AndroidAndroid UygulamalarGeneliOS UygulamalarNasıl Yapılır?TeknolojiUygulamalar

Tweetlere Müzik Ekleyebilen Mobil Uygulama

Reklamlar
SoundTracking ne işe yarar

Bir fotoğraf çektiniz ya da resim buldunuz bununla birlikte müzikli sunum yapmak istiyorsunuz tweetter de ve bu sunumu yaparken bulunduğunuz konumuda belirtmek istemektesiniz o halde sizin ilacınız. SoundTracking aracılığıyla bir parça tweetlendiğiniz de, parça çaldığı sürece sanatçı ya da grubun görseli ekranda gösterilebilmek de.

Bu işlemi yapabilen ise SoundTracking. Uygulama sayesinde atmış olduğunuz tweetlere görsel bir biçimde, sesli medya entegre edilebiliyor.

Neler Okuyacaksınız? →

Tweetlere Müzik Ekleyebilen Mobil Uygulama

SoundTracking nasıl kullanılır

Bildiğiniz gibi tweetler, Web ’de genişletilmiş şekilde görüntülenebiliyor. Tweetin altındaki metin “özeti görüntüle” ya da “fotoğrafı göster” şeklindeki ifadelerle kullanıcıyı yönlendiriyor. Böylece kullanıcılar da Twitter ’ı terk etmeden medyayı görüntüleyebiliyor.

SoundTracking de aynı şekilde Twitter ’da kendine özel bir alan yaratıyor. Böylece, örneğin bir fotoğraf kartı ile müziği görsel bir yolla paylaşma imkanı sunuyor. Mobil uygulama SoundTracking’in Instagram benzeri bu arayüzü sayesinde kullanıcılar, takipçilerine daha çekici görünecek bir yöntemle müzik paylaşma deneyimini yaşıyor.

Uygulama ile ayrıca Facebook ve Foursquare ’de de paylaşım yapılabiliyor.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Lse_EsqRMDw

SoundTracking Uygulamasının Android Versiyonunu İndirmek İçin Tıklayınız.

SoundTracking Uygulamasının iOS Versiyonunu İndirmek İçin Tıklayınız.

 

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x