GenelWebmasterWebmaster Araçları

Web siteniz için HTML şablonları indirmek için en iyi yerler

Reklamlar

Bir sonraki web siteniz için duyarlı, güzel ve profesyonel görünümlü HTML şablonlarını mı arıyorsunuz, ancak bütçeniz yok mu?

Web siteniz için HTML şablonları indirmek için ücretli ücretsiz yerler

Peki, internette, kısıtlama olmaksızın web projelerinizde kullanmak için düzenli olarak iyi HTML şablonlar bulabileceğiniz birkaç ücretsiz kaynak var.

Dribble

Dribble, çalışmalarını çevrimiçi ortamda sunan popüler bir topluluktur. Tasarımcılar, çalışmalarının ekran görüntülerini yüklemenin yanı sıra, herkesin kullanması için projelerinin HTML / CSS sürümünü de yükler. Bu projeleri asla kaçırmamak için, boş yere yer imlerindeki freebie (Ücretsiz) ve freebies koymalıydınız.

Creative Market

Creative Market, web sitesi şablonları, temalar, yazı tipleri ve diğer tasarım öğeleri için bir pazar yeridir. Ücretli bir mağazadır, ancak e-posta bültenlerine katılırsanız, her hafta gelen kutunuza ücretsiz tasarım makaleleri gönderirsiniz. Böylece doğrudan Dropbox’ınıza indirebilirsiniz. Ve genellikle iyi.

HTML5 UP

HTML5 UP, İnternet’teki en yararlı web sitelerinden biri olan Carrd’ı geliştiren aynı geliştirici tarafından oluşturuldu. HTML5 UP, geniş bootstrap veya malzeme çerçevesi olmadan oluşturulan güzel şablonların bir hazinesidir. Tüm web şablonları Creative Commons lisansında mevcuttur. İlişkilendirme ile herhangi bir şekilde kullanabilirsiniz.

Envato Themes Forest

Envato Themes Forest, web sitesi şablonları için birinci sınıf bir pazar yeridir, ancak onlarla ücretsiz bir hesap oluşturursanız, birkaç haftada bir yayınlanan her türlü ana sayfayı kendi ana sayfasında indirebilirsiniz. Bunlar, yazarların piyasada görünmek için yalnızca reklamın süresi boyunca yayınladığı ücretli makalelerdir.

OnePageLove

OnePageLove, tek sayfalık web sitelerinin küratörlüğünü yaptığı bir dizindir ve ücretsiz olarak indirilebilecek HTML şablonları için kendi bölümlerine sahiptir.

UpLabs

UpLabs, yaratıcı tasarımcıların çalışmalarını paylaştığı başka bir çevrimiçi pazar ve topluluktur. Web bölümü, kişisel ve ticari kullanım için ücretsiz olan çeşitli HTML şablonları sunar.

Manoela Ilic’in Codropları

Manoela Ilic’in Codropları, web tasarımcıları ve geliştiricileri için en yaratıcı çalışma koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor. Bu sitedeki her proje, bir görüntü kaydırıcı veya çıkış sayfası daha önce gördüğüm bir şey daha farklı olup olmadığı ve kaynak kodu Github mevcuttur.

Freebiessbug

Adından da anlaşılacağı gibi Freebiessbug, bu tür yazı tipleri olarak küratörlüğünde web ücretsiz PSD stok fotoğrafları tasarlayan ve ders HTML şablonlarının. “Özel” etiketini arayın ve tasarımcıların bu sitede özel olarak yayınladıkları HTML / CSS şablonlarını keşfedeceksiniz.

Codepen

Ve listedeki son kaynak, yer işaretlerinize eklenmeye değer kod Codepen‘dir. Chris Coyier, Codepen’i web tarayıcısında HTML, CSS ve JavaScript yazmak için bir oyun alanı olarak başlattı, ancak proje, kodu herkese açık ve ücretsiz olarak indirebilen çok sayıda ön uç geliştiricinin topluluğuna dönüştü.

Not: Eğer yukarıda listede cevapsız ücretsiz web şablonları için iyi bir kaynak biliyorsanız, bana info@interbilgi.com altında bildirin lütfen – teşekkür ederim!

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x