AndroidAndroid UygulamalarGenelUygulamalar

Android için en iyi 5 Poster Maker Uygulamaları

Reklamlar

Görsellerin kelimelerden daha güçlü olduğunu söylerken seni şaşırtmamalıyım. Daha uzun süren ve zihinlerimiz üzerinde daha büyük bir etkiye sahip olan bir fikir veya duygu verme gücüne sahiptirler. İşte Android için en iyi 5 Poster Maker Uygulamaları.

Facebook bile görüntüleri durum olarak kullanmaya başladı. Bu harika Facebook özelliği ile sıkıcı bir metin durumu yüklemek yerine harika grafikler oluşturabilirsiniz. Ancak markalar için bu işlev çok iyi değil. Ve tüm platformlarda mevcut değildir.

Android için en iyi 5 Poster Maker Uygulamaları

Bu yüzden poster yapımcısı uygulamalarına ihtiyacımız var. İster bireysel ister marka olun, bu uygulamalar harika posterler, afişler, el ilanları ve pazarlama reklamları oluşturmanıza olanak sağlar. Bu afiş oluşturucu uygulamaları, özellikle reklam grafikleri oluşturmanız gerektiğinde kullanışlıdır.

Bu makalede, Android cihazlarınıza indirebileceğiniz en iyi 5 poster yapımcısı uygulamasını seçtik.

  • Poster Maker, Flyer Designer, Ads Page Designer
  • Canva
  • PosterLabs
  • Digital Flyer & Poster Maker
  • Desygner

Poster Maker, Flyer Designer, Ads Page Designer

Poster Maker, Flyer Designer, Ads Page Designer uygulaması, bir afiş oluşturucu uygulamasından ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Sıfırdan poster oluştururken veya önceden hazırlanmış posterleri kullandığınızda, uygulama size her ikisini de verir.

Hazır posterlerde her seviyeyi beğeninize göre kişiselleştirebilirsiniz. Yazı tipini, renkleri, arka planı vb. Değiştirebilirsiniz. Şu anda, üç kategoride örnek afişler alıyorsunuz: Ücretsiz Tasarımlar, Satış ve Spor.

Poster Maker, Flyer Designer, Ads Page Designer Nasıl Kullanılır

Yeni bir poster oluşturmak istiyorsanız, mevcut çeşitli ayarlar ve seçenekler var. Baştan itibaren çeşitli seçeneklerden arkaplanı seçebilirsiniz, örn. Renk, görüntü, doku veya örnek arka plan Arkaplan seçildikten sonra, uygulamanın yöneticisi sizsiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çeşitli çıkartmalar sunar. Satış etiketleri, afişler, kurdeleler, dekorasyonlar vb. Arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca metinler için efektler ve hoş özelleştirme seçenekleri de elde edersiniz.

Genel olarak, ben bir poster yapımcısı uygulaması tarafından ihtiyaç duyulan tüm özellikleri sunduğu için uygulamayı seviyorum. Ancak, bir sonraki uygulamada olduğu gibi daha fazla ücretsiz şablon olabileceğini düşünüyorum.

Poster Maker, Flyer Designer, Ads Page Designer indir

Canva – Ücretsiz Fotoğraf Düzenleyici Ve Grafik Tasarım Aracı

60.000’den fazla şablonla, Canva uygulamasında hemen hemen her durum için bir şablon bulunur. Sadece bu değil, aynı zamanda farklı boyut ve tiplerde şablonlar sunuyor. Örneğin, Facebook kapakları, El ilanları, Davetiyeler ve Twitter gönderileri vb. İçin ayrı şablonlar vardır.

Bir şablonu seçtikten sonra, tamamen özelleştirebilirsiniz. App bazı cliparts sağlarken, etiketlerden yoksun. Ancak, bu uygulamada birden fazla font katmanı ve görüntü ekleyebilirsiniz.  

İnan bana, bu güzel uygulamayı seveceksin. Poster yapımını çok kolaylaştırıyor. Yeni doğmuş olsanız bile, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız işleriniz karşısında şaşıracaksınız. 

Canva hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Canva İnceleme adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Canva indir

PosterLabs

PosterLabs, profesyonel afişler ve posterler hazırlamanızı sağlayan çok şık bir uygulamadır. Sıfırdan başlamanıza izin vermiyor ama özelleştirilebilir şablonlar sunuyor. Üç kategoride şablon alırsınız – Klasik, Şık ve Minimal. Bu kategorilerden herhangi bir şablon seçin ve resimleri isteğinize göre özelleştirin.

PosterLabs Nasıl Kullanılır?

Uygulama harika şablonlar sunsa da, garip bir şekilde metni özelleştirmenize izin vermiyor. Birkaç satır olsa da hepsini değiştirebilirsiniz. Kötü haber! 

Uygulamanın bize metni değiştirmesine izin diliyorum. Bu özelliği elde edene kadar, önceden tanımlanmış metinle birlikte yaşamak zorunda kalacağız. 

PosterLabs indir

Digital Flyer & Poster Maker

Digital Flyer & Poster Maker uygulamasındaki reklamları yoksayırsanız, süper havalı şablonlar sunduğunu fark edeceksiniz. Yine, boş bir şablondan başlayamazsınız, ancak mevcut şablonları değiştirebilirsiniz.

App İş, Kurumsal, Etkinlik, Fitness, Büyük Açılış, Bölüm, Restoran ve diğerleri gibi çeşitli şablon kategorileri sunar. Bir şablon seçtiğinizde, önce arka plan görüntüsünü, ardından neyse ki metni içeren diğer tasarım öğelerini değiştirebilirsiniz. 

Poster oluşturmak için harika bir uygulama olmasına rağmen, şahsen uygulama tasarımında eksik olan bir şey olduğunu hissediyorum. Kullanıcı dostu hissetmez. Yine de bir atış yapmak için çekinmeyin. 

Digital Flyer & Poster Maker indir

Desygner

Desygner uygulamasıyla ücretsiz müthiş profesyonel görüntüler oluşturabilirsiniz. Bu uygulama sosyal medya gönderileri, başlıklar, reklamlar, pankartlar, el ilanları, kartvizitler, bültenler ve başka birçok şey oluşturmanıza olanak sağlar. Bu uygulama bile logo oluşturmanıza olanak sağlar. Bazı şablonlar ücretsiz olsa da, premium şablonların geri kalanını satın alabilirsiniz.

Bu uygulama ile resimlerin en küçük ayrıntılarını bile kişiselleştirebilirsiniz. Sürüm geçmişini görüntüleyebilir ve görüntüleri yeniden boyutlandırabilirsiniz. Başyapıtınızı yaratmayı tamamladığınızda, görüntüyü indirebilir veya doğrudan sosyal medyada yayınlayabilirsiniz.

Tamam, bu kusur arama değil, ancak uygulama diğer uygulamalara göre yavaş görünüyor. Bununla birlikte, bu uygulamayı incelemenizi öneririz çünkü güçlü bir uygulama ve onunla temelde bir şeyler yapabilirsiniz.

Desygner indir

Daha Fazla Seçenek

Yukarıdaki uygulamaların çoğu resimleri yaratıcı bir şekilde işler. Ancak, yalnızca metin içeren posterler oluşturmak istiyorsanız, Poster Maker, Poster Maker ve Poster Designer ‘ı etkinleştirin.

Artık broşürler, posterler ve afişler oluşturmak için kullanmanız gereken Android uygulamalarını bildiğinize göre, iç sanatçınızı harika sanat eserleri yaratmak için hazırlayın.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et