrudan kilitli uygulamaya kaydedilen resimler çekmek için yerleşik kamerayı kullanabilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınızı Fotoğraflar uygulamasından bu uygulamaya geçirebilirsiniz, böylece diğerlerinden gizlenirler. Gizli depolama alanlarına erişiminizi kolaylaştırmak için bulut depolama alanı mevcuttur. Uygulama, gizli tutmak için en son uygulamalar listesinden gizlenir. Fotoğrafları bu kullanıcı dostu arayüzde kolaylıkla görüntülemek için bir slayt gösterisini destekler.

iPhone’da fotoğraf gizlemek için Secret Photo Album Vault uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

5. Picture Vault Lock Photos Safe

Picture Vault Lock Photos Safe , iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için özel galeri oluşturmanıza yardımcı olur. Kullanıcı dostu bir özelliktir Uygulamanın iPhone’daki resimlerinizi tıklayıp gizlemek için gizli bir kamerası vardır. Touch ID’yi destekler ve sınırsız depolama sağlar. Resimlerinizi otomatik olarak iPhone’daki gizli bir fotoğraf albümüne kaydedecek gizli bir kamerası var mı? İPhone Galeri’ye geri aktarmak için uygulamayı gizlemek ve kaydırmak veya resimlerinizi göstermek kolay. Uygulama içindeki fotoğraf albümü ile sosyal paylaşım sağlar.

iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için Picture Vault Lock Photos Safe uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

6. Photo Vault

Photo Vault, uygulamada geliştirilmiş özelliklere sahip iPhone’da gizli bir fotoğraf albümü oluşturur. Fotoğraflarınızı tarihe, türe, dosya boyutuna veya aramaya uygun ada göre sıralayabilirsiniz. Uygulamayı alfanümerik kilit, desen veya PIN kilidi ve yüz kimliği ile kilitleyin. Kilitli uygulama bir klasör kilidi içerdiğinden yinelenen koruma kullanılabilir. Sahte fotoğraflar dahil olmak üzere kendinizi korumak için aldatma şifresini kullanın. Uygulama içindeki veya bilgisayarınızdan aktarımı kolayca destekler.

iPhone’da fotoğrafları gizlemek için Photo Vault uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

7. Best Secret Folder

Best Secret Folder, iOS’un gizli fotoğraflarını saran ve tanınması zor olan bir albümün içinde saklayacak bir uygulamadır. Bu uygulama, yalnızca medya dosyalarınızı eklerken kullanması kolaydır. Sen kullanabilirsiniz FaceID iPhone’da fotoğrafları gizlemek için uygulamayı kilitlemek için, TouchID, Desen Kilidi veya Şifre. Herhangi biri içeri girmeye çalışırsa, uygulamanın bir parçası olan sahte videolar gösterilecektir. Ayrıca bir not ekleyebilir ve sınırsız medya klasörü oluşturmanıza izin verebilirsiniz. En iyi bölüm, davetsiz misafirin ayrıntılarının yanı sıra, çekilen bir fotoğrafın ve e-postanızdaki konumun gönderildiği güvenlik kalır. Ayrıca davetsiz misafir uyarıları almak için bir alarm ayarlayabilirsiniz.

iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için Best Secret Folder uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

8. Vault- Hide Photos & Videos

Vault- Hide Photos & Videos – iPhone’unuzda bu uygulamayla fotoğrafları ve videoları gizleyin. Fotoğraflarınızı gizli bir Dokunmatik Kimlik kilidi ile cihazda gizli tutmak için , uygulama işinizi sorunsuz bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Telefonunuzun çalışmasını durdurması veya çalınması durumunda dosyaların kaybolmamasını sağlamak için verilerinizi zamanında yedekleyen bir bulut depolama alanı kullanır. Toplu görüntüler için dosya aktarımını bir kerede hızlı bir şekilde kullanın. Web’deki görüntüleri doğrudan Vault’a kaydedin. Vurgulama özelliği, Vault uygulamasını kamera olarak gizlemektir.

iPhone’daki video ve fotoğrafları gizlemek için Vault- Hide Photos & Videos uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sonuç:

Özel öğelerinizi bir kilitle gizlemek için iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için yukarıdaki uygulamalardan birini kullanın. Uygulamalarınız için biyo-metrik kilitler alarak veya onları karıştırmak için şifreleri çözerek fotoğraflarınızı davetsiz misafirlerden korumak için kullanılabilecek farklı seçenekler vardır. Son kullanılan uygulama listesinden uygulama içeriğini gizlemek veya güvenli olmasını sağlamak için başka bir uygulama olarak görünmesini sağlamak gibi diğer hizmetler. Zorla girme uyarıları ve raporlar sizi haberdar etmek için e-posta ile gönderilir Anılarınızı davetsiz misafirlerin gözünden uzak tutmak için bu uygulamaların size sunacakları çok şey var.

Onlarla ilgili görüşünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen bültenimize üye olun. Bizi sosyal medyada takip edin Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube ve makaleyi çevrenizle paylaşın.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et