GenelGoogle Chrome Web Tarayıcı EklentileriUygulamalar

10+ En İyi Netflix Chrome Uzantısı

Reklamlar

Netflix deneyiminizi geliştirmek ister misiniz? En iyi Netflix Chrome uzantısı listesini kontrol edin.

Netflix hakkında henüz söylenmemiş olan hakkında çok az şey söyleyebilirim. Kelimenin tam anlamıyla, herhangi bir cihazda (akıllı telefon, tablet, bilgisayar, video oyun konsolu, akıllı TV…) ve bağlantınız izin veriyorsa mükemmel görüntü kalitesine sahip sonsuz bir katalog.

10+ En İyi Netflix Chrome Uzantısı

Bugün Google Chrome’da Netflix’in tadını çıkarmak için kullanılabilen en iyi Netflix Chrome uzantılarını inceleyeceğim, kataloğundan en iyi şekilde yararlanarak arama yapmayı kolaylaştırarak, çoğaltmayı özelleştirerek ve görüntülemeyi arkadaşlarınızla paylaşacağım.

10+ En İyi Netflix Chrome Uzantısı | En İyi Netflix Chrome Uzantıları
10+ En İyi Netflix Chrome Uzantısı | En İyi Netflix Chrome Uzantıları

Flix Plus by Lifehacker

Benim gibi, Netflix’in mükemmel olmadığını ve bir şekilde iyileştirilmesi gerektiğini düşünüyorsanız, bu Netflix Chrome uzantısına bir göz atmalısınız. Flix Plus, hizmetin çeşitli sorunlarına ve dezavantajlarına, örneğin: Örneğin, film ve diziye karşılık gelen fragmanların eksikliğini ya da sinopoz olarak kamufllaştırılmış olası spoiler eksikliğini umursamayacağınız türler veya gördüğünüz başlıklar önermek.

Eklenti ayarlarına erişmek için Netflix hesabınıza giriş yapın. Burada, başlıkları ve detaylarını seçmek için çeşitli seçenekler bulacaksınız. Örneğin, sevmediğiniz bölümü gizlemek, film ve dizi listenizin önceliğini ayarlamak, IMDB notlarını görüntülemek, filmlere not eklemek veya klavye kısayollarını kullanmak gibi.

Flix Plus by Lifehacker adlı eklentiyi kurmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

FindFlix

Netflix’in anahtarlarından biri, sonuçları beğenimize göstermemize izin veren düzinelerce kategori ve alt kategori olmasıdır.

Bu alt kategoriler varsayılan olarak gizlidir, ancak bu yararlı numarada gördüğümüz gibi erişebilirsiniz.

FindFlix, bize bu alt kategorilere doğrudan erişim sağlayan bir Netflix Chrome uzantısıdır.

Anahtar kelimeleri ararken, alt kategoriler benzer ve belirli konulara sahip filmler gösteriyor gibi görünüyor.

FindFlix, Netflix Chrome eklentisini kurmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Super Netflix

Bir Chrome ve Netflix kullanıcısı olarak, en iyi sözleşmeye sahip olsanız bile filmlerin ve dizilerin yüksek çözünürlükte oynatılmadığını bilmelisiniz. Yeni HTML5 oynatıcısı transferi, Chrome’da 720p çözünürlüğe kadar kısıtlıyor. Seçeneklerden biri, bu durumda Süper Netflix gibi mümkün olan en iyi video kalitesini elde etmek için tarayıcıyı değiştirmek veya bir uzantı kullanmak olabilir.

Chrome’da mevcut en yüksek bit hızına sahip, en fazla saniyede 3.000 başlık ile en iyi oyunun tadını çıkaracaksınız. Varsayılan akış sunucusunu değiştirebilir, oynatıcıyla uyumlu DFXP formatında altyazı yükleyebilir, düğmelerle zorunlu altyazıları gizleyebilir ve oynatıcının sesini fare tekerleği ile kontrol edebilirsiniz.

Super Netflix, chrome eklentisini kurmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Super Browse

Netflix Super Browse, Chrome tarayıcınıza yüklenmelidir çünkü Netflix’ten uzun süredir göz ardı ettiğiniz yüzlerce türe erişebilirsiniz. Bu kategorideki süper arama aracı sayesinde, beğenmeyeceğiniz katalogdan film ve dizi aramak için zaman kaybetmeyeceksiniz. Sadece yer iminin üzerine gidin ve bir başlıktan önce, tür listesinde kaybolmamaya çalışın.

Enhancer for Netflix

Yeni özelliklere sahip bir başka Netflix Chrome uzantısı, Hulu ve Crunchyroll’a da hizmet veren Netflix için Enhancer.

Bize, diğer şeylerin yanı sıra, gizli Netflix kategorilerini gösteriyor, tarihimizi, diğer gösteriler ve tanıtım gösterileri ve IMDB sonuçlarıyla senkronize etmemizi sağlıyor.

