BilgisayarGenel

Zotac Yeni ZBOX C serisi Mini PC’leri Duyurdu

Reklamlar

Zotac, ZBOX Mini PC’ler, ZBOX Q Serisi, geçen yıla ait VR Sırt Çantası ve şimdi tüm yeni ZBOX C Serisi Mini PC’ler ile tanınıyor, Zotac sürekli olarak bilgisayar donanımındaki sınırı zorlamaya çalışıyor ve en güçlü boyutları, ısıyı ve gürültüyü azaltırken mümkün olan sistemler. Yeni ZBOX C Serisi Mini PC‘leri ürettiklerinde, akılda tuttukları şey buydu. PC kullanıcılarının ihtiyaç duydukları işi küçük bir form faktöründe yapabilmelerini sağlamak.

Hyper Threading ile Zotac ZBOX C Serisi Özelliği 8. Nesil Dört Çekirdek

Görünüşe göre Zotac, ofisten oturma odasına daha farklı tarzdaki odalara sığacak şekilde iki ton tasarımıyla geçti. Şık, modern petek tasarımı, en iyi hava akışını sağlarken yeni bilgisayarınızı ayırt eder; Zotac, yeni Mini PC’leri, önceki nesil C Serisine göre yüzde 66’ya varan oranda daha fazla soğutma gücü sağlayacak şekilde tasarladı.

PC, fansız ve 25W TDP soğutma kapasitesine sahip, fanlar veya sabit disk sürücü olmadan uzun vadede bu sürücünün arızalanması daha az muhtemel. Tamamen yeni tasarım 270 dereceye kadar nefes alabilirlik özelliği, imza alan petek modelimiz sayesinde maksimum hava alabilirlik için açık havalandırmayla tasarlanmış yüzeyin yüzde 90’ını barındırıyor.

C Serisi nano dizisi ‘tarihinde ilk kez Hyperthreading özelliğine sahip dört çekirdekli bir Intel Core i7 işlemci. Yeni ürün serisi, önceki nesillere göre yüzde 20’ye varan daha hızlı işlem performansı sağlıyor.

Zotac C Serisi Mini PC, 8 çekirdekli Intel Core i7 CPU’yu, 4 çekirdekli ve HT gibi küçük bir pakette öncekinden daha fazla performans için paketliyor. Gigabyte’ın BRIX serisi PC’lerine nasıl yerleştirildiğini görmek ilginç olurdu.

Son olarak, bağlantı için PC, Intel UHD 620’yi 4k 60Hz’ye veya çift ekrana, iki adet ön USB Tip-C’ye tek bir Tip A, SD Kart yuvası ve 4 adet USB 3.0 bağlantı noktası kullanırken bir DisplayPort 1.2 ile birlikte bir HDMI 2.0 bağlantı noktasına sahiptir. Son derece iyi yuvarlanmış bir G / Ç için çift ethernet ile arka.

Fiyatlandırma ve Kullanılabilirlik

Ne yazık ki Zotac, Zbox C Serisi mini PC’deki fiyatlandırma ve diğer yapılandırma seçeneklerinde oldukça sessizdi.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x