GenelNasıl Yapılır?Sosyal MedyaYouTube

Ücretsiz YouTube Video Sıralama Kontrol Araçları

Reklamlar

YouTube ‘de bir videonun sıralamasını kontrol etmek için en iyi ücretsiz YouTube video sıralama kontrol araçları.

Burada, bu araçlar, YouTube aramada paylaşılan videoların sıralarını doğrulamak için videonun URL’sini birkaç anahtar kelimeyle birlikte kabul eder.

Aşağıdaki hizmetlerde, çevrimiçi olarak videolarınızı sıralamanızı ve analiz etmenizi sağlayan bir tarayıcı aracı ekledim. İsterseniz, rakip videolarınızın sırasını kontrol etmek için bu araçları da kullanabilirsiniz.

Ancak, bu araçlar çok basittir ve yalnızca belirli anahtar kelimeler için video sıralamasını kontrol edebilir. Bunu, videolarınızın sıralamasını izlemek için kullanamazsınız. Bunun için gelişmiş YouTube SEO araçları gerektirir.

Ücretsiz YouTube Video Sıralaması Kontrol Araçları

Sıralama, çevrimiçi içeriğinizin çok önemli bir yönüdür, bu bir web sitesi, blog, uygulama veya video olsun. Kullanıcıların arama sorgularında daha yüksek görünmesi için sıralamayı sürekli olarak incelemeli ve sonra da optimize etmelisiniz.

Videolarınızın YouTube’da nasıl geliştiğini görmek için aşağıdaki aracı kullanın. Videolarınızın bazıları arama sonuçlarında çok zayıfsa, bazı SEO tekniklerini kullanarak ve rakiplerinizi analiz ederek bunları optimize edebilirsiniz.

Ücretsiz YouTube Video Sıralama Kontrol Araçları
Ücretsiz YouTube Video Sıralama Kontrol Araçları

YTRank

YTRank, deneyebileceğiniz YouTube Video Sıralamasını kontrol etmek için en iyi ücretsiz çevrimiçi YouTube video sıralama kontrol araçlarından biridir. Belirli bir videonun belirli bir anahtar kelime kümesindeki belirli bir bölgedeki sırasını kontrol etmenizi sağlayan açık kaynaklı bir araçtır. Kayıt gerekli değildir. Tek yapmanız gereken video URL’sini ve anahtar kelimeleri girip sonuçları görmek için bir ülke seçmek. Sonuç, kullanıcı arayüzünde görüntülenir ve videolarınızın sıralamasını analiz edebilirsiniz. Ancak, bu web sitesinde yalnızca tek bir videonun sıralamasını görebilirsiniz. Birden fazla videonun derecelendirme istatistiklerini görmek istiyorsanız bunu yapamazsınız.

YTRank Nasıl Kullanılır?

Kayıt olmadığından, videolarınızın sırasını kontrol etmek için bu hizmeti kolayca kullanabilirsiniz. Ana arayüzde, sıralamasını incelemek istediğiniz video bağlantısını girin. Ardından, sıralamasını kontrol etmek istediğiniz bir anahtar kelime girin. Rütbe izlemek için birden fazla anahtar kelime belirtmek isterseniz, bunu yapabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri, bu araçtaki sıralamaları listelemek için varsayılan konumdur. Bölgenize göre sıralamaları almak istiyorsanız, orada belirtmelisiniz.

Videonun işlemeyi bitirmesi birkaç saniye sürer ve sonuç görüntülenir. Videonuzun sayfa numarasını ve konumunu bu sayfada görebilirsiniz. Girişte girdiğiniz her anahtar kelime için, ona göre sıralama gösterilir. Ancak, bu sonucu veremezsiniz. İsterseniz manuel olarak kopyalayabilirsiniz, ancak CSV veya Excel formatında açık bir indirme seçeneği yoktur.

YouTubeRating

YouTubeRating, kullanabileceğiniz bir diğer basit ve etkili YouTube video sırası denetleyicisi aracıdır. Bu çevrimiçi YouTube video sıralama kontrol araçlarından olan YoutubeRataing, yukarıdaki araçla aynı şekilde çalışır.

Bir videonun URL’sini verin ve ardından sıralama verilerini almak için bazı anahtar kelimeler belirtin. Videonuzun sıralama istatistiklerini almak için birden fazla anahtar kelime belirleyebilirsiniz.

Sonucu ana arayüzünde gösterir ve en iyi yanı, bunu kullanmak için kaydolmanız gerekmemesidir. Sadece tüm giriş alanını doldurup sonuçları görüyorsunuz, bu kadar basit.

YouTubeRating Nasıl Kullanılır?

Bu aracın ana sayfasına gidin ve ardından sıralama istatistiklerini almak için gerekli tüm bilgileri girin. Sıralama sonuçlarını elde etmek için sıralama kriterleri için farklı diller seçmenizi sağlar.

Yani, sadece tüm bilgileri girin ve ardından sonucu görün. Ana sayfadaki sıralama sonuçlarını gösterir ve analiz edebilirsiniz. Ancak, yukarıdaki araç gibi, sıralama sonucunu PC’nize de aktaramazsınız.

TubeBuddy

TubeBuddy aslında, yayınlanan bir YouTube videosunun sahip olduğu YouTube etiketlerinden birinde video sıralamasını görmenizi sağlayan bir Chrome uzantısıdır. Ücretsiz olarak, yalnızca ilk birkaç etiket için rütbenizi gösterebilir ve daha fazlasını görmek için ücretli planına yükseltmeniz gerekir.

YouTube’un web arayüzünde sıralama seçeneklerini ekler ve kanalınızı yönetmek için araçlardan bazılarını kullanabilirsiniz. Bu Chrome uzantısını kullanmak için bir TubeBuddy hesabına ihtiyacınız olacak ve daha sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

YouTube hesabınıza erişmek için izin ister ve kanalınızla ilgili çeşitli ayrıntıları analiz eder ve size gösterir. Video göndermek, aboneleri dışa aktarmak ve diğer bazı özellikler için en iyi zamanı görebilirsiniz.

TubeBuddy Nasıl Kullanılır?

Bu YouTube video sıralama kontrol araçlarından olan TubeBuddy Chrome uzantısını yukarıdaki mağaza bağlantısından yükleyin ve ardından YouTube’u açın. Hesabınızı kullanarak oturum açın, ardından simgesini ve orada da bazı seçenekleri gösterdiği yeri göreceksiniz.

Videoyu açın ve açıklama kutusunu genişletin. Bundan sonra, kanalınızı yönetmek ve diğer bazı yararlı bilgileri görmek için bazı seçenekleri size gösterecektir. Bir videonun sıralamasını görmek için, sadece bir video açın ve ardından TubeBuddy‘nin arayüzü görünecektir.

Arama Sıralaması’na tıkladığınızda, videoda YouTube’un etiketinde bulunan arama sonucunu gösterecektir. Ancak, serbest kademede, yalnızca ilk birkaç etiketin konumunu görebilirsiniz.

Son düşünceler
Bunlar, şu ana kadar bulduğum ücretsiz YouTube video sırası denetleyicisi araçları. Videolarınızın YouTube aramasındaki sırasını bulmak için bu araçları kullanın ve ardından onları iyileştirmek için daha fazla adım atın.

Bahsettiğim tüm araçlar YouTube ‘da ki herhangi bir videonun sıralamasını gösterebilir ve bu araçların bazıları başka şeyler yapmanıza bile izin verebilir.

Bu nedenle, YouTube videolarınızın sıralamasını kontrol etmek için ücretsiz araçlar arıyorsanız, bu yazı size bazılarını gösterecektir.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x