FacebookGenelSosyal Medya

Yeni Facebook Beğeni Emojisi Uçak Nasıl Alınır?

Reklamlar

Kafa sallayan kuştan sonra yeni bir beğeni simgesi geldi bilindiği üzere Facebook üzerinde paylaşılan gönderilere yorumlarda duygu belirtmek için çeşitli beğeni simgeleri vardı ama buna yeni bir tane daha eklendi buda uçak. 

Yeni uçak reaksiyonu ilk kez Facebook android uygulaması kullanıcıları tarafından fark edildi. Facebook’un Android uygulamasının en son sürümünü kullanan kullanıcılar, küçük bir hile ile ekstra bir kızgın simge tepkisini elde ettiler. Aşırı sağ köşede bulunan kızgın tepkisine dokunmak, uçağın tepki vermesini sağlıyor. Ancak uçağı nasıl ele kullanacağının farkında olmayan bu kişiler Facebook ‘da sadece manipüle ediliyor ve başkaları tarafından bu yorum hakkında yorum yapmaya başlıyorlar – #addplanereact .

 

Facebook Beğeni Emojisi Uçak Nasıl Alınır?

Aşağıda belirtmiş olduğumuz adımları takip ederek bu emojiyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  1. Adım: Facebook’ta herhangi bir gönderinin ya da paylaşımın altına tırnak içerisinde gösterilen ” #addplanereact ” kullanarak yorum yapın.
  2. Adım: #addplanereact kullanarak yorum yapmış olduğunuz gönderiyi güncelleyin (yorum bölümünü bırakın ve tekrar ilgili paylaşıma girin)

  3. Adım: Yorumlar bölümüne tıklayın, ardından sağ üstteki düğmeyi basılı tutun (genellikle sevdiğimiz yeri) ve son kızgın reaksiyonu tıklayın. (açılan pencerede 2 adet öfke tepkisi olmalı, son olanı seçmelisin ya da uçağın önünde de görünebilirsin).

#Addplanereact #planereaction #planereact

Facebook’ta Uçak Emojisi Neden Var?

Aslında bu emoji yani duygu simgesi bir çalışanın test etmesi için yapılmış güya sonradan kaldırmayı unutmuşlar tabi kaldırılacak olan bu simge henüz ne zaman kaldırılacağı belli olmadığından şuan için kullanımda. Kaldırılana kadar kullanabilirsiniz..

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x