GenelinternetLinuxYazılım

10 Linux için En iyi VPN Hizmeti

Reklamlar

Herhangi bir kötü amaçlı tehdit veya siber saldırı görünmeden ve çalışmanızı uygunsuz şekilde engellemeden önce çevrimiçi gizliliğinizi korumak istediğinizden eminiz. İnsanların çoğu açık internet tarama risklerinin farkında. Peki Linux kullananlar için “10 Linux için en iyi VPN hizmeti” arayışında iseniz doğru yerdesiniz.

10 Linux için En iyi VPN Hizmeti | Linux VPN

Sadece iyi bir VPN’in aradığınız gizliliği sağlayabildiği daima unutulmamalıdır. Burada, Ubuntu için en iyi VPN’i getirirken, Linux kullanıcılarının bu konuda geride kalmadıklarından emin olmak istiyoruz.

Neden Linux için En iyi VPN’leri Kullanmalı?

  • Kendinizi bilgisayar korsanlarından ve meraklılardan koruyun.
  • Favori içeriğinizin, çeşitli kanallardan engellenmesini kaldırın.
  • Güvenli torrent.
  • 2 bağlantı arasında şifreli tünel.
10 Linux için En iyi VPN Hizmeti | Linux VPN
10 Linux için En iyi VPN Hizmeti | Linux VPN

1. NordVPN

Peki, Linux kullanıcıları için iyi bir haber, NordVPN‘in son zamanlarda özel uygulamasıyla ortaya çıkması ve komut satırı uygulaması olarak çalışması. Linux VPN konusunda bütçe dostu bir şekilde güvenilir bir şifreleme ve çevrim içi özgürlüğü arayanlar, buna Linux için en iyi VPN‘lerden biri olarak adlandırılabilir.

Benzersiz kılan diğer özellikler, otomatik öldürme düğmesidir; böylece hassas veriler ortaya çıkmaz, kötü amaçlı yazılımdan koruma filtresinin varlığı ve 6 aygıtı aynı anda bağlayabilme özelliği bulunur.

ArtılarıEksileri
Hızlı servis ile 60’tan fazla ülkede sunucu sunar.Bazı güvenilir olmayan sunucular gizliliğinizi engelleyebilir
OpenVPN, PPTP protokolleri vb. Kurmak için kapsamlı kullanıcı tabanlı eğitimler mevcuttur.Tarama hızı düşebilir, seçilen sunucuda yoğun trafik yaşandığı için.

NordVPN web sitesi için tıklayınız. Aylık 2.99 Dolardan başlayan fiyatlarla.

2. SurfShark

Konumunuzun oldukça gizli ve gizliliğin bozulmadan kalmasını sağlayan Surfshark, kimlik avı girişimleri, reklamlar, kötü amaçlı yazılımlar vb. ile mücadelede oldukça başarılıdır. Bunu, faaliyetlerinizin bir kaydını tutmadığı için Linux için en iyi VPN‘lerden biri olarak etiketlemek isteyebilirsiniz. Gizli bir düğme vardır ve kullanıcılarına 24/7 canlı sohbet desteği sunar.

Surfshark’ın bir diğer güzel yanı, her hesap tarafından aynı anda sınırsız bağlantı kurabilmesidir. Güzel değil mi? Artık aile üyelerinizle veya arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer gibi vb. yayıncıların bölgeye göre gelen engellenmiş içeriği engellemesini kaldırabilirsiniz.

ArtılarıEksileri
Kamuflaj Modu kimliğinizi kendi internet sağlayıcınızdan bile gizler.Bazen yavaş sunucu.
Bir hesap üzerinden sınırsız cihaz bağlantısı.

SurfShark’ı Buradan Satın Alın

3. HideMyAss

Linux VPN arayışınızda yeni başlamış olsanız bile, bu VPN hizmeti, kullanımı basit olduğu ve herkese ortalamanın üzerinde hız sağladığı için internet güvenliğiniz için bir artı puandır. Heyecan verici haber, 880’den fazla sunucuyu ve 280’den fazla sunucu konumunu barındırabilmesidir.

