Genel

Su Damlasına Yansıyanlar

Reklamlar

Bazı sanatçılar kalem ve kağıt kullanır, bazı sanatçılar ise taşlar ve kil kullanır, ancak bazıları ise tuvallerini öyle güzel seçerler ki, onlara çizdikleri şeyler bizi hayran hayran izlemeye iter.

Neler Okuyacaksınız? →

Su Damlasına Yansıyanlar

Hayran hayran izlemeye iten fotoğrafları çeken Alman fotoğrafçı Markus Reugels ’in çalışmalarını sunalım sizlere. Alma fotoğrafçının çalışma alanı su damlaları. Onları o kadar güzel açılardan, o kadar güzel mekanlardan fotoğraflıyor ki, küçücük damlalardan inanılmaz görüntüler yansıyor. Fotoğrafların arka plan görüntüsünü kırarak, ciddi bir aydınlatma ve sabır ile damla gibi su kürelerini fotoğraflamakta usta bir sanatçı.

Alman fotoğrafçıdan muhteşem kareler

Spiderman, superman, batman karaktlerinin simgelerinin suya yansımasını merak ettiniz mi? Ya da ateş in suya yansımasında nasıl bir karenin yakalandığını merak ettiniz mi? Alman fotoğrafçı merak edenler için bu kareleri yakalamış :)


İşte size Markus ’un çalışmalarından en güzel örnekler;

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin