GenelNasıl Yapılır?

Sanal Telefon Numarasıyla WhatsApp Oluşturma

Reklamlar

Sanal telefon numarasıyla WhatsApp oluşturmak mı istiyorsunuz? İşte WhatsApp sanal numaralar almak için eksiksiz bir kılavuz. WhatsApp, dünyanın en iyi anında mesajlaşma uygulamasıdır ve aynı zamanda ücretsiz olarak başkalarıyla iletişim halinde olması gerektiğinde şarttır. Bu nedenle, bir kereden fazla, uygulamayı kullanmak için başka yolları olmayan kullanıcılara, bu konuda birkaç küçük numaradan başka her türlü yardım sunmaya çalışıyoruz. Açık olmak gerekirse, ne zaman kullanmak istediğimizde yeni bir WhatsApp hesabı oluşturun.

Sanal Telefon Numarasıyla WhatsApp Oluşturma

Daha açık olmak gerekirse, ne zaman yeni bir WhatsApp hesabı oluşturmak istediğimizde, kimliğimizi akıllı telefonumuzda bir telefon numarası SMS doğrulaması ile doğrulamamız gerekecektir, aksi takdirde, kesinlikle çalışma şansımız olmaz. WhatsApp doğrulama kodu android bypass mı arıyorsunuz, size bu işlemin nasıl olduğunu göstereceğiz. Bu, SIM karta ihtiyaç duymadan ücretsiz bir sanal numara oluşturmanıza olanak sağlar.

Ücretsiz Sanal Telefon Numarası nasıl alınır

Herhangi bir uygulamada veya web sitesinde yapılan kayıtları atlamak için geçici telefon numaraları sağlayan çok sayıda web sayfası vardır. Geçici telefon numaralarını kullanarak, gerçek cep telefon numaranızı gizleyebilir ve başka insanlardan uzak kalabilirsiniz. En iyi geçici telefon numarası sağlayıcılarını sağlayacağım. Buradasınız whatsapp doğrulama için sahte numara sağlayıcılar listesi.

Sanal Telefon Numarasıyla WhatsApp Oluşturma
Sanal Telefon Numarasıyla WhatsApp Oluşturma

1. Hushed (Ücretli, Güvenilir)

Başka bir en popüler sanal / tek kullanımlık telefon numarası sağlayıcısı. Hem iOS hem de Android kullanıcıları için kullanılabilir. Bu tek kullanımlık numara uygulamasını, sadece Google Play’den veya uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda sesli arama doğrulama için destek. Haftalardır saklanmıştım ve bu incelemeyi yapıyorum: hem anlık metinleri (Gönder / Al) hem de sesli arama (Gelen / Giden) destekleri, sahip olduğunuz kredilere bağlıdır, con, hizmetlerinin ücretsiz olmadığıdır. Fiyatlandırma 1.99 $ ‘dan başlıyor (ABD telefon numarası için) Bu plana gitmenizi öneririm. 20 dakika konuşma süresiyle (veya) gönderilen / alınan 60 SMS ve geçerliliği 7 gün olan bir numara alacaksınız.

Sadece 1 mesaj harcayacağız, Whatsapp doğrulaması için, hala 59 tane kaldı, böylece isterseniz mesajlaşma veya sosyal ağların herhangi birine kayıt olabilirsiniz. Güzel değil mi? Unutulmaması gereken bir şey, bazı hushed kullanıcıları şöyle diyor: “ Hushed’de bir numara satın aldıktan sonra, neyi gösterdiğine koyduğumda, XYZ ülkesi için geçerli bir cep telefonu numarası değil ” diyor. Çalışan bir ABD, İngiltere, CA veya başka bir ülke numarası satın alın.

