AndroidAndroid UygulamalarGeneliOS UygulamalarUygulamalar

Circle ile Yakınınızdaki Arkadaşlarınızla İletişim Kurun

Reklamlar

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiği günden itibaren sürekli bir gelişim içinde. Gelişim içinde olan telefonların yanında uygulamaları gelişmeden durması olmaz tabi. Bunlardan bir tanesi sosyal radar diye tabir edebileceğimiz uygulamalar kategorisinde olan Circle uygulaması.

Circle ne işe yarar

Neler Okuyacaksınız? →

Peki nedir bu Circle ?

Circle ile ne yapılır

Farklı ağlardan ve mail hesaplarınız dan arkadaşlarınızı, aile bireyleri nizi kendi listenize ekledikten sonra, uygulamanın yakınınızda olduğunu tespit ettiği arkadaşlarınız hakkında size bildirim yapmaktadır. Tabi bildirim yapınca sohbet etmek ve sürpriz yapmak kaçınılmaz bir gerçek.

Uygulama sadece arkadaş çevrenizi ya da aile bireylerinizi eklediğinizde onların size yakın olduğu zamanda sizi bilgilendirmekle kalmıyor. Diyelim ki ilgi alanınıza uyan biri ya da ortak bir hobiye sahip kişileri de bildirmekte. Ayrıca kişi listenizde bulunan arkadaşlarınızın arkadaşlarını da bildirmekte.

Circle uygulamasının hem iOS hemde Android versiyonu mevcuttur.

circle sosyal radar
circle sosyal radar

 

 

 

 

 

 

 

 

Android versiyonunu indirmek için tıklayınız

iOS versiyonunu indirmek için tıklayınız

düzeltme uygulama telefon uygulama mağazalarından kaldırılmıştır.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x