GenelGoogle Chrome Web Tarayıcı EklentileriLinkedinNasıl Yapılır?Sosyal MedyaUygulamalarYazılım

Anahtar kelimelerinize göre LinkedIn’deki Bağlantı Davetiyelerini toplu olarak gönderme

Reklamlar

Bu makalede, Linkedin’e bağlantı davetlerinin anahtar kelimelere göre toplu olarak nasıl gönderileceği açıklanmaktadır. Bir LinkedIn profiline bağlantı davet göndermek çok kolaydır. Bununla birlikte, çok fazla bağlantı davet etmeniz gerektiğinde yorucu bir süreç haline gelir. Bu nedenle, otomatik olarak birden fazla LinkedIn profiline bağlantı davetiyesi göndermeye yardımcı olan ücretsiz bir Chrome uzantısını ele alıyorum. En iyi bölüm, davet için kişiselleştirilmiş bir mesaj (LinkedIn kullanıcısının adı ile) gönderebilecek olmanızdır.

Bu amaçla girdiğim uzantı “ Makine Kaynakçı yani Machine Sourcer ” olarak bilinir. Aramaya başlamak için teknik, yazar, konum vb. Gibi anahtar kelimeler ekleyebilir ve ardından davet mesajını sonuçta gelen profillere gönderebilirsiniz.

Bu Ücretsiz Chrome Uzantısını Kullanarak Anahtar Kelimeleri Kullanarak Toplu Olarak Bağlantıya Davet Nasıl Gönderilir?

1. Adım: Bir sekme açın ve LinkedIn hesabınıza giriş yapın.

Adım 2: Uzantıyı kurun ve sağ üst köşede bulunan ikona tıklayın. İki bölümden oluşan bir açılır pencere açar:

  • ARAMA VE BAĞLANTI: Bir davetiye göndermek ve bu profillerin bir listesini oluşturmak için LinkedIn profilleri aramaya başlamanıza yardımcı olur.
  • LİSTELERİ YÖNET: Bu bölüm altında kaydedilen listelere erişebilir, bir listeyi silebilir, listeden bir profili silebilir, listeyi Excel veya CSV dosyası olarak indirebilir, bağlantılara mesaj gönderebilir veya kişileri davet edebilir ve bir listeyi düzenleyebilirsiniz.

Hiçbir liste oluşturmadı. Yani, ilk bölüme erişmeniz gerekiyor.

Adım 3: Şimdi , açılır pencerede 2. ve / veya 3. bağlantı için düğmeleri açmanız gerekir . Kişiselleştirilmiş mesajı LinkedIn bağlantılarınıza göndermek için 1 bağlantı düğmesi kullanılabilir. Bunun dışında şunları yapabilirsiniz:

  • LinkedIn profillerinde arama yapmasına göre anahtar kelimeler ekleyin.
  • LinkedIn profillerini hariç tutacağı temeline göre bu anahtar kelimeleri ekleyin.
  • Aranacak profil sayısı.
  • Bu aramaya bir isim verin ki liste halinde kaydedilebilir.
  • Yer vb.

Seçenekleri kullanın ve aramayı başlatın.

Adım 4: Arama tamamlandığında, “ LİSTELERİ YÖNET ” bölümünde erişebileceğiniz tüm LinkedIn profilleri için bir liste oluşturulur . Listenize erişin ve sonra Mesaj simgesini kullanın.

Adım 5: Şimdi mesaj kutusunu kullanabilir ve “ [firstName] “ girin . Davetiyenin her kullanıcının adıyla devam etmesi için gereklidir. Bunu girdikten sonra mesajınızı yazın ve “ BAĞLANTI BAŞLAT ” düğmesine basın.

Görevin geri kalanı bu uzantı tarafından gerçekleştirilir. Birbiri ardına tüm LinkedIn profillerine kişiselleştirilmiş bir mesajla otomatik olarak bir bağlantı daveti gönderir.

Sonuç:

Bu uzantıdan çok etkilendim. LinkedIn’e bağlantı davetleri göndermeyi anahtar kelimelere göre çok kolaylaştırır. İyi olan, daha sonra kullanılabilecek olan listeyi de kaydetmesidir. Bu uzantıyı denemelisin.

Machine Sourcer Nasıl Kurulur?

Bu bağlantıyı kullanarak Machine Sourcer eklentisini web tarayıcınıza kurabilirsiniz. Daha sonra yukarı da belirtmiş olduğumuz adımları kullanarak toplu olarak LinkedIn anahtar kelimenize göre davetiye yollayabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
EVİSSA
EVİSSA
2 yıl önce

ooo süper bişey böyle bişey oldugunu bilmiyorum tek tek arayıp bakmaktansa bunu yapmak daha cazip süper bence ellerinize sağlık

Başa dön tuşu
1
0
Would love your thoughts, please comment.x