AndroidAndroid UygulamalarGenelinternetiOS UygulamalarTeknolojiUygulamalarWebmaster

Yürürken Mesaj Yazmayı Kolaylaştıran En İyi 5 Uygulama

Reklamlar

Yoğun iş temposunda ya da günlük koşuşturmaca da e-posta kontrolü yapmak, sosyal ağları kontrol etmek ya da mesaj yazmak elbette zordur.

Yürürken Mesaj Yazmayı Kolaylaştıran En İyi 5 Uygulama

Hele ki anında mesaj atmak gibi bir zorunluluk gerektiren bir işiniz var ise ya da bağımlılık haline gelen sosyal ağlarda kesintisiz bulunmak isterseniz bunu hareket halinde yapmak epey zordur.

Hareket halinde bunları yapmak için işte size 5 özel uygulama;

Type n Walk

Yürürken mesaj yazabilmeyi sağlayan uygulamaların başında Type n Walk gelmekte. Gerek kullanıcı kitlesi gerek özellikleri bakımından listenin başında gelmekte bir uygulama.Type n Walk hareket halinde iken kamera yardımı ile önünüzü görmenizi sağlamakta. Mesaj, posta yazarken ya da sosyal ağlarınız da dolaşırken arka planda çalışmaktadır. Ekran üzerinde uygulamayı kapatmadan mesaj yazılabilmek de. Andorid kullanıcılar için henüz uygulaması yapılmamıştır. Sadece IOS versiyonu bulunmakta ve 1.79 TL ($0.99 ) karşılığında uygulamayı satın alabiliyorsunuz.

At Once – Type while walking!

At Once

Hareket halinde mesaj yazmayı kolaylaştıran ve buna imkan tanıyan ikinci bir uygulama ise At Once – Type while walking!

Type n Walk sunduğu twitter, e-posta kontrollerine ek olarak Facebook ve Linkedln entegrasyonları bulunan At Once – Type while walking tüm bunlara ek olarak sosyal ağlarda yaptığınız paylaşımların linkini kısaltması ve ücretsiz olması ile ön plana çıkmakta.

At Once – Type while walking uygulaması iPhone, iPod touch, ve iPad lerde kullanılabiliyor ayrıca IOS 3.1 ve ya üstü gerektirir.

Walkie

Walkie 1

Uygulama Fingercoding yapımıdır. Walkie ‘de kameradan gelen ışığa göre metnin arka plan rengini değiştirebiliyorsunuz. Walkie – The “on the go” Messenger ‘da telefonunuzun kamera görüntüsü ile mesaj yazmayı kolaylaştıran bir uygulama. Böylelikle çok rahat bir şekilde twitter, e-posta kontrolü ya da mesaj yazma işlemlerini yapabiliyorsunuz. İphone 5 için optimize edilmiştir bunun yanında IOS 6 desteği de bulunmakta. iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil), iPad 2 Wi-Fi, Wi-Fi + 3G iPad 2, iPad (3. nesil) ile uyumludur. iPad Wi-Fi + 4G, iPad (4. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (4. nesil), iPad Mini ve iPad Mini Wi-Fi + Hücresel için, IOS 4.3 veya üstü gerektirir.

Uygulama tamamen ücretsizdir. 

 

WalkNText

WalkNText1

Ve işte WalkNText bu uygulama ise hem IOS işletim sistemine hemde Android işletim sisteminde rahatça kullanılabilecek uygulama.

WalkNText özellikleriyle Type N Walk ve Flashlight uygulamalarını bir arada bulunduran bir uygulama.

WalkNText ile Facebook, Twitter ya da e-posta kontrolü yapmak mümkün hareket halinde.

Gece karanlığında ise yolu aydınlatabilmek de. Transparan klavye sunabilmektedir kamera üzerinde.

Ücretli olarak temin edilebilmekte olan WalkNText $0.99 ‘dan satılmaktadır.

IPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil), iPad 2 Wi-Fi, Wi-Fi + 3G iPad 2, iPad (3. nesil), iPad Wi uyumlu -Fi + 4G, iPad (4. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (4. nesil), iPad Mini ve iPad Mini Wi-Fi + Hücresel. IOS 4.0 veya üstü gerektirir.

Transparent Screen

transparent-screen

Hareket halinde ekranım şeffaf olsun aynı anda hem yolu hem de telefon uygulamalarımı da tamamen görmek istiyorum diyorsanız Transparent Screen uygulaması tam size göre. Bu uygulamada sosyal ağlar, e-posta kontrolü ya da mesaj yazmanın yanı sıra telefondaki diğer uygulamalarınızı da görebilmek mümkün.

Sadece Andorid işletim sistemine sahip telefonlar için olan uygulama telefonunuzda bulunan tüm uygulamaları şeffaf bir ekran sayesinde hem yolu izleyebiliyor hemde çok rahat bir şekilde WhatsApp , Google Maps ve Messenger gibi programları kullanabilmek desiniz.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et