GenelSosyal MedyaYouTube

Noxinfluencer – YouTube Verilerini İzlemek İçin Tek Bir Noktadan Analytics Aracınız

Reklamlar

YouTube verilerini izlemek için tek bir noktadan takip etmek için ücretsiz Analytics aracınız yani Youtube analiz aracı Noxinfluencer.

Modern teknolojilerin tanıtılması, cep telefonlarının kullanımı ve internet, dijital pazarlamanın artmasına neden olmuştur. Bu gelişmeler, şirketlerin dijital varlıklarının ve operasyonlarının her yönünü gerçek zamanlı olarak izlemesini gerektiriyor.

Dijital bir pazarlamacı mısınız ve bir YouTube kanalına sahip misiniz? Müşterileriniz için YouTube pazarlama kampanyalarını ele alıyor musunuz? İdeal bir içerik oluşturucuya en uygun olanı belirlemek için birkaç YouTube analiz aracı kullandık. Bu bağlamda, NoxInfluencer bir YouTube kanalı hakkında her şeyi öğrenmek için tek adresli mağazanız olabilir.

Noxinfluencer - YouTube Veri Analiz Aracı | Youtube Analiz Aracı
Noxinfluencer – YouTube Veri Analiz Aracı | Youtube Analiz Aracı

NoxInfluencer – Komple YouTube Analytics Aracı

NoxInfluencer, YouTube etkileyicilerinin YouTube SEO’larını geliştirmelerine ve rekabette öne çıkmalarına yardımcı olan ücretsiz bir YouTube Kanal Analizi aracıdır.

NoxInfluencer, youtube analiz aracı olarak insanların YouTube Kanalı analitiğini hiç çaba harcamadan az veya hiç çaba harcamadan yapmalarına yardımcı olmak için istatistiksel algoritmaları, işlevleri ve matematiksel şekilleri kullanır. Mevcut pazarlama stratejinizi analiz etmek, yeni öğeler kullanmak ve sonuçları gerçek zamanlı olarak belirlemek için bir gösterge tablosu veya ölçüm aracı gereklidir.

NoxInfluencer Artıları

  • Kullanımı kolay
  • Ücretsiz bir YouTube Kanal Analizi aracı
  • Farklı dillerde
  • Çok çeşitli özellikler
  • Gerçek zamanlı izleme

NoxInfluencer Eksileri

  • Yok

NoxInfluencer Youtube Analiz Aracı Özel Özellikleri

NoxInfluencer, hem YouTube Influencers hem de Markalar için kesinlikle etkili bir platformdur. Düzinelerce özellik ile gelmesine rağmen, YouTube SEO’nuza başlamak için özel özelliklerinden bazıları şunlardır:

YouTube Kanal Hesaplayıcısı

Bir YouTube Kanalı’nın net değerini hesaplamakta sorun mu yaşıyorsunuz? Bu, NoxInfluencer’ın YouTube Kanal Hesaplama aracının kullanışlı olduğu yerdir. Youtube analiz aracı ile herhangi bir kanalın tahmini aylık kazancını saniyeler içinde kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bir YouTube Influencers olarak, bu araç satın almak veya kişisel markalarınızla eşleştirmek istediğiniz herhangi bir YouTube kanalının tahmini maliyetini bulmanıza yardımcı olur.

Top YouTuber Listesi

NoxInfluencer’ın En İyi YouTuber Listesi özelliği, ilk 100 veya 250 YouTube Kanalının gerçek zamanlı bir listesini sunar. Kullanıcılar, kategorilerin yanı sıra Ülkelere göre de ilk 100 kanalı filtreleyebilir. Böylece, nişin başına kanal filtrelemek kolaylaşır.

Örneğin, Türkiye merkezli bir oyun YouTube Kanalı’nız varsa, en iyi eğilimleri analiz etmek için Türkiye merkezli en iyi 100 oyun kanalını kolayca arayabilirsiniz.

En Çok İzlenen Videolar

Benzer şekilde, son 24 saat içinde en çok görüntülenen videolardan da haberdar olabilirsiniz. Bu videolar konum ve kategorilere göre daha da sınıflandırılabilir. Bir YouTube Influencer olarak, bu NoxInfluencer özelliği, potansiyel kitlenizi hedefleyen en yeni trendleri analiz etmenize yardımcı olabilir.

Bir videoya tıkladığınızda, görüş oranı, tahmini kazanç, görünüm, yorum, beğenme oranı ve katılım oranı gibi video analizleri sunulur. Böylece, tüm verileri tek bir tıklamayla takip edebilirsiniz.

YouTube Kanalları Karşılaştır

YouTube kanallarını karşılaştırmak, NoxInfluencer’ın YouTube Kanalları Karşılaştırma özelliğinden hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu özellik, YouTube kanallarını 5 boyutta karşılaştırmanıza olanak sağlar. karşılaştırma verileri bir üst uç YouTube SEO strateji derlemeye günlük takipçilerini, toplam görüntüleme, günlük görünümler ve bilgilendirici bilgi grafikleri içerir.

YouTube Canlı Abone Sayısı

Noxinfluencer’ın Gerçek Zamanlı Canlı Abone Sayısı Özelliği, her saniye güncelleniyor. 100 Milyon Aboneye PewDiePie Vs T-Series yarışını takip ettiniz mi? Peki, bu özelliği işaretleyin ve 24/7 gerçek zamanlı abone sayısının tadını çıkarın. Ayrıca, herhangi bir YouTube kanalının canlı abone sayımı artışlarıyla karşılaştırma yapabilirsiniz.

YouTube Video Analizi

NoxInfluencer’ın YouTube Video Analizi aracı, YouTube SEO’sunu her zamankinden daha kolay hale getirmiştir. Video bağlantısını NoxInfluencer’ın arama çubuğuna yapıştırın ve anında anında analiz yapın.

Özetle, NoxInfluencer kesinlikle YouTube etkileyicilerinin 2019’da büyük kazanmalarına yardımcı olan hepsi bir arada bir YouTube Kanal Analizi aracıdır. Birisi etkili YouTube pazarlama kampanyalarını kolayca derleyebilir, geçmiş hataları önleyebilir ve pazarlama hedeflerini kısa sürede kolayca geçebilir.

Başka sorularınız veya önerileriniz olursa, cevap yazmaktan veya bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Yardımcı olmaktan çok mutlu olacağız.

Ücretsiz YouTube analiz aracı Noxinfluencer erişmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

5 1 vote
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x