GenelGoogle Chrome Web Tarayıcı EklentileriNasıl Yapılır?UygulamalarYazılım

Otomatik Olarak instagram Beğeni

Reklamlar

Bu eğitici yazıda, belirtilen etiket etiketini kullanarak instagram mesajlarını otomatik olarak nasıl beğeneceğinizi anlatacağım. Gramp Up adında bir Chrome uzantısı var. Bu eklentiyi kullanarak, instagram yayınlarını otomatik olarak beğenebilirsiniz. Uzantı, feed’inizin fotoğrafları, takipçileri, hashtag hayranları, hashtag, konum ve kullanıcı medyası gibi kullanıcı fanları gibi birden fazla özelliğe sahiptir. Daha fazla bekletmeden otomatik olarak instagram beğeni için devam edelim :)

Otomatik Olarak instagram Beğeni

Uzantı, beğenileri otomatikleştirmek için kodlama gerektirmez. Yapmanız gereken tek şey beğenmek için kategori seçmek. Ardından, gerekli bilgileri girin; örneğin, kullanıcı adı, mesaj sayısı, beğenme sayısı, vb . Bundan sonra, ayarladığınız tercihe göre fotoğrafları otomatik olarak beğenir. Uzatma, her biri arasında 5 saniye boyunca uzanır. Görevi arasında durdurabilir ve günlükleri de silebilirsiniz.

Fikir, Instagram fotoğraflarını çeşitli şekillerde beğenebileceğiniz gibi harika. Herhangi bir konum için, kullanıcının takipçilerinin fotoğrafları gibi, hashtag’ler, hashtag verilen kullanıcılar gibi, kullanıcının fotoğraflarını beğenen fotoğraflar gibi, beğenilerinizi beğenilerinize ekleyebilirsiniz . Bu, diğer kullanıcılardan daha fazla etkileşim almanın harika bir yoludur. Daha fazla takipçi edinmeye yardımcı olur. Ayrıca, en son gönderilerdeki etkileşimi de kontrol edebilirsiniz.

Belirtilen Hashtag’a Sahip Instagram Gönderilerini Otomatik Olarak Beğen

Öncelikle, Gram Up adında bir Chrome uzantısı yüklemelisiniz. Yüklendikten sonra, uzantı sizi InstaWeb adlı sayfaya götürür. Sayfa, Instagram kullanıcı adınızı şifre ile birlikte girmenizi ister. Kimlik bilgileriniz tarayıcınızın içine güvenle kaydedilir.

Instagram hesabınıza giriş yaptığınızda, Instagram hesabınızın ayrıntılarını gösteren gösterge tablosunu göreceksiniz. Solda, aşağıdaki gibi birkaç seçenek var:

 • Like
 • Comment
 • Follow
 • Unfollow
 • Download

Harekete geçmek için Beğen üzerine tıklayabilirsiniz. Bu belirli kategori aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • User Media
 • Your Feed
 • Location
 • Followers
 • Hashtag Fans
 • Like Hashtag
 • User Fans

Bu özellikleri kullanarak fotoğrafları farklı şekillerde beğenebilirsiniz. Örneğin, fotoğrafları karma etiketlere göre beğenebilirsiniz. Bu özelliğe erişmek için Beğen -> Beğen Hashtag. Burada metni girebilir ve gösterilen fotoğraf sayısını seçebilirsiniz. 1’den sonsuza kadar fotoğraf sayısını seçebilirsiniz.

infinity likes yaklaşık 24 saat boyunca kullanmadığınızdan emin olun, aksi takdirde rapor edilebilir. 6 saatin altında
infinity likes kullanılması önerilir. Devam etmek için Çalıştır başlıklı düğmeyi tıklayın . Bundan sonra, bu uzatma işini yapar. İsteğinize göre Instagram mesajlarını otomatik olarak beğenir.

Ayrıca kullanıcı takipçilerinin fotoğrafını da beğenebilirsiniz. Beğen -> Takipçiler’e gidin. Daha sonra kullanıcı adınızı yazarak kullanıcı izleyicilerinizi alabilirsiniz. Ayrıca, 1’den sonsuza kadar izleyici sayısını seçin. Beğenmek istediğiniz fotoğraf sayısını seçebilirsiniz. Sonra Çalıştır üzerine tıklayabilirsiniz. “Günlükler” bölümünün, kullanıcı takipçilerinin fotoğraflarının iyi ulaştığı sonucu gösterdiğini fark edeceksiniz. Sonuçlardaki bağlantıya tıklasanız bile, şimdi sevdiğiniz fotoğrafa erişeceksiniz. Ayrıca aradaki görevi de durdurabilirsiniz.

Sadece kullanıcı takipçilerinin fotoğraflarını değil aynı zamanda kullanıcı takipçilerini de beğenir. Kullanıcılara erişmek için Beğen -> Kullanıcı Fanları’na gidin. Ardından bir kullanıcı adı girin. Ayrıca her kullanıcı için toplam fotoğraf sayısını ve fotoğraf sayısını seçin. Ondan sonra, belirtilen kullanıcının görüntüsünü beğenenlerin Instagram fotoğrafları otomatik olarak gösterilir.

Fotoğrafı kendi yayınınızdan da indirebilirsiniz. Bu, Instagram feed’inizde gösterilen her fotoğrafın bu fotoğraftaki gibi otomatik olarak uzantı aldığı anlamına gelir. Git “Beğen” -> “Besle”. Ardından feed’inizde görmek istediğiniz fotoğraf sayısını seçin. 2 fotoğraf seçip Çalıştır’ı tıklarsanız, Instagram beslemenizden yalnızca en iyi iki fotoğraf görüntülenir.

Diğer bir özellik de yerleri beğenebilmenizdir. Buraya belirli bir konum girebilirsiniz. Ayrıca beğenmek istediğiniz fotoğraf sayısını seçin. Ardından bu uzantı, bu konumdaki tüm görüntüleri arar ve beğenileri otomatik hale getirir.

Ayrıca, verilen etiketin fotoğraflarını beğenenleri beğenebilirsin. Örneğin, #poem girerseniz, #poem’i beğenen, bu uzantı kullanıcının fotoğraflarını beğenir.

Kısaca

Instagram hesabınızdaki beğenileri otomatikleştirmenin basit bir yoludur. Uzantı, rastgele fotoğrafları beğenmek için çok faydalıdır. Gönderi ve beğenilerin sayısı için tercih belirleyebilirsiniz. Ve uzatma gerçek zamanlı olarak otomatik olarak çalışır. Ancak evet, 6 saatten fazla kullanamadığınız için Sonsuzluk beğenilerine bakmak zorundasınız. Bunun yanı sıra, Instagram uzantısını otomatik olarak beğenmenin mükemmel bir yolu olarak bu uzantıyı gerçekten seviyorum.

Gram Up’ı Nasıl Kurabilirim?

Gram Up’ı dene bağlantısını kullanarak web tarayıcınıza eklentiyi kurabilirsiniz. Sadece açılan sayfada eklentiyi kur demeniz yeterli olacaktır.

Uygulamayı kullanmak istemiyorsanız sizlere öneri olarak ücretsiz instagram beğeni yapmanızı sağlayacak siteleri örnek vermek isterdim. Ama henüz hiç bir siteye güveniyor değilim ama yine de kontrol edin kendi güvenlik yöntemleriniz ile değişik siteler bulabilirsiniz.

Diğer instagram içerikli makalelerimize bu bağlantıdan erişebilirsiniz.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. denemekte fayda var yani çok hoşumuza gitmezse istediğimiz etkiyi yakalamazsak geri kullanmayabiliriz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et