GenelOyunUygulamalarWindows

Windows PC ve MAC için En iyi 5 Xbox One Emulator

Reklamlar

Oyun severler her zaman koleksiyonlarına eklemek için yeni şeyler ararlar. PC / dizüstü bilgisayarlar, oyuncuların oynamaktan hoşlandıkları cihazlardır. Xbox bazı muhteşem oyunlar sunan böyle bir konsol. Ancak bu oyunu Xbox konsolu olmadan oynayamıyoruz. Bu yazıda PC’niz de ve MAC’iniz de Xbox oyunlarının bulunduğu oyunla ilgili tam bir eğitim bulacaksınız. 2019’da Windows ve MAC için 5 en iyi Xbox One emülatörlerine bir göz atalım.

Windows PC ve MAC için en iyi 5 Xbox One Emulator (2019)

Oynamak insanlar için bir hobi haline geldi. En iyi oyun deneyimini elde etmek için, insanlar oyun klavyeleri ve fareleri, daha iyi grafik kartları ve hatta Xbox’lar, oyuncuların oyun oynaması için özel donanımlar satın alıyor.

Bir Xbox’taki oyun deneyimi çoğu oyun cihazıyla veya donanımıyla karşılaştırılamaz. Ancak, her oyuncunun en iyi oyun ortamını yaşamak için bir Xbox satın alması mümkün değildir.

Windows PC ve MAC için 5 en iyi Xbox One Emulator
Windows PC ve MAC için en iyi 5 Xbox One Emulator (2019)

Xbox Emülatörü Nedir?

Bu gibi durumlarda, bir PC’de bir Xbox emülatörü kullanılabilir. Xbox emülatörü, PC’nizin Xbox uyumlu oyunları bilgisayarınızda çalıştırabileceği sanal bir ortam oluşturur. İnternet de birçok Xbox emülatörü vardır.

Ancak her Xbox emülatörü en iyi deneyimi sunmuyor. Yani burada bulabildiğiniz ve bilgisayarınızda Xbox oyunlarını oynamak için kullanabileceğiniz en iyi Xbox emülatörlerinin bir listesi var.

Xbox One Emülatörlerinin Yararları:

  • En çok aranan ve istenen bir yararın kullanımı ücretsizdir. Bu Xbox emülatörlerinin kullanımı ücretsizdir ve bunları ücretsiz olarak çalıştırabilirsiniz.
  • Bu emülatörleri kullanmak size gecikmesiz bir deneyim sunar.
  • Ultra HD deneyimiyle, yüksek kaliteli malzemelerin akışına ve oynatılmasına yardımcı olabilirsiniz.

Windows Ve MAC İçin En İyi Xbox Emülatörleri

İşte Windows XP, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 PC’niz ve MAC OS X’iniz için 5 en iyi Xbox emülatörlerinin listesi. Bu Xbox emülatörlerini bilgisayarınızda şaşırtıcı oyunları oynayabilirsiniz. Size Windows için en iyi Xbox 360 emülatörlerini tanıtalım.

CXBX Emulator

Bu Xbox emülatörü listemizde 1. sıradadır ve Windows’un hemen her sürümüyle uyumludur. Gerçek bir kullanıcı deneyimi sunuyor!

Ancak, bu Xbox emulatoru, Turok, Battle CRY, Whacked, Futurama ve Smashing Drive da dahil olmak üzere Xbox oyunlarının yalnızca beşini sıraladı. Bilgisayarınızda bu emülatörü çalıştırmak için iyi bir spesifikasyon olmalı!

Xbox One CXBX Emulator İndir

Xeon Emulator

Bu Xbox emülatörü, performansı ve oyunun grafikleriyle tanınır. Bu emülatör, oyundaki ilerlemesini kaydetmeyi her zaman unutan tüm oyuncular için çok uygundur. Xeon emülatörü, ilerlemenizi otomatik olarak kaydeder, böylece bıraktığınız noktada poz vermeye devam edebilirsiniz. Ayrıca, önceki emülatörde olduğu gibi, bu emülatör tarafından desteklenen oyun sayısıyla da sınırlı kalmayacaksınız.

Bu Xbox emülatörü ile PC’nizdeki neredeyse tüm Xbox oyunlarını oynayabilirsiniz. Bu Xbox emulatoru hem Windows hem de DOS altında verimli bir şekilde çalıştırılabilir.

Xbox One Xeon Emulator İndir

DXBX Emulator

DXBX Emülatörün özelliği, PC’niz de bir Xbox oyunu oynamadan önce, bunların bir EXE dosyasına dönüştürülmesidir, böylece PC oyunu daha kolay çalıştırabilir. Bu, sorunsuz ve heyecan verici bir kullanıcı deneyimi sağlar. Bu emülatörün tek dezavantajı, 64 bit bir bilgisayarda çalıştırılamamasıdır.

Yalnızca 32 bitlik kullanıcılar bu emülatörü kullanarak bilgisayarlarında Xbox oyunları oynayabilir. Ayrıca, PC’nizde Xbox için mevcut olan herhangi bir oyunu oynayabilirsiniz.

Xbox One DXBX Emulator İndir

Xenia Emulator

Xenia emülatörü, PC’nizde 50’den fazla Xbox oyunu çalıştırabilir. Bu emülatörün geliştiricileri, emülatörün kalitesini artırmak için düzenli olarak güncelleştirmeler yayımlar. Kullanıcı dostu bir Xbox emülatörü arıyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey bu!

Xbox One Xenia Emulator İndir

EX360E Emulator

EX360E Emulator, PC’niz de Xbox oyunlarını çalıştırmak için temel işlevini verimli bir şekilde yerine getiren en az emülatör türüdür! Bu emülatör bile, oyunu PC uyumlu dosyalara dönüştürür; bu da çalışmasını kolaylaştırır ve gecikme gerektirmeyen bir kullanıcı deneyimi sağlar. Minimum bir emülatör olduğundan, kullanıcı arayüzünü diğerleri gibi sezgisel olarak bulamazsınız.

Xbox One EX360E Emulator İndir

Sonuç:

Bunlar sizin için bulabileceğimiz en iyi Xbox emülatörlerindendi! Onları deneyebilir ve hangi bilgisayarda Xbox oyunlarını oynamak istediğinize karar verebilirsiniz. Bahsi geçen Xbox emulator önerilerinden her biri kendine özgü bir işleve sahiptir ve kullanımı ücretsizdir!

Böyle bir Xbox Emülatörünün Windows 2019 için (yukarıda listelenmemiş) olup olmadığını biliyorsanız, lütfen yorumlar bölümünde bize bildirin.

Windows PC için en iyi 5 iOS Emülatör hakkında bilgi almak için bu makalemizi okuyabilirsiniz.

4.5 2 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x