GenelTeknoloji

İphone 5 Özellikleri Nedir?

Reklamlar

Apple’nin yeni ürünü İPhone 5 ekranıyla, boyutuyla, işlemci ve uygulamalarıyla ve tüm üstün özellikleriyle dikkatleri üzerine geçiyor. İphone 5 İphone 4’e göre daha hafif ve daha ince bu özelliğiyle en ince akıllı telefon haline geliyor.

İphone 5 Özellikleri Nedir?

İPhone 5 7.6 mm kalınlığında ve 112 gram ağırlığındadır. İphone 5 İphone 4’e göre ekranı daha büyük ve bize daha iyi bir çözünürlük sunmakta. İphone 5 işlemcisi İphone 4’e göre daha güçlü daha fazla grafik işleme yeteneğine sahip.

İphone 5 işlemcisi A6’dır. İphone muhteşem kamera çözünürlüğü ile hayatımıza girmiş bulunmakta. İphone kamerası ile 1080p video çekebilecek ve ön kamera HD çözünürlük sunuyor. Bu kamera ile panoromik fotoğraf da çekebilecek. Benim İPhone 5’te sevdiğim en güzel özellik yeni pil gücüdür. 8 saat 3G konuşmak ve 8 sat 3G ile webde gezmek mümkün. Ayrıca 40 saat müzik dinleyebileceğiz. Bekleme süresi 225 saat. Bir çok Web sitede daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x