GeneliOS UygulamalarUygulamalar

İphone Havalimanı Uygulaması

Reklamlar

Akıllı telefonlar hayatımızda ki bir çok konunun vazgeçilmezi halini aldı. Öyle ki bazı konularda işlerimizi çok kolaylaştırmakta ki bazen ise işler hiç tahmin edemeyeceğimiz şekilde çığırdan çıkarıp biraz başımızı ağırtmakta. Hayatımızın kolaylaştıran yönleri ki bunlar daha çok dikkat çekmektedir. Örneğin bir sipariş vereceksiniz telefon ile aramak yerine online olarak mobil cihaz üzerinden işlem yapabiliyoruz. Ya da bir seyehat için uçak bileti, otobüs bileti almanız gerekiyor acil ve o an ilgili firmanın numarasını bulamıyorsunuz o an devreye belli başlı yazılımlar girer işte.

Iphone havalimanı uygulaması indir
Iphone havalimanı uygulaması indir

Türkiye’de bulunan hava alanlarında ki uçakların uçuş bilgilerini öğrenmek istiyorsunuz bunun hemen yapmak istiyorsunuz ama istediğiniz şeyi yapmak için hemen bir seyehat acentasını aramanız gerekiyor bunu yapmak yerine mobil cihazınıza yükleyeceğiniz bir uygulama sizin aradığınız her türlü bilgiyi size sunmada yardımcı olacaktır.

İphone Havalimanı Uygulaması Özellikleri Nedir?

Mutlu İşler Teknoloji ve İletişim Hizmetleri ‘nin geliştirdiği uygulama size Türkiye üzerinde bulunan hava alanlarından bilgiler aktarmaktadır. Şöyle ki ülkemiz üzerinde bulunan hava limanlarından herhangi birinde bulunan bir seferin uçuş bilgilerini sizlere anlık olarak sunabilmektedir. Tabi bunun yanında bu hava alanlarında ki belli başlı uçuş noktaları hakkında son güncel durumu anlık olarak takip edebiliyorsunuz ve bu uçuş bilgileri içersin de arama yapılabilme olanağı tanımakta uygulama sizlere. Bu şekilde bir arama yapabildiğiniz için bagajınızı hangi banttan alabileceğinizi öğrenme imkanınız da olmuş oluyor. Tüm bu işlemleri tek bir uygulama ile yapabiliyorsunuz.
Uygulama tamamen ücretsiz olup herhangi bir şekilde ücret ödemenize gerek kalmadan uçuşlar hakkında bilgi edinmenizi sağlamaktadır.

Uygulamayı indirme sayfasına erişmek için tıklayınız

Uygulamanın telefonda ki ekran görüntüleri

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et