Genelinfografik

Amazon FBA İşine Nasıl Başlanır?

Reklamlar

Amazon FBA‘da satış yapmak son yıllarda pek çok şey için başarılı oldu, bu yüzden daha fazla insanın kendi FBA işini kurmaya başlaması şaşırtıcı değil. Her zaman herkes için uygun değildir, ancak iyi bir strateji ve iş planınızın olduğundan emin olursanız, başarılı olmamanız için bir neden yoktur.

Amazon FBA İşine Nasıl Başlanır?

Doğruca atlamadan önce, Amazon FBA imparatorluğunuzu inşa etmede bir rol oynayacak olan, düşünmeniz gereken bir çok şey var!

Amazon FBA ‘da öncelikle, hedef kitleniz, kimi hedeflemek istiyorsunuz? Ne istiyorlar? Kendinize bu soruları sormak, gerçek bir ihtiyaç olduğunu ve kesinlikle satacağınızı bildiğiniz ürünler oluşturmanıza izin verecektir. Ayrıca, kitlenize hitap eden bir marka nasıl oluşturacağınızı düşünmelisiniz, onlarla rezonansa ihtiyaç duyar. Kitlelerine hitap eden, değer ve ihtiyaçları ile uyumlu bir marka, nihayetinde gelişecek bir markadır.

Daha sonra Amazon FBA yolculuğunuzda, ürün listelemelerinize yönelik trafiğin nasıl artırılacağı gibi daha fazla düşünmek olacaktır. İlgili anahtar kelime aramaları için ilk sayfada göründüğünüzden emin olmak, ilk etapta önemlidir. Bu, ürünleriniz için organik trafiği teşvik edecektir, ancak trafiğin artırılması söz konusu olduğunda, ücretli tanıtım gibi şeyler çok daha fazla trafik çekmeye yardımcı olur.

Amazon FBA işinizin başlangıcından başlayarak ele alınacak daha birçok yön var ve bunların hepsini düşünmek biraz bunaltıcı olabilir. Neyse ki, size yardımcı olmak için, Amazon uzmanları satan, Northbound Academy, FBA işinizi yürütmek için atmanız gereken temel adımlarda size yol göstermek için aşağıdaki “büyüme” infografiğini oluşturdu.

Northbound Academy ‘nin hazırlamış olduğu mevcut infografik görseli olduğu gibi yayınlıyorum.

Amazon FBA İşine Nasıl Başlanır? [infografik]

Amazon FBA infografik
Amazon FBA infografik
0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x