İlginçtir ki, burada 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne sahipsiniz ve bu da şüphesiz Linux için en iyi ücretsiz VPN kategorisine girmesini sağlıyor. Kısıtlı web sitelerine erişebilir, ISS izlemeyi durdurabilir, güvenli çevrimiçi bankacılık gerçekleştirebilir ve unutmamak için oyunlarınızda ve uygulamalarınızda hızlı bir şekilde çalışabilirsiniz.

ArtılarıEksileri
Kullanıcıların aralarından seçim yapabileceğiniz harika sunucu kapsamı.Bazı oturumların oturum açtığı görülmüştür.

Linux için HideMyAss VPN indir.

4. ExpressVPN

Linux VPN arayışınızda ExpressVPN Sadece popüler değil aynı zamanda Linux için en iyi VPN diyebilirsiniz, kullanımı oldukça kolaydır, komut satırı ara biriminde çalışır ve rakiplerinden daha hızlı olduğunu iddia eder. İlginç bir şekilde, sunucu listesi güncel kalır ve kullanıcılar OpenVPN protokolü üzerinden UDP ve TCP arasında kolayca geçiş yapma seçeneğine sahiptir.

Gerektiğinde aktif müşteri desteğini kim istemez? İyi. Express VPN gizliliğinize dikkat ederken 24/7 hazırdır ve Netflix, Hulu, HBO, vb. platformların bölgesel engellemelerini de aşar.

ArtılarıEksileri
94 ülkede güçlü ağ.Diğer birçok rakipten daha pahalı.
Bir seferde 3 eş zamanlı bağlantıyı yönetebilir.
Test kullanımından tatmin olmadığında 30 gün içinde para iade garantisi.

Linux için ExpressVPN resmi sayfasına buradan erişebilirsiniz.

5. AirVPN

AirVPN’in son derece özelleştirilebilir özellikleri sayesinde, aynı zamanda güvenilirdir ve kullanıcının gizliliğine odaklanır ve sizi Linux için en iyi VPN‘lerden biri yapar. Burada kolay yapılandırma için komut satırını veya GUI’yi kullanma seçeneklerine sahipsiniz.

AirVPN, tek bir hesaptan geçiş yapmayı sağlayan sınırsız sunucuların yanı sıra trafik sınırı da içermez. Artık herhangi bir kayıt izi bırakmadan ve IP’yi verimli bir şekilde gizlemeden internette kolayca gezinebilirsiniz. Anahtar değiştirme, askeri düzeyde şifreleme ve dahili DNS çözümleri, kafaları yüksek tutuyor.

ArtılarıEksileri
Birçok ülkede yüksek performanslı sunucular.Gelişmiş yapılandırmalar yeni kullanıcılar için zorlaştırır.
Her hesap için 5 eş zamanlı bağlantı.

Linux için AirVPN hizmeti resmi sayfası.

Google Chrome için VPN mi arıyorsunuz?
Chrome web tarayıcınız için en iyi 10 VPN eklentisini listeledik. Dilerseniz Google Chrome Tarayıcı için 10 En İyi Ücretsiz VPN Uzantıları adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

6. Mullvad

Bu, güçlü Linux VPN, IPv6 koruması nedeniyle günlüklerinizden hiçbirinin izlenemediği Ubuntu için en iyi VPN‘i kurma seçeneğiniz olabilir. Grafiksel Kullanıcı Arayüzüne dayanır ve kill switch, DNS kaçak koruması, port yönlendirme, vb. Gibi özellikleri kullanır.

Dikkat edilmesi gereken bir başka şey, uygun fiyatta olması ve elbette herkes ellerini cebine sığacak bir şey üzerinde denemek istiyor. Tek yapmanız gereken onu indirmek ve sorunsuz bir şekilde ‘Özel Ninja’ olmak.

ArtılarıEksileri
Hiçbir kişisel bilgi girilmez ve anonim modda bile ödemeler yapılır.Sınırlı sunucular arasında seçim yapabilirsiniz.
Basit ve hızlı kullanım.

Linux için Mullvad VPN resmi sayfası için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

7. TorGuard

3000’den fazla sunucuya ve 68 sunucu yerine kim hayır diyebilir ki? Öğlen değil mi? İşte bu yüzden Linux için en iyi VPN‘i hizmetinizde seçebilirsiniz. Linux VPN TorGuard ile yapılan kötü amaçlı yazılımlara karşı üst düzey güvenlik, reklam engelleme ve güvenlikten gerçekten emin olabilirsiniz.

