GenelWebmasterWebmaster Araçları

Adobe Illustrator Şablonlarını İndirmek İçin En İyi Web Siteleri

Reklamlar

Adobe Illustrator, bu araçla yeni başlıyorsanız ve alanınızdaki mevcut bazı çalışmalara göz atmak isterseniz, Adobe Illustrator şablonlarını indirmek için en iyi web sitelerini bulabileceğiniz bu makaleyi izlemelisiniz. Hemen hemen aşağıdaki tüm web siteleri kullanmakta serbesttir. Bununla birlikte, bu isimlerin isminizle ve ödeme kredisi vermeden kullanılması tavsiye edilmez.

Adobe Illustrator Şablonlarını İndirmek İçin En İyi Web Siteleri

Grafik veya web tasarımındaysanız, Adobe Illustrator hakkında bir şeyler duymuş olabilirsiniz. Bir yandan, Photoshop bir fotoğraf düzenleme aracı gibi. Öte yandan, Illustrator uygulaması, mektup kapağı, kapak, uygulama simgeleri, dergi kapağı vb. Tasarlamak için kullanabileceğiniz bir tasarım uygulamasıdır.

Freepik

Freepik , Adobe Illustrator şablonlarını veya vektörlerini indirmek için en iyi kaynaklardan biridir. Adın belirttiği gibi, bu web sitesindeki vektörleri ücretsiz olarak indirebilir ve Adobe Illustrator uygulamasının en son sürümünü kullanıyorsanız, yazılımınızla uyumluluk konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmamalısınız. Bu web sitesi hakkında en iyi şey, tüm kullanımları ticari kullanım için indirebilir ve eklenmiş bir dize yoktur. Kartvizit, tebrik kartı, simgeler, modern sanat, özgeçmiş, dergi kapağı ve benzeri bulabilirsiniz.

Free Vector

Adın belirttiği gibi, Free Vector adında bu güzel web sitesinden ücretsiz Adobe Illustrator şablonları indirebilirsiniz.Diğer web sitelerinin yaptığı kadar çok vektör sunmasa da, bu web sitesinde bir ton ücretsiz vektör bulabilirsiniz. Sadece istediğiniz vektörü aramanız gerekiyor ve daha sonra kullanmak için indirebilirsiniz.Ancak, bu web sitesi PREMIUM seçeneğinden beri mevcut olan tüm vektörler ücretsiz değildir.

Vecteezy

Vecteezy, herhangi bir sorun olmadan indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz büyük bir ücretsiz vektörler veritabanına sahiptir.Bir doku bulmak ya da bir tebrik kartı yapmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, bu web sitesinde kesinlikle bulabilirsiniz. İndirmek istediğiniz bir şablonu bulmak için kullanabileceğiniz çok sayıda kategori var. Söz konusu web sitesi ücretli bir abonelik sunduğundan, tüm vektörleri ücretsiz olarak alamazsınız. Eğer abone olursanız, güzel görünümlü şablonlar indirebilir ve herhangi bir sorun olmadan kullanabilirsiniz.Yoksa, işinizle herhangi bir şablonu kullanmadan önce izni kontrol etmelisiniz.

Pixeden

Photoshop veya Illustrator kullanıyorsanız, Pixeden yanı sıra Al dosyası sunduğu için Pixeden’i oldukça kullanışlı bulabilirsiniz. Makbuzları, kartvizitleri, arka planları, metin efektlerini, dokuları, mobil uygulama kullanıcı arayüzünü ve daha fazlasını indirebilirsiniz. Tek dezavantaj bu web sitesi ile bir hesap oluşturmanız gerekir. Aksi halde, Pixeden herhangi bir dosyayı indiremezsiniz. Bu web sitesinden indirebileceğiniz en iyi şey pano tasarımıdır. Herhangi bir analiz türü uygulaması oluşturuyorsanız, bu web sitesinden bazı önerilere göz atabilirsiniz.

Stockio

Stockio, işiniz için bedava vektörleri indirmek için kullanabileceğiniz başka bir kaynaktır. YouTube videonuz da kullanmak isteyip istemediğiniz veya fiziksel kullanımdan yazdırmak istediğinizde, bu siteyi iyi bir şablon bulmak için kesinlikle kullanabilirsiniz. Dergi kapağı, gösterge tablosu önerileri, simgeler, sosyal medya kapak fotoğrafı ve benzerlerini bulabilirsiniz.Bu web sitesi hakkında en iyi şey, ondan herhangi bir vektör indirmek için herhangi bir hesap oluşturmanız gerekmez.

Vexels

Kullanılabilir şablonların sayısı diğer web sitelerinden görece düşük olsa da, güzel şablonlar elde etmek için bunu kullanabilirsiniz. Ancak, Vexels ile ilgili problem, işlerini ticari kullanım için kullanamazsınız. Yapabilirsin, ama 5 dolarlık bir lisans almalısın. Tüm şablonlara erişmek istiyorsanız, aylık 7,50 ABD doları abonelik satın alabilirsiniz. 60.000’den fazla tasarım, 200 indirme / ay, bir tasarım isteği / ay ve bunların desteklerini içerir. Herhangi bir vektör bulmak için seyahat, dekorasyon, tatil, düğün, simge vb. Bu sitenin kategorilerini kullanabilirsiniz.

Vector Portal

Vector Portal , herhangi bir amaçla indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz büyük bir ücretsiz Adobe Illustrator şablonu koleksiyonuna sahiptir. Ancak, web sitesine göre, bir kredi iyi görünmekle birlikte zorunlu değildir. Bu web sitesi ile ilgili en iyi şey, hesap oluşturmanıza gerek yoktur. Öte yandan, işiniz için istenen vektörü bulmak için kullanabileceğiniz çok sayıda kategoriye sahiptir. Şablonlardan ayrı olarak Illustrator fırçasını, şeklini ve daha fazlasını indirebilirsiniz.

Shutterstock

Bir yazar, blogcu veya medya insanı iseniz, muhtemelen en büyük stok fotoğraf veritabanı olan Shutterstock’u duymuş olabilirsiniz. Stok görüntüden ayrı olarak bu web sitesinde tonlarca vektör alabilirsiniz. Ticari amaçlı veya başka bir amaçla kullanmak isteyip istemediğinizi düşünmeden, bu web sitesinden kesinlikle indirebilir ve buna göre kullanabilirsiniz. Bu, Shutterstock vektörlerinin ücretsiz olarak mevcut olmadığını belirtmek anlamsızdır. Aslında, bunlar da oldukça pahalıdır.

Bu kadar! Adobe Illustrator şablonlarını indirmek için en iyi web sitelerinden bazıları bunlar. Umarım onları istersiniz. İstediğiniz şablonu bulmak için tüm bu web sitelerini farklı durumlarda deneyebilirsiniz.

Ayrıca ücretsiz vektör görselleri temin edeceğiniz web siteleri hakkında ki makalemiz için buraya göz atabilirsiniz.

5 1 vote
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x