GenelWindows

Windows 10’da Kayıtlı Wi-Fi Parolalarını Bulma

Reklamlar

Bir kablosuz ağa katılmak için parolayı girdiğinizde, Windows varsayılan olarak onu gizler. Bir dizi yıldız işareti, meraklı gözlerinizin, parolanızı içeren alanın içeriklerine bakmasını ve böylelikle ağınızı güvende tutmasını sağlayın. Ve bu şifreler kaydedildikten sonra, zaten girmiş olduğunuz şifre olan bir ağa tekrar katılmaya çalışırken bile gizleneceklerdir.

Neler Okuyacaksınız? →

Windows Kayıtlı Wi-Fi Parolalarını Bulma

Çoğu zaman bu iyi bir şeydir, ancak hatırlamadığınız bu şifreyi mutlaka bulmanız gerektiğinde, nasıl yapıldığı aşağıda açıklanmıştır.

  1. Windows Sistem Tepsisinden, Wi-Fi simgesini sağ tıklayın ve Ağ ve Paylaşım Merkezi’ni açın.
  2. Wi-Fi Durum Penceresini açmak için Bağlantılar: (Wi-Fi şebeke adınızı) tıklayın.

3. Kablosuz Özellikleri’ni tıklatın.

4. Güvenlik sekmesine geçin.

5. Ağ güvenliği anahtarı altında, Karakterleri göster yazan kutuyu işaretleyin.

Sonuç:

Tüm bu adımlar eksiksiz yapıldığı zaman kayıtlı Wi-Fi şifresini görebilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız halinde aşağıda ki yorum bölümünü de kullanabilirsiniz.

Windows’da kayıtlı wi-fi parolalarını bulmak için Microsoft’un hazırlamış olduğu Windows’ta Wi-Fi ağı parolanızı bulun adlı bilgilendirici yazıya da göz atabilirsiniz.

WiFi çözücü araç arıyor iseniz 5 En İyi WiFi Şifre Çözücü Araçları | Ücretsiz indirin yazımızı okuyabilir Android cihazınızda Wi-Fi parolalarınızı görmek istiyorsanız Android’de Kayıtlı Wifi Şifreleri Nasıl Bulunur? yazımızda ki adımları takip edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x