Enhancer for Netflix Chrome eklentisini kurmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Netflix Party

Bunlardan ilki, Google’ın web tarayıcısına yüklenen ve Netflix içeriği oynatılmadan önce tüm grup üyeleri tarafından indirilmesi ve kurulması gereken ücretsiz bir Netflix Chrome uzantısı olan Netflix Party‘dir.

Videoyu ilk önce Chrome’da açtığınızdan emin olun, ancak Oynat düğmesini ve Netflix Partisi uzantısını tıklayın.

Her videonun benzersiz bir kimliği vardır, böylece herkesin senkronize etmesi için grubu üyeleriyle paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda, uzantının kendisi bir grup sohbeti ile bütünleşir, böylece gördükleriniz hakkında konuşabilir, görüşlerini paylaşabilir ve paylaşabilirsiniz ve yalnızca ilgilenen kullanıcılar katılabilir, böylece sohbet geri kalanı rahatsız etmeyecektir.

Bu eklentide ki amaç kısacası arkadaş ortamınız ile aynı anda Netflix dizi ya da filmini
farklı lokasyonlardan izleyip ortaklaşa görüşlerinizi bildirmenizi sağlıyor.

Netflix Party Chrome eklentisini kurmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Rabbit

Film izlemeyi veya arkadaşlarla dizi izlemeyi seviyorsanız, bunu birkaç kişi için patlamış mısır hazırlamak zorunda kalmadan Rabbit ile yapabilirsiniz.

Rabbit, Netflix içeriğini evde bulunan arkadaşlarınızla evde hesaplarıyla birlikte görmenizi sağlar. Diğer şeylerin yanı sıra, oynatım senkronize edilir ve bölüm veya filmi izlerken yorum bırakabilirsiniz.

Rabbit Netflix, Chrome eklentisini kurmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Better Browse

Better Browse, Web Mağazasında bulunan ve doğrudan tarayıcıya yüklenen ve Netflix’in gizli bordrosundaki içeriği bulmak için kullanılan bir Netflix Chrome uzantısıdır.

Aslında, Better Browse, kullanıcıların sunduğu binlerce ve binlerce ürün arasında kendi ihtiyaçlarına uygun içerik bulmalarına izin veren bir araçtır. Onun için, gerçekte “sır” dan daha fazlası olan gizli kataloğa güveniyor. Bu özel bir liste ve herkesin kullanımına açık.

Bu uygulama sayesinde, kullanıcılar varsayılan kategoriden çok daha geniş bir kategori listesine erişebilirler. Bu, içeriği filtreleyebileceğiniz ve tercihlerimize göre türe göre sıralayabileceğiniz anlamına gelir. Bu gizli alt kategorileri bir kez etkinleştirmenize olanak sağlayan gizli kodları değiştirmek için Better Browse oluşturuldu.

Better Browse Netflix Chrome eklentisini kurmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Showgoers

Arkadaşlarınızla film izlemek için, Netflix’i aynı anda ancak uzaktan izlemenizi sağlayan bir Netflix Chrome uzantısı olan Showgoers’ınız var.

Rabbit gibi, en sevdiğiniz dizileri veya filmleri izleyebilir ve aynı Chrome penceresinden arkadaşlarınızla sohbet ederek yorum yazabilirsiniz.

Showgoers Netflix Chrome eklentisini kurmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Video Adjust for Netflix

Şüphesiz bir Netflix videosunun fotoğrafçılığının bazen o kadar karanlık olduğu, ne olduğunu neredeyse hiç göremediğiniz bir şey oldu.

Netflix için Video Adjust ile, bu sorunu önlemek için oynatmanın parlaklığını, doygunluğunu ve kontrastını artırabilirsiniz.

Değişiklikleri manuel olarak uygulayabilir veya önceden yapılandırılmış profillerden birini seçebilirsiniz.

Video Adjust for Netflix Chrome eklentisini kurmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Film Stack

Netflix ile, bir bölümün sonunda otomatik olarak aşağıdakiler göründüğü gibi, birkaç çekme görebilirsiniz.

Ancak, bölümleri farklı dizilerden izlemek, bir film veya belgesel eklemek istiyorsanız, Netflix’in otomatik olarak izin vermediği bir çalma listesi oluşturmanız gerekir.

Film Stack ile, farklı bölümleri ve filmleri manuel olarak oynatmak zorunda kalmadan izlemek için bir oynatma listesi oluşturabilirsiniz.

Film Stack Netflix Chrome eklentisini kurmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Netflix Chrome Uzantıları

Bunlar, Netflix deneyiminizi kolayca geliştirmek için Google Chrome’da indirebileceğiniz en iyi Netflix Chrome Uzantılarıdır. Arkadaşlarınızla film izlemek veya gizli kategorilerin kilidini açmak.

Netflix için başka bir uzantı mı kullanıyorsunuz? Listeye eklemek için yorumlarda bana bildirin.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et