FotoğrafGeneliOS UygulamalarSosyal MedyaUygulamalar

Sosyal Ağlardaki Tüm Fotoğraflarınıza Cooliris İle Müdahale Edin

Reklamlar

Sosyal platformlarda bulunan ya da sosyal ağlardaki tüm fotoğraflarınıza tek bir uygulamadan müdahale etmek hayal değil.

Sosyal ağlar hiç şüphesiz hayatımızın vazgeçilmezi olmuştur. Ama tabi bazen anlık olarak tüm dosyalara erişmek istersiniz tek tek tüm hesapları açıp işlem yapmak hem uzun bir zaman almaktadır ve bazende sıkıcı olabiliyor.

Cooliris Nedir?

İşte bu noktada yardımınıza Cooliris adlı iOS uygulaması koşuyor. Cooliris bütün fotoğraflarınızı tek bir yerden keşfetme ve arkadaşlarınızla paylaşma imkanı sunuyor. Oldukça hızlı, akıcı çalışıyor ve etkileyici bir arayüze sahip. Facebook, Instagram, Flickr, Picasa, SmugMug, Twitter, Renren, Google+, Google Drive, Google Arama üzerindeki fotoğraflara sorunsuzca göz atabilirsiniz. Fotoğraflarınızı kimlerle paylaşacağınızı seçebilirsiniz. Cooliris, Google Drive ile bütünleşik olarak çalışabiliyor. Bu sayede bilgisayarınızdan kolayca fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Cooliris nedir
Cooliris nedir

Cooliris Uygulama Uyumluluğu Şartları

Uygulama uyumluluğu için şartlar şunlar: iOS 6.0 veya üstü gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur. Bu uygulama iPhone 5 için de optimize edilmiştir.

Cooliris Uygulama Boyutu

Uygulamanın boyutu 22.8 MB ‘dır, şuan için sadece İngilizce, Çince ve Japonca dil seçenekleri mevcuttur.

Cooliris Uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı tıklayın

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklamlar bizim için önemli lütfen reklam engelleyicinizi kapatır mısınız?