Dahası, servisler emsallerinden daha ucuzdur ve gerektiğinde eklentileri kullanabilirsiniz. Sınırsız hız, 7/24 destek ve bir hesap üzerinden 8’den fazla bağlantıya sahip olmakta özgürsünüz.

ArtılarıEksileri
Çok çeşitli sunucu seçimi mevcut.Ortalama performans diğerleri ile karşılaştırıldığında ölçülmüştür.
SSL Stealth VPN erişimi olan engellemeleri atlayın.

Linux için TorGuard VPN indirme sayfasına bu bağlantı ile erişebilirsiniz.

8. VPN Unlimited

VPN Unlimited, sadece Linux için en iyi VPN değil, aynı zamanda Windows, iOS, Mac vb. için de geçerlidir. Herhangi bir izlemeyi, reklamı, kötü amaçlı yazılımı ve daha fazlasını durdurmaya yardımcı olan OpenVPN protokolünü oldukça desteklemektedir.

Bu Linux VPN önerimiz Netflix, ESPN +, HBO, vb. Gibi ana kanalların içeriğinin dünyanın her yerinden izlenme engellenmesine yardımcı olur. Son derece güvenli bir AES-256 şifreleme yöntemine sahip olduğunu iddia ediyor, böylece hiçbir üçüncü taraf özel işlerinize erişmeyi düşünemiyor.

ArtılarıEksileri
Tavizsiz hız, çevrimiçi özgürlük ve mutlak anonimlik önemli özelliklerdir.Torrent yetenekleri oldukça sınırlıdır.
7/24 müşteri desteği

Linux için VPN Unlimited indirme sayfasına bu bağlantıdan erişebilirsiniz.

9. PureVPN

PureVPN kullanan tüm engelli programlarınızı çevrim içi olarak birçok sunucuda görün. Hong Kong merkezli bu VPN servisi, seçtiğiniz yere akıllı bağlantı nedeniyle Ubuntu için en iyi VPN listesinde bir başka servis.

Evet, bu Linux VPN tavsiyemiz kayıtlarınızı saklamaz ve sizi herhangi bir izlemeye karşı korur. Bu tünelin keyfini aynı anda beş aynı anda bağlayabilirsiniz.

ArtılarıEksileri
AES-256 şifreleme.Birkaç sunucuda indirme hızı çok yavaş.
Düzgün ve sınırsız Torrenting deneyimi.

Linux için PureVPN indirme bağlantısı.

10. Proton VPN Client Tool

Profesyoneller tarafından geliştirilen İnternet gizliliğiniz, Linux için Proton VPN adlı en iyi ücretsiz VPN tarafından sağlanacaktır. Bu İsviçre tabanlı aracın güçlü gizlilik yasalarına uyduğunu ve faaliyetlerinizi kaydetmediğini veya bilgileri üçüncü taraflara ifşa etmediğini unutmayın.

Güçlü şifreleme standartları ve gizli servislerin korunması Linux VPN önerimiz Proton VPN ile büyük bir ölçüde artı.

ArtılarıEksileri
Sızdırmaz bağlantı. Güçlü müşteri desteğiSınırlı protokoller var.

Linux için ücretsiz VPN Proton VPN Client Tool indirme bağlantısı.

Sonuç

Artık 10 Linux için en iyi VPN‘in bir listesine sahip olduğunuza göre, her biri hakkında dikkatlice okuyarak bir arama yapmanız yeterlidir. Ubuntu için en iyi VPN‘in hızlı performans, etkinlik kaydı yapmamak, çevrim içi içeriği sınırsız izlemek ve güçlü şifreleme gibi önemli özelliklere sahip olacağı unutulmamalıdır.

Sizden haber almak istiyoruz!

Makalemiz hakkındaki görüşünüzü ve yorumlarınızı paylaşmak istiyorsanız, bize aşağıdaki yorum bölümüne yazmanız yeterlidir. Umarız bu yazı, son çağrıyı almanıza yardımcı olmuştur.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklamlar bizim için önemli lütfen reklam engelleyicinizi kapatır mısınız?