FaceWash ile Facebook profilinizi temizleyin

0
231144
FaceWash

Facebook’ta geçmişte paylaştıklarınız sizi tedirgin mi ediyor? İşte size en pratik çözüm!

FaceWash nedir nasıl kullanılır

Neler Okuyacaksınız? →

FaceWash Nedir?

Facebook ‘ta zaman tüneliniz de yıllar önce paylaştığınız şeyler arasında görünmesini istemediğiniz bazı gönderiler olabilir mi? FaceWash adındaki web uygulaması, gönderilerinizi ve etiketlendiğiniz fotoğrafları tarayarak sakıncalı olabilecek paylaşımlarınızı buluyor ve sizi uyarıyor.

FaceWash Nasıl Çalışır

Uygulamayı yüklerken sizin adınıza paylaşımda bulunmayı isterse, bu gönderilerin sadece sizin tarafınızdan görünmesini sağlayın (uygulamanın herhangi bir gönderi paylaştığına şahit olmadık) aksi taktirde sizin adınıza sizin bilginiz olmadan iletiler gönderebilir. FaceWash ‘ın tarama işlemi, şimdiye dek paylaştığınız içerik miktarına göre sadece birkaç dakika sürüyor. Uygulama, hangi paylaşımların sakıncalı olduğuna kendisi karar veriyor, ancak isterseniz kendi anahtar sözcüklerinizi kullanarak arama da yapabiliyorsunuz.

FaceWash indir

FaceWash sayesinde örneğin bir iş başvurusuna gitmeden önce şirket hakkında daha önce söylemiş olabileceklerinizi aratıp bulabilir, sakıncalı paylaşımlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. İşiniz bittiğinde FaceWash’ı uygulamalarınız arasından kaldırabilirsiniz.

FaceWash uygulamasının şuan için İngilizce ve İspanyolca olmak üzere 2 dil seçeneği bulunmaktadır. 

FaceWash nedir

Facebook için FaceWash uygulamasını bu adresten yükleyebilirsiniz. Yalnız hesabınzın açık olması gerekmekte açık olmayınca yükleyemezsiniz bilginize.

Ufak bir hatırlatma app’ ler kredi kartı gibidir kullanmasını bilmez iseniz başınız ağrır.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments