AndroidAndroid UygulamalarGeneliOS UygulamalarSosyal MedyaUygulamalar

Sevgililer İçin En İyi Mobil Uygulamalar

Reklamlar

İyi bir çiftsiniz ve sevgilinizle tekenolojinin nimetlerinden faydanalaran iletişim kurmak vakit geçirmek istiyorsunuz. Sevgiliniz ile ilgili özel tarihleri hatırlamak zor geliyor ise aklınızda tutamıyorsanızda sizin için bir yöntem olmalı.

Sevgililer İçin En İyi Mobil Uygulamalar

Tabi bunun için uygun bir uygulama arıyorsanız bu liste sizin aradığınız bir uygulamayı içeriyor olabilir. Makalemizde hangi uygulama ne işe yarar bunun detaylı olmasa da kısa bir açıklamasını yaptık. 

Simply Us

Simply Us sevgililerin birlikte hayatını düzenlemesine yardımcı olur. Sevgilinizle sürekli organize kalmak için özel bir uygulamadır. Simply Us size takvimler, listeler, anılar, mesajlar ve daha fazlasını tek bir yerde sunma olanağı sağlamakta. Simply Us Önceden planlanmış olan tüm planlarınızı hatırlatmaya olanak sağlamaktadır örneğin sevgililerin birlikte yemek yiyeceklerini uygulamaya tanımladığnız zaman hatırlatır ya da lışveriş, gündemler, listeler, hatırlatmalar, aile takvimi, kontrol listesi ve daha fazlasını yönetmek için Simply Us harika bir uygulama. IOS (Ücretsiz)

Couple Couple

Couple Couple sevgililer için eğlenceli ve ücretsiz uygulamadır. Couple ile tamamen özel olduğunuzu hissedebilirsiniz. Couple çift hayatınızı ve sevdiğiniz kişi ile irtibatta kalmak için en iyi yol! Sevgiliniz ile tüm özel anlarınızı Couple ile bir yerde özel kaydedin ve en özel mesajlaşma deneyimini yaşayın. Hem uzun mesafe ilişkileri hem de beraber olan sevgililer için Couple idealdir. Video, ses, fotoğraf, ve yüz çıkartmaları ile kendinizi ifade edin. Ayrıca yapılacaklar listeleri, takvimler, gece hayatı ve daha fazlası Couple adlı bu uygulamada. IOS (Ücretsiz) ve Android (Ücretsiz)

WhereAreYou App

WhereAreYou App uygulaması sadece SMS ile insanların ya da sevgilinizin nerede olduğunu öğrenmenize imkan verir. WhereAreYou App uygulamasını kullanmak için karşı tarafın uygulamayı kullanması gerekmemektedir. İnternet ve konum hizmetine izin verilmiş telefonlar için çalışır. iOS (ücretsiz) ve Android (ücretsiz)

Between

Between sevgililer arasında sadece özel bir iletişim kanalı sağlar,sevgililerin anılarını paylaşmak ve saklamak için özel ve bir o kadar güvenli bir uygulamadır Between. Between 10 milyon küresel kullanıcısı olan bu uygulama bu sene 1 milyon indirilme rakamına ulaşmış görünüyor. Between çiftlerin konuşmasının yanı sıra örnek verelim çiftler farklı semt ya da illerde ise bulundukları konumların hava durumu hakkında bilgi vermekte. Between ortak takvim oluşturmanızada olanak sağlamaktadır, yani ortak hatırlatıcı oluşturabiliyor çiftler. iOS (ücretsiz) ve Android (ücretsiz)

You&Me

You & Me sadece sevgililer için ücretsiz, güzel bir mesajlaşma uygulaması. Eğer farklı konumlardaysanız bile birlikte maceralarınızı belgeleyin, senkronize kalın ve tek bir yerde tüm paylaşılan anıları tutun. iOS (ücretsiz)

Avocado Avocado

Avocado Avocado, eski Google çalışanı olan bir çift tarafından 2012 yılında başlatılan Avocado size işbirliği ve kolayca iletişim sağlar. Avocado ile ortak liste yapabilir, notlar tutabilirsiniz sonrasında yapılan bu işleri karşı taraf ile senkronize edip ortak bir karar alınabilir. Avocado Google takvim ile güncellenen takvim ve fotoğraflarınız için güzel bir uygulama. iOS (ücretsiz) ve Android (ücretsiz)

LokLok LokLok

LokLok LokLok, değişik komik karalamalar ve fotoğraflarınız anında ekranda görünür hale gelecektir. LokLok uygulaması tüm yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz bir yer. Eğer LokLok ile senkronize iseniz, mesaj anında ekranda görüntülenir. Telefonunuzun kilidini açmanıza veya uygulamayı başlatmanıza bile gerek yok! Android (ücretsiz)

HeyTell HeyTell

HeyTell HeyTell, bas-konuş günlerini hatırlıyorsunuz değil mi? HeyTell benzer bir yöntemle çalışmakta. Düğmesine basın ve mesajınızı bırakın HeyTell ile. Sürekli seyehat eden çiftlere HeyTell önerilir. iOS (ücretsiz) ve Android (ücretsiz)

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et