GenelNasıl Yapılır?WindowsYazılım

Silinen Belgelerinizi Kayıpsız Kurtarın

Reklamlar

Silinen Belgelerinizi Kayıpsız Kurtarın. İnsanın teknoloji ile olan yakın ilişkisinin günden güne arttığı bugünlerde, neredeyse uyku dışında günün her saattin de sürekli şekilde veri üretimi yapması artık son derece normal karşılanmaktadır. Bu kadar yoğun şekilde ilgili olduğumuz bu alanda bazı durumlarda istenmeyen şeylerler karşılaşmamız elbette ki başımıza gelmektedir. Bunlardan biri de tahmin edileceği üzere yanlışlıkla veya teknolojik cihazlarımızın donanımsal problemleri ile meydana gelen verilerin silinmesi meselesidir.

Belge depolama ve işleme yeteneğine sahip tüm teknolojik cihazlarda bu tür durumlarda sıklıkla karşılaşılmaktadır. Fotoğraf, yazılı ve görsel belge, video veya müziklerimiz bunlardan sadece bir kısmı. Böyle bir durumla karşılaştığımızda ise yapılan şey hemen veri kurtarma programı araştırmasına girişmek oluyor. Bu tarz programlardan beklediğimiz şey en tabi olarak silinen tüm verileri geri getirmek olsa da pek çoğu istediğimiz sonucu ne yazık ki vermemekte. Biri hariç!

Silinen Belgelerinizi Kayıpsız Kurtarın

EaseUS Data Recovery Wizard silinen dosya ve belgeleri kurtarma programı kendi alanında en başarılı çözümlerden birisidir. Çok basit  3 adımda silinen tüm belgelerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Program ile ilgili olarak iki farklı versiyonunu indirebilirsiniz. Biri profesyonel şekilde sunulan ve ücretli olan sürümü, diğeri ücretsiz olan sürümü. İki programın da hem Windows hem de Mac uyumlu modülleri bulunmaktadır.

EaseUS Data Recovery Wizard ile Silinen Belgelerimi Nasıl Geri Getirebilirim?

Yapmanız gereken şeyi üç adımda gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle programı sitesinden indirerek kurulum işlemini yapmış olmanız gerekiyor.

EaseUS Data Recovery Wizard Kurulum
EaseUS Data Recovery Wizard Kurulum
  • Silinen belge veya dosyalarınızın (resim, video, müzik vs.) olduğu cihazı bilgisayarınıza bağlayın. Ya da silinen verileriniz bilgisayarınızda ise programı çalıştırmanız yeterli olacaktır.
  • Kurulum paketinden Türkçe dil seçeneğini seçebilirsiniz. (Pek çok dil paketini desteklemektedir)
  • Standart lisans ve program üretici firma sözleşmesini kabul etmeniz ile kurulum işlemi tamamlanmış olacaktır.
  • Şimdi yapmanız gereken silinen dosya ve belgelerinizin hangi sürücüde veya veri depolama aygıtında olduğunu seçmenizdir. Bunu da seçtikten sonra Tara seçeneği ile geri getirmek istediğiniz silinen belgelerinizin kurtarma işlemini başlatmış olacaksınız.
  • Dilerseniz tarama işleminin çok daha hızlı bir şekilde olmasını istiyorsanız programın size sunduğu filtre seçeneğini kullanabilirsiniz. Örneğin resim dosyalarının geri getirme işlemini yapmak istiyorsanız grafik kutucuğunu işaretlemeniz yeterli olacaktır. Aynı şekilde müzik, video, e-posta kutucuklara tik koymanız işinizi kolaylaştıracaktır.
EaseUS Data Recovery Wizard Çalıştırma
EaseUS Data Recovery Wizard Çalıştırma

Programın tam sürümünü buradan indirebilir ve cihazlarınız derin bir şekilde tarayabilirsiniz. Şunu da unutmamak gerekiyor ki bu tarz veri kurtarma yazılımların yüzde yüz başarı ile işlemleri sonuçlandırması pek mümkün olmamaktadır. EaseUS Data Recovery Wizard dünyada en çok indirilen belge kurtarma programları arasındadır.

EaseUS Data Recovery Wizard Program Özellikleri

  • Program boyutu 32 Mb
  • Windows destek sürümü: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/Windows Server /2019/2016/2012/2008/2003
  • Desteklenen Cihazlar: PC-Laptop, Hard Drive, External Disk, SSD, USB Drive, Micro Card, Camcorder, Digital Camera, Music Player,Video Player,RAID, CF/SD Card, Pen Drive,Other Storage Devices

EaseUS Data Recovery Wizard programını kullanıp silinen belgelerinizi kayıpsız kurtarın. Programı kullandı iseniz yaşamış olduğunuz deneyimleri bizlere yorum bölümünde bildirebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x