Android UygulamalarGeneliOS UygulamalarNasıl Yapılır?Sosyal MedyaUygulamalar

Snapchat Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Reklamlar

Bu yayını indirdiğinizde, bir Snapchat kullanıcısısınız. Peki Snapchat Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Snapchat hesabınızı kolayca silmek için çok az talimat var. İşte Snapchat hesabı kalıcı olarak nasıl silinir? Bunun için tüm kolay yolları tartıştık!

Snapchat‘in sizi bağımlı hale getirebilecek en iyi trend uygulamalarından biri olduğunu biliyorum. Fakat bir şekilde, hesaplarımızı bu sosyal medyadan silmemiz gereken farklı durumlar var. Snapchat hesabını kalıcı olarak nasıl silinir yapmak için çok az talimat var. İşte bunu silmek için tüm kolay yolları tartıştık!

Snapchat çılgın, değil mi? Ama çılgınlık zamanını öldürecek. Birçok kişi Snapchat’la zaman harcadıklarını anladıktan sonra, benzer görünümlü bir sosyal medyaya sahip olduğunuzu ve Snapchat hesabını kalıcı olarak silmek istediğinizde sıkılabilirsiniz. Bu yazı, bu durumdaki insanlar hakkındadır. Biraz ara vermek isterseniz, Snapchat hesabını bir süre devre dışı bırakabilir ve her zaman Snap Life’ınıza geri dönebilirsiniz. Ancak bu snapchat hesap silme makalesi, önümüzdeki yıllarda tamamen yoldan çıkmanın yollarını anlatıyor.

Snapchat Nedir?

Snapchat, Snapchat Inc tarafından geliştirilen bir multimedya mesajlaşma uygulamasıdır. Snapchat’in temel özelliklerinden biri, resimlerin ve mesajların alıcıları tarafından erişilemeden önce yalnızca kısa bir süre için kullanılabilmesidir.

Snapchat Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Snapchat hesabınızı orijinal Snapchat uygulamanızda tamamen silmek için bir seçenek yoktur. Bu yüzden Snapchat hesabını kalıcı olarak silmek için aşağıdaki adımları izlemelisiniz. Aşağıdaki belirttiğimiz adrese geçerli kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

Snapchat Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?
Snapchat Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Snapchat hesabınızı yerel Snapchat uygulamanızda tamamen silmenin hiçbir seçeneği yoktur. Bu nedenle, Snapchat hesabını kalıcı olarak silmek için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir.

 1. Favori tarayıcınızı açın ve aşağıdaki URL’yi ziyaret edin https://accounts.snapchat.com/accounts/login?continue=https%3A%2F%2Faccounts.snapchat.com%2Faccounts%2Fdelete_account
 2. Aşağıdaki sayfada geçerli kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.
 3. Güvenlik kodunu girin ve robot olmadığınızı kanıtlayın.
 4. Oturum açma düğmesine tıklayın.
 5. Yine giriş kimlik bilgilerinizi girmeniz ve giriş düğmesine tıklamanız gerekmektedir.
 6. Şimdi sayfanın en altına gidin ve hesabımı sil düğmesine basın.
 7. Şimdi, tek yapmanız gereken 30 çılgın günü beklemek. Snapchat tüm verilerinizi son çağrı olarak 30 gün yedekledi. Fikrinizi değiştirirseniz ve Snapchat hayatına geri döndüğünüzde, ek sohbet hesabınızı yeniden etkinleştirmek için tekrar giriş yaparak yapabilirsiniz.

Tüm bu adımları uyguladı iseniz Snapchat hesap silme işlemini tamamlamış olmalısınız, harika!

Kalıcı Olarak Snapchat Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Snapchat silme işlemi için hesap silme işlemi sayfasına erişmenin diğer yolu budur. Tek yapmanız gereken snapchat.com’a geçmek.

 1. Sayfanın altındaki şirket bölümündeki destek (Support) düğmesini tıklayın.
 2. Şimdi Temel bilgileri öğren (Learn the basics) seçeneğini seçin.
 3. Hesabım ve Güvenlik (My Account and Security) seçeneklerini seçin.
 4. Sonra hesabımı sil (Delete my account) seçeneğini seçin. 

Şimdi, önceki Snapchat hesap silme yönteminde olduğu gibi, hesabınız için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz ve 30 gün beklemeniz gerekecektir.

Sonuç:

Umarım bu makale Snapchat hesabınızı kalıcı olarak silmenize yardımcı olur. Snapchat hesabını temizlemek için neler yaptığını anlat. Bu gönderiyi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın ve Snapchat’daki hesaplarını silme konusunda yardımcı olun.

Snapchat hesabını silmek için hazırladığımız bu rehber hakkında düşünceleriniz bizim için çok önemlidir. Teknolojik bilginiz varsa, kapınızın önündeki en son teknoloji etkinliklerini görmek için posta aboneliğimize abone olmanız gerekir.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
snapchat hesap silme
snapchat hesap silme
2 yıl önce

sonunda snapchat hesabımı kalıcı olarak sildim teşekkürler.

Başa dön tuşu
1
0
Would love your thoughts, please comment.x