BilgisayarGenelMasaüstü UygulamalarWindows

EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazı ile Windows’da Silinen Dosyaları ve Bölümleri Kurtarma

Reklamlar

Genellikle, depolama alanını temizlemek ve istenmeyen dosyaları kaldırmak için sistemimizdeki dosyaları sileriz.Fakat bazen yanlışlıkla dosyaları silmeyi ve bu dosyaları kurtarmayı kesinlikle bir zorluk olarak görüyoruz. Zamanın çoğunu Geri Dönüşüm Kutusu’ndan kurtarabiliriz (PC’den tamamen silinmediyse), ancak birkaç kez, geri dönüşüm kutusunu temizleyebilir ve dosyayı kurtaramazsınız. Geri dönüşüm kutusundan silinen silinen dosyaları kurtarmak için üçüncü parti kurtarma araçlarına ihtiyacınız vardır.

EaseUS Nedir?

EaseUS, silinen dosyaları ve bölümleri Windows’dan kurtarmanıza izin veren Windows için kullanılabilen ücretsiz araçlardan biridir.

EaseUS Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı yükledikten sonra, bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri ve kaybolan sürücüleri görebilirsiniz. Silinen yerden dosya konumunu biliyorsanız, bölümü seçip dosyayı arayabilirsiniz. Uygulamanın derin tarama mekanizması var ve sonuçları tamamlandıktan sonra gösteriliyor. Sürücüden silinen tüm dosyaların listesini görebilir ve daha sonra kurtarma işlemini seçerek başlatabilirsiniz.

Dosyayı uygulamanın içine yerleştirdikten sonra, listeden dosyayı seçebilir ve en altındaki kurtarma düğmesini tıklayabilirsiniz. Uygulama, kurtarılan dosyayı kaydetmek için yer isteyecektir. Kurtarma tamamlandıktan sonra, onay için mesajı gösterilir. Uygulamayı sistemimizden tamamen silerek test ettik ve uygulama herhangi bir sorun yaşamadan kurtardı.

Ücretsiz sürümü kullanarak, 500 MB’a kadar depolama alanı kurtarabilir ve sosyal sitelerde paylaşırsanız, ücretsiz kurtarma işlemini 2GB’a (500MB + 1.5GB) kadar artırabilirsiniz. Uygulama sabit disk, hafıza kartı, USB, dijital kamera, mobil cihazlar ve diğer depolama ortamlarından kayıp veya silinmiş dosyaları, fotoğrafları, müzik, ses, e-postaları vb. Almanıza izin verir. Ayrıca PC’lerden, dizüstü bilgisayarlardan, dijital cihazlardan, sabit diskten (HDD, SSD, USB, vb.), Depolama ortamından, sunucudan, RAID’den vb. Kurtarma işlemlerini de destekler.

EaseUS, kurtarma algoritmasının iyileştiğini ve artık silinmiş, biçimlendirilmiş ve erişilemeyen verileri daha önceki sürümlerden daha iyi kurtarabileceğini iddia ediyor.

EaseUS Nasıl İndirilir?

Bilgisayarınızdan yanlışlıkla dosyaları sildiyseniz, EaseUS mevcut en iyi kurtarma yazılımlarından biridir. Bağlantıyı kullanarak ücretsiz sürümü indirebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x