Hushed’de numara satın almadan önce kriterler:

Önemli Not: Kısaltılmış bir telefon numarası satın almak istiyorsanız, aşağıdaki adımları dikkatlice izleyin; Bir kez kısaltılmış uygulamanın içine girip “Yeni Numara Al” a dokunun. Bu sizi satın alabileceğiniz telefon numaralarının listesine götürür, Satın almadan önce alacağınız telefon numarasının whatsapp ile çalışıp çalışmayacağından emin olmalısınız. Bunu yapmak için: WhatsApp’i açın ve satın almak istediğiniz telefon numarasını girin ve İleri düğmesine basın. Whatsapp “ +1 (205) 341 **** gibi bir ülke gösteriyorsa ülke için geçerli bir cep telefonu numarası değildir: ABD ”. Ardından, kısaltılmış uygulamada listelenen diğer numaraları denemeli ve whatsapp ile çalışan numarayı bulana kadar işlemi tekrarlamalısınız.

Şimdi aklınızda bu soruyu sorabilirsiniz. WhatsApp için çalışan tek kullanımlık telefon numarasını nasıl bulabilirim? Bu o kadar da zor değil, +1234 ******* öneki ile başlayan Amerika Birleşik Devletleri sayılarının çoğu kesinlikle whatsapp’a kayıt için çalışacak. Geçerli numarayı girdikten sonra, Next (İleri) düğmesine tıkladıktan sonra , Pop-up menüsünde (ekran görüntüsünde gösterildiği gibi) “OK” düğmesini göreceksiniz.

“Bu tamam mı, yoksa numarayı düzenlemek ister misiniz?” Mesajı, girdiğiniz numaranın whatsapp için kullanılabileceği anlamına gelir. Tamam, şimdi bu numarayı saksıdan satın alabilirsiniz. Kendi sanal telefon numaranızı satın almak için Google Play ile Uygulama İçi satın alma yoluyla ödeme yapmanız gerekecektir.

Numarayı kısaca aldığınızda, whatsapp’a geri dönün ve “Tamam” düğmesine tıklayın. Bir sonraki adım olarak, whatsapp doğrulama kodunu sms ile alacaksınız. Doğrulama kodunu içeren sms’leri gizli uygulamanın “Mesajlar” sekmesinde bulabilirsiniz. Whatsapp onay kodunu girin ve doğrulayın. Hepsi bu, şimdi whatsapp hesabını sakladığınızdan aldığınız numara ile birlikte kullanabileceksiniz.

Android kullanıcıları için buradan ulaşabilirsiniz.

İOS kullanıcıları için buradan ulaşabilirsiniz.

2. TalkaTone (Ücretsiz)

Talkatone , ücretsiz Metinleri gönderip alabilmenizi ve her yerden aramanızı sağlar! Onun google oyundan indirebilirsiniz ücretsiz bir uygulama. Facebook hesabınızı kullanarak bu uygulamaya giriş yapın, seçtiğiniz ücretsiz bir telefon numarasını almak için Ek olarak, ABD ve Kanada’da ücretsiz aramalar yapabilirsiniz. TalkaTone, WhatsApp için size ücretsiz bir numara verecek, Bunun için yapmanız gereken tek şey Talkatone uygulamasını google oyundan indirmek ve e-posta adresinizle veya Telefon numaranızla kaydolmak, işte bu Şimdi ücretsiz whatsapp numaranız profil bölümünüzde görünecek Talkatone.

Ardından Whatsapp’ı açın ve talkatone uygulamasında gösterilen telefon numarasını girin ve bir sonraki adımla devam edin. Doğrudan uygulamada whatsapp doğrulama kodunu alacaksınız.

Android kullanıcıları için buradan ulaşabilirsiniz.

3. SMS Receive Free

Ücretsiz bir geçici telefon numarası sağlayıcısı (çevrimiçi sms alıcısı). ABD, İngiltere, CA vb. 25+ telefon numaralarını sunuyor. Bu hizmet ücretsizdir. Her 21 günde bir yeni telefon numaralarını günceller. Bu sahte numaralardan herhangi birini whatsapp doğrulaması için kullanabilirsiniz, Bu hizmet ücretsiz olduğundan, numaraların çoğu yeni numaraların yayınlanmasından hemen sonra birisi tarafından kullanılacaktır.

Bu yüzden birinden önce numara almak için diğerlerinden daha hızlı gitmeniz gerekir. Sadece Ücretsiz SMS Alma durumu için değil, tüm ücretsiz sanal numara hizmetleri de aynı şekilde & uzun süre çalışacak ve ayrıca kimsenin numaranızı tekrar kapamaması için güvenli olanlara gitmenizi öneririm.

SMS Receive Free web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

4. Virtual SMS Number

Son zamanlarda web’de bulunan ücretsiz telefon numarası sağlayıcısı. Ücretsiz 52 sanal telefon numarası (ABD, İngiltere, CA) sağlar. Bir özel numara satın almak isterseniz, buradan alabilirsiniz.

Virtual SMS Number web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

5. Receive SMS Online

Başka bir popüler ücretsiz çevrimiçi telefon numarası sağlayıcısı. Kayıt yapmanıza gerek yok, ABD, İngiltere, DE, FR ve EUROPE’den telefon numaraları ve çok daha fazlasını sağlıyorlar. 15+ Aktif Ücretsiz sanal Telefon Numaraları artı özel telefon numaraları da sunuyorlar. Eğer ilgilendiyseniz, sadece “servis satın al” düğmesine basmanız yalnızca 0.9 $ tutar. Whatsapp doğrulama için ücretsiz numara alabilirsiniz.

Receive SMS Online web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

6. Proovl SMS

Proovl SMS, ABD ve İngiltere mobil SIM numaralarıyla herhangi bir SMS doğrulamasını alabilir. Tüm sayılar yeni ve özel). Proovl sitesinde Whatsapp doğrulama için ücretsiz numara alabilirsiniz.

Proovl SMS web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Fonyou ile WhatsApp Hesabı Nasıl Oluşturulur

Yukarıdaki tüm adımlar bitmiş durumda ve sanal numara ile WhatsApp hesabı oluşturmaya çok daha yakınız.

Adım 1 : Aşağıdaki linkten fonyou uygulamasını indirip yükleyin
Adım 2 : Uygulamanızı açın fonyou ile hesap açmak için zamanı. Email, ülke, Eyalet, Posta Kodu gibi bazı bilgileri doldurmamız gerekiyor. Benim durumumda New York ve 10203 posta kodunu seçtim. Şartlar ve koşulları a kabul edip son olarak Devam Et düğmesini tıklayın.
Adım 3 : Bu çocuklar. Şimdi hesabınıza girebileceksiniz, ardından mesaj sitede yeni olup olmadığını soracak ve sadece görmezden gelmek zorunda kalmayacak, hatta prosedürü atlayacaksınız.
Adım 4 : Bir sonraki sayfada Aramaları & Mesajları Al seçeneğini bulacaksınız; daha sonra whatsapp üzerindeki ücretsiz sanal telefon numarası ile whatsapp oluşturabilir ve whatsapp üzerindeki sanal telefon numarasıyla whatsapp’ı doğrulayabilir ve alternatif bir ” Ücretsiz sanal Telefon Numarası ” olduğunu görürüz , yararlanabileceğimiz tüm sayılarla.

İndir: Android için FonYou

Bu makalenin, whatsapp messenger uygulamasında gerçek kimliğinizi güvence altına almanızı sağladığı ve çevrimiçi arkadaşlarınız ve sohbet arkadaşlarınız arasında ellerinizi güvende tutacağı umuduyla. Çalışmamızı beğendiyseniz, bunu arkadaşlarınızla paylaşmayı ve yorumlar bölümünde düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın!

