GeneliOSMobil YazılımTeknoloji

Nightshade Tweak ve Dark Mode’u indirin

Reklamlar

Günden güne, gece modu teması gittikçe daha popüler hale geliyor ve bunun çeşitli iOS uygulamalarında uygulandığını görüyoruz. Yakın zamanda, yeni çıkan bir Cydia Nightshade Tweak , iOS 11 koşu cihazları için sistem genelinde gece modunu getiriyor. iOS 11 ve üstü ile uyumludur.

Nightshade Cydia Tweak

Nightshade Tweak Cydia , eksiksiz bir web geliştiricisi olan Dylan Duff tarafından geliştirildi. Bu tente jailbreak tweak, Apple cihazınızda ki sistem genelindeki gece modunu özelleştirmenizi sağlar.

Nightshade optimizasyonunun bazı benzersiz özellikleri vardır: Örneğin, kullanıcı ara birimi özelleştirme için yerleşik renk ön ayarlarına sahip bulut tabanlı bir tema motoru. Bunun dışında Tweak, Lite ve Premium lisansına sahiptir.

Nightshade Tweak ve Dark Mode’u indirin

Nightshade’ı sadece 2 dolar karşılığında https://repo.packix.com/ için Packix deposundan indirebilirsiniz.

İndirme işleminden sonra sadece yükleyin. Sistem genelindeki Dark Mode (Karanlık Mod) işlevselliğini elde etmek için “Etkinleştir” geçiş seçeneğini açın. Beyazlatılmış Uygulamalar anahtarını kullanarak gece modu uygulamasından bazı uygulamaları da beyaz listeye ekleyebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x