4.1 9 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hediye Nerede
Hediye Nerede
4 yıl önce

Özellikle gizlilik isteyenler için sanal whatsapp oluşturma rehberiniz harika olmuş. Benim gibi gizlilik meraklıları için çok yararlı bir makale.

hasan
hasan
3 yıl önce

Hushed numarasını satın alınca kullanma süresi var mı?
7 Gün sonra o numara iptal mi olacak?

apk indir
apk indir
3 yıl önce

İşte bu be! Cidden bir çok site gezdim fakat hepsi çöp sadece seo için yazı yazıyorlar. Dediğiniz yöntemler oldukça mantıklı ve çalışmaktadır. Tekrardan teşekkür ederim :)

Aslı Ayvaz
Aslı Ayvaz
3 yıl önce

Korkut Bey yazınız için teşekkürler. Tr de de çok sağlam numara onaylama siteleri mevcut. Bunları da bir araştırın ben 3 tane sağlam yer söyliyeyim bunları da makalenize ekleyin lütfen. size yollayacağım 3 firmayı da kullandım, 3 ü de ilgili ve kesin sonuç garantili. Hep yabancı site eklemeyin azıcıkta Türk sitelere destek lütfen

Mobil Onay
Mobil Onay
3 yıl önce

Merhaba
Mobil onay sektöründe yerli bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Sistemlerimiz sorunsuz olarak çalışmakta ve onay kodları sağlanmaktadır. Bu konuda çözüm ortağı olmaktan gurur duyarız. 0,57 Krş ‘ tan başlayan fiyatlarla hizmetlerimizden faydalanabilmektesiniz.

Sayın MKorkut sistemiz denemeniz için dilerseniz sitemizde üyelik oluşturun ücretsiz deneme bakiyenizi yükleyelim. Siz de en azından sizi takip eden insanlara doğru bilgi sunmuş olursunuz.

Saygılarımızla

ankut
ankut
3 yıl önce

hiçbiri hiç bir işe yaramadı

İrem T.
İrem T.
3 yıl önce

İyi günler,

Öncelikle derlediğiniz siteler için teşekkür ederim :) Yurtdışında yaşıyorum. Gördüğüm kadarıyla bu sayfadaki siteler arasında +90 diye başlayan numara (Türkiye hattı) veren yok. Türkiye hattı veren, ücretli ya da ücretsiz bir servis biliyor musunuz?

Yusuf
Yusuf
2 yıl önce

Başarılı bir site. Lakin bir türlü numara almamız mümkün olmadı

Hatice
Hatice
2 yıl önce

Benim wsap kodu geliyor zaman gelecek çubuk gelsin kodu istiyorum kodu geliyor zaman gelecek çubuk gelsin kodu istiyorum kodu açıyorum wsap

amysms
amysms
1 yıl önce

Richpva’nın Online’de SMS alınması için çok sahte telefon numarası var.
Bazıları sanal numaradır, bazıları fiziksel Sim kartı,kullanabilirsiniz
bu geçici telefon numarası,yalnız telefon numarası ya da 10 dakika
SMS doğrulamasını OTP’ye götürmek için numaralı.
Sayılarımız 100’den fazla ülkeden ve bölgelerden gelir.
ABD, İngiliz, Rusya, Hindistan, Bangladeş, Sağ Arapı, Sudan, Japon, Mısır, Pakistan, Almanya olarak
Fransa, İtalya, Brazilya, Nijerya, Çin, Meksika, Çili, İspanya ve bunlar gibi.
Wathsapp,Tinder,Google,VK,Wechat,Tiktok,Nike,Microsoft,Twitter,Instagram. Telegram
Sonra…
Sadece aldığın SMS için ödemen lazım.
Kredi kartı, sanal para, e-cüzdanı ve diğer ödeme metodlarını kabul ediyoruz.
Web sitemizin tamamını gösterebilir misiniz?

Başa dön tuşu
16
0
Would love your thoughts, please comment.x